VIP АГ Варна - 3

  • 108 703
  • 785
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 181
Благодаря  момичета питам за да знам какво да нося ...  утре постъпвам и багажа ми стана супер голям вече нямам място .... не че ще ми е до ядене но това е друг въпрос

# 496
  • Мнения: 25 822
Благодаря  момичета питам за да знам какво да нося ...  утре постъпвам и багажа ми стана супер голям вече нямам място .... не че ще ми е до ядене но това е друг въпрос
Леко раждане, и да пишеш после как си. Peace
Храна дават болнична, но някой ще трябва да ти носи после, защото до колкото знам е гадна, и ако си секцио няма да можеш да ядеш бисквитите или там каквото е предвидено.

# 497
  • Мнения: 181
Да секцио ще съм и от това ме побиват тръпки лошото е ,че съм от друг град и незнам точно как ще се получат нещата.. стискайте палци момичета ,че много ми и страх...

# 498
  • Варна
  • Мнения: 78
Да секцио ще съм и от това ме побиват тръпки лошото е ,че съм от друг град и незнам точно как ще се получат нещата.. стискайте палци момичета ,че много ми и страх...
Успех и от мен. Може да се засечем. Мен ме приемат в четвъртък ❤

# 499
  • Мнения: 181
Е значи е много възможно да се засечем те поне 5 -6 дни а може и повече да ме държат дано всичко мине нормално успех 💟❤💟

# 500
  • Мнения: 25 822
Да секцио ще съм и от това ме побиват тръпки лошото е ,че съм от друг град и незнам точно как ще се получат нещата.. стискайте палци момичета ,че много ми и страх...
Стискам палци всичко да мине леко, и не се тревожи за храната. Hug

# 501
  • Мнения: 719
Танев прави ли секцио със спинална упойка? Кога раздвижват след операцията и кога събират мама и бебе? Има ли разлика в отношението към тези които са избрали седми етаж? Аз още се чудя между МД и АГ..

# 502
  • Мнения: 181
Танев прави секцио със спинална но преди самата операция ти имаш консултация с анестезиолог и заедно решавате каква да е упойката , при мен беше пълна все пак не сме в магазин да си избираме. Операцията ми беше вчера сутринта и днес сутринта към 6 ме вдигнаха. Цял ден гледам да се разхождам и чесно казано се чувствам доста по добре от колкото да лежа . Бебето ми го показаха но ще ми я дадът утре ако имаш др въпроси питай 😊

# 503
  • Мнения: 25 822
Танев прави секцио със спинална но преди самата операция ти имаш консултация с анестезиолог и заедно решавате каква да е упойката , при мен беше пълна все пак не сме в магазин да си избираме. Операцията ми беше вчера сутринта и днес сутринта към 6 ме вдигнаха. Цял ден гледам да се разхождам и чесно казано се чувствам доста по добре от колкото да лежа . Бебето ми го показаха но ще ми я дадът утре ако имаш др въпроси питай 😊
Браво, радвам се че си добре. Hug
Колко време те държаха в реанимация, катеръра кога свалиха, обезболяващи ползваш ли...
Извинявам се въпросите, ако не е удобно.

# 504
  • Мнения: 4 008
Аз родих миналия месец със секцио на 7етаж.Питаха ме каква упойка искам и избрах спинална,дадоха ми право на избор.Бях в реанимация само в деня на секциото,на другия ден сутринта ми махнаха катетъра и ме преместха в стаята.Донесоха ми бебето на 3 ден сутринта.Персоналът в болницата един и същ по етажите,просто дават дежурства и на 7етаж.Мен ме болеше първите дни заради окситоцина,който ми слагаха за да може да контрахира матката и да се изчисти.След седмица се чувствах ок.

# 505
  • Мнения: 181
Общо взето 24ч си в реанимация 9 и 30 ме преведоха и днес сутринта ме раздвижиха и докараха до стаята. Аз имах късмета да сме 3ри в реанимацията и да ти кажа като се посъвзехме от упоиките беше забавно, говорихме си и така времето мина много бързо . Катетъра го махат сутринта като ще ставаш първите пишкания след това са кофти. А обезоляващити слагат няколко пъти през деня но не помагат особенно болката и постоянна но се търпи 😊

# 506
  • Мнения: 25 822
Поставяне и махане на катетър също ли е болезнено?

# 507
  • Мнения: 181
По скоро неприятно ... махането  е по гадно поне за мен...

# 508
  • Мнения: 25 822
По скоро неприятно ... махането  е по гадно поне за мен...
Дано поне става бързо.  Rolling Eyes
После ще те питам, как става къпането с операцията, и махане на конци как став при Танев.
Мерси за отговорите, на теб бързо възстановяване ти желая, и скоро да сте си в къщи с бебка. Heart Eyes

# 509
  • Мнения: 719
Танев прави секцио със спинална но преди самата операция ти имаш консултация с анестезиолог и заедно решавате каква да е упойката , при мен беше пълна все пак не сме в магазин да си избираме. Операцията ми беше вчера сутринта и днес сутринта към 6 ме вдигнаха. Цял ден гледам да се разхождам и чесно казано се чувствам доста по добре от колкото да лежа . Бебето ми го показаха но ще ми я дадът утре ако имаш др въпроси питай 😊
Клизми и бръснене правят ли или те оставят сама да се справиш с това? И колко ти струваше всичко, по каса ли беше, секциото по избор или с направление?
Пожелавам ти бързо възстановяване и да се гушкате с бебчо удома скоро!

Общи условия

Активация на акаунт