VIP АГ Варна - 3

  • 110 452
  • 785
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 181
Клизма не правят преди секциото за бръснене незнам аз доидох обръсната но мисля ,че ако не си те бръснат а за плащането ще разбера накрая аз си избрах екип 😊

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 337
Момичета,

за преглед в АГ-то при д-р Георгиев на неговия gsm ли да се обадя или си има телефон за записване? Сайтът им е доста хаотичен, има много телефони в контакти, а не искам да му звъня просто, за да си запиша час. От Бургас пътуваме и ми е важно да знам, че доктора ще е там, когато пристигна.

Благодаря ви предварително Simple Smile

# 512
  • Мнения: 25 902
Момичета,

за преглед в АГ-то при д-р Георгиев на неговия gsm ли да се обадя или си има телефон за записване? Сайтът им е доста хаотичен, има много телефони в контакти, а не искам да му звъня просто, за да си запиша час. От Бургас пътуваме и ми е важно да знам, че доктора ще е там, когато пристигна.

Благодаря ви предварително Simple Smile
Обади му се, но той е железен и си е винаги в болницата в уречените часове.

# 513
  • Мнения: 575
Здравейте момичета да попитам и аз , предстои ми раждане през Август още незнам секцио или нормално ще е , но ако може скоро раждалите да ми кажат някаква ориентировачна цена и за двете със избор на екип и престой на ВИП етажа , благодаря предварително.
1200 лв
Това е крайната сума, с престой и всичко?

от кога са вдигнали цените Thinking до февруари беше 1000 лева секциото с избор на екип и престой Unamused
Аз родих на април и също беше 1000 лева!

# 514
  • Мнения: 719
Някой скоро раждал във Випа? Дрехи за бебо ще трябват ли или ги повиват? Нещо по специално за носене освен памперси и мокри кърпи?

# 515
  • Мнения: 36
Секцио 1000 нормално 700

# 516
  • Мнения: 575
Аз си носих и хавлийка за бебчо и като ми го донесоха, вече след баня си го слагаха в неговата си хавлийка. Носете си и по - плътна пеленка или одеалце за завиване, че времето вече захладня. По принцип в стаите е безумно топло, но все пак.

# 517
  • Мнения: 719
Къде стои багажа ви докато сте в реанимация?

# 518
  • Мнения: 4 009
Багажът ми беше заключен в стаята,а ключът ми го донесоха в реанимация.

# 519
  • Мнения: 719
Багажът ми беше заключен в стаята,а ключът ми го донесоха в реанимация.
Значи си имаш стая, въпреки че си в реанимация първите два дни? А телефона?

# 520
  • Мнения: 4 009
Да,първо се настаняваш в стаята и чакаш да те извикат в операционната.Аз бях със  секцио.Таткото остана в стаята и после ми донесе ключът и телефонът в реанимация.

# 521
  • Мнения: 25 902
Багажът ми беше заключен в стаята,а ключът ми го донесоха в реанимация.
Значи си имаш стая, въпреки че си в реанимация първите два дни? А телефона?
Реанимацията във ВИП е 24 часа. И имаш стая, все пак си доплащаш 500лв за това.

# 522
  • Мнения: 575
Багажът ми беше заключен в стаята,а ключът ми го донесоха в реанимация.
Значи си имаш стая, въпреки че си в реанимация първите два дни? А телефона?
Реанимацията във ВИП е 24 часа. И имаш стая, все пак си доплащаш 500лв за това.
Това е едно много хубаво удобство и не е за пренебрегване, тъй като багажа си го оставяш заключен в стаята в деня, когато те приемат по документи и го нямаш това бързане в самия ден на секциото!

# 523
  • Мнения: 1 392
 А бебето на третия ден ли го дават. И на мен ми предстои раждане там.

# 524
  • Мнения: 4 009
Ако раждането е със секцио дават бебето на 3 ден.Това е защото първите дни след операцията няма да сте в състояние да се грижите за бебето.Ако раждането е нормално ще ви го дадат веднага.

Общи условия

Активация на акаунт