VIP АГ Варна - 3

  • 108 623
  • 785
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 42
Just Ginger , Май си ме разбрала погрешно  Simple Smile Аз също смятам, че условията са добри. Беше чистичко и позапазено. Точно както си се изразила ти, не е лукс, но доста прилично. В никакъв случай не е мизерия. Под това, че няма промяна, имах предвид, че в никакъв случай не е станало по-зле от 2006 Simple Smile Единствената ми забележка за целия престой беше, че едната вечер нямаше топла вода , но сестрите ми позволиха да ползвам топлата вода от бойлерчето в родилна зала. Чаршафи, одеала и т.н. , всичко си беше чистичко.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 288
Аз също не смятах че съм на хотел и бях с ясната идея че това е болница, но все си мисля че именно в болница е недопустимо да има хлебарки. Поне аз убих 2 в моята стая. Също така за 1000лв все си мисля че леглата може да са малко по добре от русенските легла с пружини. Повярвайте ми след операция е много трудно да се надигнеш от това легло...

# 62
  • Мнения: 42
Аз не бях на русенско легло, бях на леглото от операционната и на него си останах до края на престоя. Хлебарки не съм видяла нито веднъж, а доста време съм прекарала там - освен моето раждане , всичките ми племенници са родени там.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 288
Ами аз бях в 4та стая на 7я етаж. Там леглото беше русенско и аз лично съм убила 2 хлебарки. Ние бяхме 8дена в болницата и спомените ми са съвсем пресни защото родих в края на февруари. Така че ако може да избирате 4ст. не я препоръчвам. Иначе от персонала и аз съм доволна. А доктора си с две ръце го препоръчвам...което не пречи да имам забележки към базата предвид че всеки си плаща и очаква за 1000лв поне телевизора да не е с жетони примерно....и разни други дребни неща които дразнят...

# 64
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен мами предстои ми  да родя второто си детенце началото на юни месец.До сега консултациите ми ги води др.Заимов но не искам да раждам при него.Препоръчаха ми др.Фаня Алексиева Петкова от АГ Варна.Моля ако някой има впечатления от нея да ги сподели.Благодаря ви предварително ( Раждането ще е секцио ) Praynig  Peace

# 65
  • Варна
  • Мнения: 154
Аз раждах секцио при доктор Николов и съм изключително доволна.

# 66
  • Мнения: 146
desiii1587 недей, забрави я Петкова. Щом си се спряла на тази болница избери си един от тези трима лекари за секциото - Д-р Николов, д-р Г. Георгиев или д-р Танев и няма да сгрешиш Simple Smile Успех!

И аз като olly раждах секцио при д-р Николов и съм много доволна. Препоръчвам го горещо!

# 67
  • Мнения: 1 586
pileto Така е  Peace, останах с впечатлението, че искаш да кажеш точно обратното. Радвам се, че уточнихме .

Galeto Ще започна с  Shocked #Crazy Shocked Точно заради русенските легла и секциото бях адски благодарна, че избрах 7 етаж. Нямах представа, че и там има русенски легла, как може да сложиш родилка след операция на това легло? Аз бях на виско легло, гърбът му се повдигаше в няколко положения и беше много удобно за след операция.  Ще повдигна въпроса като ходя да огледам условията. Аз през 2006 бях в 7ма стая и имам добри впечатления. Хлебарки не съм видяла за разлика от 8 етаж където се наложи да лежа за задържане. Страшна мизерия и гнусотия за това реших да си платя и да съм спокойна.

# 68
  • Мнения: 0
desiii1587 недей, забрави я Петкова. Щом си се спряла на тази болница избери си един от тези трима лекари за секциото - Д-р Николов, д-р Г. Георгиев или д-р Танев и няма да сгрешиш Simple Smile Успех!

И аз като olly раждах секцио при д-р Николов и съм много доволна. Препоръчвам го горещо!

Благодаря много Hug реших да отида при д-р Танев и от инфото за него което изчетох разбрах че преглежда всеки четвъртък от 14 до 17 часа  в АГ  не пишеше точно къде (кабинет,етаж ) но като ида на място ще питам  Peace

# 69
  • Варна
  • Мнения: 154
Добре е да се уговориш първо по телефона

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Деси, кабинета се намира на 1-я етаж в ляво, ще го видиш Simple Smile

# 71
  • Мнения: 0
Деси, кабинета се намира на 1-я етаж в ляво, ще го видиш Simple Smile
Благодаря много Simple Smile

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
И аз тук да се запиша в търсене на мнения - първия път раждах в Майчин Дом,слава Богу всичко мина ок,не ми сложиха обаче явно правилно спиналната упойка и се наложи после и пълна  Rolling Eyes Пък и след секциото много ме опъваше шева,почти месец не можех да вдигам количката с бебето...Доколкотоо чувам от други със секцио не са били така,казват че бързо се раздвижват,след седмица вече се чувстват нормално....Затова се чудя сега за АГ при кой доктор да съм,колебая се за Николов и Георгиев,пак секцио ще е по мед.причини,как ви е минало възстановяването след операцията при двамата доктори,как е белега,остава ли ви отгоре коремче като възглавничка или се прибра добре?Знам че това са бели кахъри на фона здраво бебче и безпроблемно раждане,но все пак сме млади жени и събирам мнения   Embarassed  Embarassed  Embarassed А за Вип етажа струва ли си според вас да се доплаща,финансовата страна не е от значение  newsm78

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 09:59 от morgana07

# 73
  • Варна
  • Мнения: 154
Аз съм раждала секцио при доктор Николов. Изключително доволна съм, болка имах 2-3 дена след това ми опъваше известно време. За корема нищо не мога да кажа, защото аз така или иначе съм си леко пълна. Аз бях на петия етаж, платих си самостоятелна стая, бях седем дена в нея, защото родих малко по-рано, а компанията на непознати в такъв момент не ми е по вкуса. Успях да си уредя дори и в реанимация да съм сама в стаята.

# 74
  • Мнения: 65
Моля ви дайте малко инфо за ВИП стаите в АГ. Тъй като лекарят каза, че не трябва да нося нищо при постъпване, аз се чудя какъв багаж да приготвя (пемперси, дрешки за бебето) или направо за изписването? На мен какво ми е позволено да внеса? Освен нощници и тоалетни принадлежности друго трябва ли да нося? Бебчето в стаята при майката ли е или отделно? Ако някоя от вас вече е извървяла този път, моля да помогне с малко информация.

Общи условия

Активация на акаунт