Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 26 619
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Запис и от мен в новата темичка.Честито на мама mimosaria,да е жив и здрав малкия Виктор.
Момичета според вас това,че бебето върви 2 седмици напред,може ли да окаже роля и раждането да настъпи по-рано?
С покупките съм почти готова,остават само памперси и козметиката.Лелгото ни е готово,дрешките са купени,корито,количка и може нещо да забравям.И нашата количка е Hauck Malibu all in one.Ние много си я харесваме,залагам на това,че е немска и се надявам да е качествена http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=hauck+malibu+all+i … =1360786639223554

Лека и спокойна вечер и дано мамите,които страдат от безсъние успеят да поспят   bouquet

# 46
  • Мнения: 242
Честита ни нова темичка! Деси, страхотно заглавие и чудесно оформление  Hug
Крису, не се притеснявай толкова. Както са казали и другите мами, достатъчно напред си, бебчо е голям и когато и да го извадят, ще е нормално. Само по-спокойно разсъждавай и всичко ще е наред!
Мен пък ме е обхванал страхотен непукизъм, не съм аз направо. По принцип съм по-емоционална и се шашкам, а сега не знам - хормони ли са.... Мисля, си че всичко ще протече нормално, дано!
Имам още неща да оправям и все си викам, има време  Laughing, пък ще видим накрая...
Хубава вечер и дано тази нощ има повече наспали се мами  Grinning Аз все още спя добре, въпреки нощните посещения на тоалетната.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 307
Деске, мерси за темичката, страхотно заглавие  Hug

Аз днес цял ден гладя бебешорски дрешки и вече се предавам и отивам да спя  smile3524 newsm46

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Честито ново бебече  newsm44  Да са здравички и скоро да се приберат вкъщи.


Честитани нова темичка-да има много бебета тук

# 49
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
С вниманието  Crossing Arms и на мен ми липсва ама... МЪЖЕ. Добре,че при мен е интернета  Laughing Laughing Laughing че да имам какво да правя,иначе незнам  Sunglasses Аз снощи като се събудих в 5:30 и като взех да мисля,че нямам нищо за бебчо и дали всичко ще е нормално  newsm78 не мигнах до 7  Naughty

# 50
  • Мнения: 570
и тук да честитя  на мимозария - да и е живо и здраво бебчето, бързо изписване и климатизиране вкъщи  Peace
Тиара, недей така, душа  Peace Всичко ще е наред  Peace Мен вече ме пусна паниката, постоянно си повтарям, а като че ли го и вярвам, че ще се роди много бързо, с няколко напъна. Предст Peaceвям си го мнооооого по-добре от предния път. Няма защо излишно да се панираш, ще вземе да е леко раждането, а ти ще си изгубила сума ти нерви по притеснение   Crazy
Карамболче, на мен ми излезе хемороид след първото раждане - от напъването. Караха ме да напъвам предимно в дупето. Сега имам хемороид от преди около месец. Не е болезнен, чат пат сърби, но не се оставям никога със запек. Има кремчета, ама не помагат особено. Решението идва месец след раждането...изчезват си  Peace
Аз почти приготвих багажа, утре остана да прибавя това онова и потегляме за София, при мама, да чакаме бебо да се накани да излиза.
Нямам търпение...писна ми да се търкалям, ужасно тежка съм и искам вече да излиза...трудно, лесно, да излиза  Crazy

# 51
  • Мнения: 0
Запис и от мен и благодарско за хубавата темичка, която бързо ще се изпълни откъм новини  ylinfant

# 52
  • Мнения: 636
На мен все още ми е толкова спокойно относно раждането, сигурно защото не съм се задълбочавала да мисля много над това как ще мине  newsm78 , но явно е и по-добре да не се задълбочавам в размисли и страсти  Crazy

# 53
  • Мнения: 105
 Hug Hug Hug Благодаря ви момичета, че правите всичко възможно да ме успокоите, оценям го да знаете lovekiss lovekiss

# 54
  • Мнения: 0
Gencheva777 и аз ще взимам същата марка количка ,дано да са качественир,аз съм се спряла на светло синята -Петрол ,ти какав цвят избра

# 55
  • Мнения: 3
Деситка   bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 54
Зaписче и от мен в новатa тема. Днес си взимам 45 дневния болничен,  ще дaм отчет по-късно

# 57
  • Мнения: 22 436
Добро утро и от мен...)

Аз имам работа служебна, обаче така ме мързи....а съм вече 1седмица назад със срока, пълен ужас...(((

За раждането...не го мисля, надявам се да мине както и първото и относително бързо да се възстановя. С тази разлика, че сега още от начало ще трябва да се грижа за бебока, а тогава имах цял месец, докато щерката беше в болницата. Ама ще се оправим...)

# 58
  • Мнения: 374
Добро утро и от мен. Днес и аз влизам в 9-тия preggo Да видим. Утре отивам да пускам големите изследвания (последните, надявам се) и в понеделник, живи и здрави, сме на преглед + анестезиолог. Моля се само беб да стои на топло дотогава.
Хубав ден на всички!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Добро утро!

Деситка, благодаря за новата тема.

Хемороид ми излезе за първи път с в последните месеци с Теди и то от този ужасен запек. Сега се повтаря същата картинка,появиха ми се онзи ден и то 3-4. Много е неприятно, мажа с Прокто-Гливенол вече 2-3 пъти и съм ок. Добре, че няма да раждам нормално. Чудя се дали от контракциите или от хемороидите щеше да ме боли повече.

Да ви призная, аз все още не мога да осъзная, че ще имам бебче. Странна работа.  Crazy

Карамболче, напълно те разбирам за липсата на внимание. При нас ситуацията е същата, само че виновника не е интернета, а пустия му ремонт. Все си казвам, той пак за нас го прави, но аз така и не успях да се нарадвам на бременността си. А като се замисля, повечето неща скоро ще останат на моя гръб и аз да мисля, кое как да стане. То не са бои, обзавеждане ... Да видим и кой ще чисти и лъска, отделно самото преместване ...

За раждането се притеснявам малко. Таткото ни заминава на 23-ти и най-рано на 4-ти март ще си дойде, всичко зависи от полетите. Да видим дали ще устискам. С моя късмет ще тръгна да раждам точно в този период.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт