Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 26 617
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 129
Krissu, лекарите си умират да говорят така "Това само еди кой си го знае" и да плашат по принцип, чувала съм подобни реплики неведнъж. Нямат право така да говорят на бременно момиче, ама не се съобразяват, за съжаление. Не се тревожи, ако наистина беше притеснително и рисково, щяха да те вкарат за секцио веднага, ти си преполовила 9 месец вече. Ще се роди живо и здраво бебче, опитай се да се спокойна и ти стискам палци!

# 31
  • Мнения: 867

Снощи обаче малкия ми вдигна температура и днес и него водих на лекар, засега уж само болно гърло, обаче снощи трябваше да го гушкам, да меря температури, да давам панадоли и почти не сме спали... Дано да прескочим антибиотика и категорично го спирам от градина до раждането.


Ох, аз всеки ден питам: Има ли болни деца в предучилищната.. и давам инструкции да се мият ръцете често и да не се гушкат много- много. Казаха че другата седмица вече ще затихва грипа, дано да го подминем!

Крису, дръж се! Няма страшно, щом не са те приели веднага в болница, не е толкова зле положението. А вече в 9 месец, бебчо е достатъчно голям, всичко ще е наред и да го извадят по-рано. А пък току виж си и родиш сама до 10 дена, нищо не се знае, ти си 37-ма седмица вече. Hug

# 32
  • Мнения: 0
И аз да се запиша в темичката . Да са живи и здрави всички бебоци. Simple Smile)))))))))

# 33
  • Мнения: 35
Честито ни бебче Виктор!  Крису, бъди спокойна всичко ще е наред. Ние всички сме с теб Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 107
Запис и от мен! Деси, благодаря за новата тема!

# 35
  • Мнения: 13
Докато се запиша в новата тема... и вече 3 изписани страници!  Laughing
Да честитя и тук на мама mimosaria за малкото момченце. Да им е живо и здраво и много да ги радва.
И както пише най-горе в темичката ни: ние сме в очакване! И то какво! Трепетно! Трескаво!  Grinning

# 36
  • Мнения: 105
Запис и от мен, отново страхотна нова темичка и чудесно заглавие   bouquet
Момичета като си гледам лентичката и тези 19 дни които остават, (а дефакто са 13 до термин) умирам от страх и нямам търпение да минава вече  Cry Cry Cry. Темите и разказите, които чета вече цяла седмица за позитивни раждания грам не ме успокояват, ама грам  Cry.. Навила съм се все едно отивам да ме колят. По принцип не съм лигла и мисля, че търпя на болка, но съм си голяма пъзла, винаги съм била такава  Embarassed Embarassed Praynig

# 37
  • Мнения: 16
Тиара, чакай тогава и аз да ти разкажа една позитивна историйка да знаеш, че не е задължително да е гадно- днес говорих с една приятелка, тя щеше да ражда секцио поради големината на бебчето, но в последствие роди нормално, при това мнооого лесно. Каза, че изобщо не разбрала как е получила 4 см, следващите 4 см за 1-2 часа разходки из коридора, после малко окситоцин и докато се осъзнае напънала няколко пъти и голямото бебе излязло. Каза ми, че ако имам болезнена менструация (каквато имам и то каква охаааа- до припадъци) хич няма и да се трогна. Знам, че при всички протича различно, но защо пък ние да не сме от лесните случаи Simple Smile рано или късно ще излезе, няма да остане в корема ни завинаги Simple Smile

# 38
  • Мнения: 58
Тиара, напълно те разбирам и мен такова шубе ме е хванало. хем знам, че не бива да се паникьосвам, хем го правя. само за раждането мисля, дали всичко ще е наред... оффф...явно е нормално, незнам...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 289
Записвам се и аз да ви следя коя до къде е стигнала в приготовления, и в емоциите с наближаването на момента.
Честито ни още едно бебе Виктор! Жив и здрав да расте!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 44
Тиара, чакай тогава и аз да ти разкажа една позитивна историйка да знаеш, че не е задължително да е гадно- днес говорих с една приятелка, тя щеше да ражда секцио поради големината на бебчето, но в последствие роди нормално, при това мнооого лесно. Каза, че изобщо не разбрала как е получила 4 см, следващите 4 см за 1-2 часа разходки из коридора, после малко окситоцин и докато се осъзнае напънала няколко пъти и голямото бебе излязло. Каза ми, че ако имам болезнена менструация (каквато имам и то каква охаааа- до припадъци) хич няма и да се трогна.
И аз имам позната със сходна история.Още преди да забременея ми казваше как е имала по-болезнени менструации от раждането. Е, и аз съм от тези с болезнена менструация, така, че моля се да ударя този бонус леко раждане Praynig

# 41
  • Мнения: 1 144
Честито и от мен на мамче Мими и на малкия Виктор! Да расте здрав и силен победител с това хубаво име!
Деси, мерси за темичката! На всички пожелавам леки и спокойни последни дни от бременността Simple Smile

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Щом ще се оплакваме да се запиша и аз - нещо ми е депресиращо и тъпо..
Пък и докъдето съм стигнала с четенето, не виждам да се е обсъждало за хемороиди Sad още от седмия месец го имам тоя проблем  Tired
Да не говорим че с тоя тъп интернет, таткото ми обръща внимание за няколко секунди, колкото да ни цунка - мен и шкембака  Monkey (не намерих по-подходяща емотиконка - като маймуна в зоологическа градина съм, забравена, самотна, просто екзотична гледка..)

# 43
  • Мнения: 16
Да се запиша и аз в новата тема,страхотна е,още по-страхотна да я направим Hug
Деси, Hug
Крису,не се тревожи,ти си вече доста напред във седмиците,скоро ще гушкаш едно сладко бебенце Simple SmileВсичко ще е наред!!!
Тиара,стига дееее,спокойно,аз съм минала по този път,няма страшно! Simple Smile

# 44
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Щом ще се оплакваме да се запиша и аз - нещо ми е депресиращо и тъпо..
Пък и докъдето съм стигнала с четенето, не виждам да се е обсъждало за хемороиди Sad още от седмия месец го имам тоя проблем  Tired
Да не говорим че с тоя тъп интернет, таткото ми обръща внимание за няколко секунди, колкото да ни цунка - мен и шкембака  Monkey (не намерих по-подходяща емотиконка - като маймуна в зоологическа градина съм, забравена, самотна, просто екзотична гледка..)

Аз се усещам, че имам повече нужда от внимание, ама нъцки. Явно плаша с размерите си и дори спи в единия край на леглото. Проблема с нета го имам и аз.  Mr. Green

Момичета хич не ме е страх ( а съм секцио) да излиза вече, че ми писна да се търкалям. Допълнително се изнервям от тежестта си и не мога вече!

Общи условия

Активация на акаунт