Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 26 620
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.Живи и здрави да са първите ни бебчета  Hug.
Аз вече приготвих багажа за родилното,изпрах всички дрешки,спални комплекти и приготвих за изписването живот и здраве нещата за бебка(стига мъжлето да не ги забрави  Mr. Green)
Каката също много помага в подреждането на дрешките и е много ентусиазирана пък да видим бебка като се роди.Ние сега си се гледаме с нея защото епидемията от варицела премина,но сега пък имаме болно дете в градината от Хепатит и я спрях.

# 16
# 17
  • Мнения: 66
Честито на мама Мимосария. Пълно щастие на цялото семейство!
Благодарим  за новата темичка desitkad.

# 18
  • Мнения: 367
Привет и от нас в новата темичка   bouquet

# 19
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Цоп и аз в новата тема и благодарско  smile3525 чак като взех да пиша и бебо започна да рита  Naughty и той е доволен  newsm68
Кофеин Simple Smile с теб ще сме заедно на преглед
Ей мамчета дремнах малко и сега ми е тооолкова криво  Whistling

# 20
# 21
  • Мнения: 2
Благодаря за хубавата темичка desitkad, тука вече ще има много бебешоци  smile3504
На мама Мимосария честито, много да ги радва малкия Виктор и бързо възстановяване.

# 22
  • Мнения: 37
И аз да се запиша. И ние бяхме днес на ЖК. Най-после ми се обясни от къде идва изоставането на моето бебе- заради високото кръвно плацентата ми започнала да старее, кръвотока от нея към бебето бил слаб и затова то се хранело по-слабо. Попитах, това може ли да доведе до увреждания и АГ ми каза- това само Господ го знае. Сега съм още по-притеснена от преди Sad А на всичкот от горе до 10-тина дни трябва да родя, за да не се прекъсне хептен кръвотока.И ако нямам контракции, най-вероятно ще е секцио Sad Освен да се моля, друго не ми остава...

# 23
  • Мнения: 129
Честито на следващата мама, да е жив и здрав Виктор!

На Деси благодаря за темата   bouquet

Да споделя и аз - бях на преглед, бебонка е добре, 2700 - май е точно в норми, а доскоро доста изпреварваше. Докторката каза да избирам дата м/у 4 и 8 и на 19.02, когато ми е следващия час да се уговорим за секциото... не ми се искаше да избирам аз дата и много се надявам бебка сама да тръгне по-раничко.

Снощи обаче малкия ми вдигна температура и днес и него водих на лекар, засега уж само болно гърло, обаче снощи трябваше да го гушкам, да меря температури, да давам панадоли и почти не сме спали... Дано да прескочим антибиотика и категорично го спирам от градина до раждането.

Хайде, да спите сладко всички тази нощ (след като ви се оплаках от будуването с малко дете  Embarassed)

# 24
  • Мнения: 374
krissu, ние също се молим с теб. Само не се панирай  Hug
Момичета, аз умирам за ябълки. Ще изкукам!

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 09:18 от I Am Ruth

# 25
  • Мнения: 22 436
krissu, не се притеснявай толкова, бебето вече със сигурност си е достигнало тегло от едно 2500-2700гр, също и седмицата ти вече не е от критичните за раждане, така че и следващата седмица да трябва да родиш не е проблемно. По-добре така обаче, отколкото бебето да се мъчи вътре.

# 26
  • Мнения: 371
 smile3525 Деситка, благодаря за старанието  Hug Темите ни се пълнят все по-бързо, но тази ще е със сигурност с повече бебешоци  Heart Eyes  Честито на мама Мимозария, бързо да си се гушкат с малкия юнак вкъщи!   bouquet

# 27
  • Мнения: 455
И аз да се запиша. И ние бяхме днес на ЖК. Най-после ми се обясни от къде идва изоставането на моето бебе- заради високото кръвно плацентата ми започнала да старее, кръвотока от нея към бебето бил слаб и затова то се хранело по-слабо. Попитах, това може ли да доведе до увреждания и АГ ми каза- това само Господ го знае. Сега съм още по-притеснена от преди Sad А на всичкот от горе до 10-тина дни трябва да родя, за да не се прекъсне хептен кръвотока.И ако нямам контракции, най-вероятно ще е секцио Sad Освен да се моля, друго не ми остава...
Не се притеснявай,мила!То и без това дори и да няма проблем с плацентата секцио се планира 1-2 седмици преди термин.Така че спокойно.Всичко ще е наред! Peace

# 28
  • Мнения: 455
И аз да се запиша. И ние бяхме днес на ЖК. Най-после ми се обясни от къде идва изоставането на моето бебе- заради високото кръвно плацентата ми започнала да старее, кръвотока от нея към бебето бил слаб и затова то се хранело по-слабо. Попитах, това може ли да доведе до увреждания и АГ ми каза- това само Господ го знае. Сега съм още по-притеснена от преди Sad А на всичкот от горе до 10-тина дни трябва да родя, за да не се прекъсне хептен кръвотока.И ако нямам контракции, най-вероятно ще е секцио Sad Освен да се моля, друго не ми остава...
Не се притеснявай,мила!То и без това дори и да няма проблем с плацентата секцио се планира 1-2 седмици преди термин.Така че спокойно.Всичко ще е наред! Peace
А високото кръвно наистина може да бъде проблем и за майката ,и за бебето.и може би е по-добре да е по-рано секциото.Преди 10 дни,като бях в болница видях доста такива случаи.На една майка не успяха да и свалят кръвното и за минути взеха решение и и направих секцио.А бебето и беше в 8 месец.Роди се момиченце 2 950 кг.,а и на нея са и казвали,че е малко.Държаха го 2 дни в кувьоз и всичко е наред.
Извинете ме за двойния пост!

# 29
  • София
  • Мнения: 6
Запис и от нас. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт