АМ Babylove от DM - Мнения

  • 46 647
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте, търсих инфо тук, но всичко е старо и реших да пусна тема за АМ Babylove от DM. Една приятелка ми го препоръча много. Ние не можем да си намерим млякото, с което сме най-добре. Или сме гладни или имаме запек... Ще съм благодарна на майките, които са ползвали това мляко да споделят мнения.

# 1
  • Мнения: 27 524
Запекът лесно може да се избегне с качествено мляко и евентуална добавка на пробиотици.
А какво имаш предвид под това, че сте гладни? Колко мл пие, през колко време?

# 2
  • Мнения: 48
Пробиотик давам, но ефект не виждам. Педиатъра ни изписа Биогая. Пием по 90-120 мл и огладнява час и половина след хранене. После давам вода да залъжа и след 30 минути пак плачем от глад.

# 3
  • Мнения: 27 524
А защо не даваш повече? Количеството е малко за бебе на 2м и 1/2, не мисля, че проблемът е в млякото  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 48
Аз давам, ама няма кой да яде. Не иска повече от 120 мл.

# 5
  • Мнения: 2 216
Децата са различни и това, че детето на приятелка харесва АМ на ДМ не е гаранция, че и твоето ще го хареса.
Моето мнение е, че има по-добри млека - Нутрилон, Милупа, а ако държиш да е био Лактана...
Щом е гладно детето просто увеличи дозата

# 6
  • Мнения: 558
Моите близнаци са на това мляко от третата им седмица, много съм доволна  Peace По средата на третия им месец нещо се случи с доставките им и го нямаше близо месец - сменихме няколко вида други, пиеха ги, но бяха нервни, изглежда не ги наяждаха, като Бейби лов. Даже през този месец наддадоха много малко. Като получиха нашето мляко, всичко беше ок, децата се успокоиха, явно най-сетне наядени. С това мляко моите деца правят 4 часови паузи без проблем от вашата възраст. А и цената за био мляко не е за подценяване, за нас е идеалния вариант с две бебета на АМ. Сега започнах захранване пак първо с тяхната каша от просо-и нея много я харесват.

# 7
  • Мнения: 27 524
Опитай Милумил.

За захранване на 4м е рано, а директно за просо пък още повече  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 48
*Белоснежка* , благодаря ти за мнението. Най-после едно по темата.  smile3503

# 9
  • Мнения: 558
*Белоснежка* , благодаря ти за мнението. Най-после едно по темата.  smile3503
Peace
В нашата отчетна днес се коментираше пак за това мляко, та се оказа, че има и друга мама, която го е ползвала, ето и нейния пост. Дано да съм била полезна  Hug
Ivality, синът ми е отгледан с АМ Бейбилав. Никакви проблеми не сме имали, приятно е на вкус, органично е и е на много прилична цена. Ако бечето го харесва, няма от какво да се притесняваш. Имам също добри впечатления и от кашите, пюренцата и кремчетата от същата марка. Без изключение всичко е било приемано много добре от детето.

# 10
  • Мнения: 48
 Благодаря smile3503

# 11
  • Мнения: 15 379
Пием по 90-120 мл и огладнява час и половина след хранене. После давам вода да залъжа и след 30 минути пак плачем от глад.

Не прави това, независимо какво мляко даваш - по темата е.
Бих се спряла на друго мляко, пък и от 2-3 анонимни мнения във форум не знам как би извадила извод дали една формула е ок?!
Прочети съдържанието, сравни с други формули и решавай тогава.

П.П. Бебето ти желае да се храни на чести интервали, но приема по-малко мляко, защото няма мех, а малко стомахче. Бих оставила сегашната формула и бих хранила на поискване.

# 12
  • Мнения: 12
Привет,
от 3 месеца сме на АМ  Babylove и сме много доволни и бебо и аз.Хапва си го добре,не ми огладнава бързо както се е случвало с други марки млека.Харесва ми и това е че Био,поне така пише на етикета,дано да е вярно.Мисля,че като съотношение  цена качество е доста добро попадение.Единственото лошо е,че нямаше почти през целия март доставки на 2та,надявам се утре като ида в ДМ да ме зарадват,че са го получили вече.

# 13
  • Мнения: 47
Много съм доволна от това АМ! Peace

# 14
  • Мнения: 48
И ние сме с това АМ от много време. Доволна съм много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт