Домакини - първи сезон / пети епизод

  • 23 164
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 991
Моят Половинчо пък е такова Куку, че понякога адски ме изнервя.
Няма случай да сме тръгнали някъде и да не сме се скарали. Постоянно нещо се кряка, бърза се, пък да не говорим ако е нещо под напрежение - такава паника не сте виждали в живота си. Не може да се помисли първо, трябва да се кряка, точно като някаква кокошка е. Ужасно е лабилен, което пък мен ме дразни до н - та степен.
Пред беше паниката малкия да не се удари някъде. Няма да забравя как мръднах за малко да хвърля един памперс, ако не се лъжа и то се изтърколило и паднало от леглото. Аз щях да си затрая, но имаше малко синьо на брадичката и нямаше как да го скрия. Направи ме сама да си говоря, то не беше натякване, не беше чудо. Точно след два дни, след като го изкъпахме Татьо се обърнал да сложи нещо на шкафа и малкото пак се изръси. Аз все пак си замълчах, само казах, че се случва на всеки, пък той се разрева, че го е изпуснал!  Mr. Green Това ми беше достатъчно, оттогава "гък" не е казал по тоя повод.

Та така ... Иначе няма от какво да се оплача, помага ми в домакинството, пазарува, мие чинии, пуска прахосмукачка ... Но си дразнител и това е ...

Ох, Вале, не ти е скучно и на теб!  Mr. Green

# 76
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Цитат
Веднъж го пратих за пресни гъби. Носи ми голям буркан. Викам- това пресни ли са? Отговор: Ми да, виж им срока на годност, съвсем пресни са, даже са ти ги и нарязали
Сладур.И как да му се сърдиш после.Явно мъжа ти е супер деликатен.

# 77
  • София
  • Мнения: 9 887
Деликатен не е точната дума някакси Sunglasses. Обаче е прекрасен!
И във фейса го пуснах, но и тук- вижте хората на 87 какви ги вършат Crazy
http://vbox7.com/play:99d3fa41a4

# 78
  • UK
  • Мнения: 5 999
Скрит текст:
Разтопява се масло на дъното на тавичка. Разбъркват се в една купа 3 яйца, 2 пакетчета крема сирене, 1 ч.ч захар и 2-3 с.л прясно мляко. Върху разтопеното масло се начупват бисквити (1 пакетче маслени бисквити), отгоре се изсипва сместа, нареждат се плодове ( аз използвах от един компот в този случай се изцеждат от водата) и се запичат във фурната предварително загрята за 30-40 минути. Това е 
Момичета ето моята тортичка

# 79
  • Мнения: 2 169
Валенце, интересно си живеете с твоя мъж  Hug
Коконче, интересна торта, ще се пробва!

# 80
  • при късмета
  • Мнения: 24 119
Моя мъж, току що се обади, че ще се прибере по-рано и е тръгнал.
А аз ходих с детето в дъжда до докторката #Cussing out, тамън се прибрах и той звъни. Не знаел.
Детето ще стои вкъщи и другата седмица. Оправя се за сега, но с тази висока Т, дето кара грипа, ако пипне някой от другите вируси които са "модни" в момента ще го изкара много тежко. Аз почти се оправих.
Тестото за пицата втасва по тавите, аз отивам да нарежа разни работи.И довечера по случай случая ще подям мъжо с бирата.Не съм особено по бирата, ама с пица върви.

# 81
  • UK
  • Мнения: 5 999
Моите наденички и картофки се пекат  chef Мммммм на вкусно ми замириса Mr. Green а и масата съм приготвила  Crazy

# 82
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз преди 30 минути се върнах... Излязох в 13:00. Мъжът ми гледаше децата...
Аз ходих на масаж и да се помотая .... сама Peace

Сега хапнахме сладко... Сутринта ми донесе 5 литра червено вино, специално вчера докарано от Петрич, но оставил го е в офиса... Казва - без цветя, че не празнуваме свети Валентин(а и Петьо алергичен, освен бамбук и бенджамин - нямаме цветя Confused), а ето ти вино - за Трифон Зарезан... Wink

# 83
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ехааа Луси Hug ама, да не препиете  Joy Аз днеска вече се изложих ooooh! ма не можах да устоя на тоя аромат Sick и ядох. и наденичка и картофки Mr. Green а сега и с едно парче торта Rolling Eyes смятам да съгреша Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 2 265
Ехааа Луси Hug ама, да не препиете  Joy Аз днеска вече се изложих ooooh! ма не можах да устоя на тоя аромат Sick и ядох. и наденичка и картофки Mr. Green а сега и с едно парче торта Rolling Eyes смятам да съгреша Joy

Няма грешно нищо... греховете измислили тези, които изпитали нещо божествено и после нямат възможност да го имат... И са го заклеймили... ГРЯХ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И аз днес пия винце доколкото мога... Embarassed

# 85
  • Мнения: 991
Аз метнах едни гюведжета във фурната, за малкия супа ще размразя и това е ...

Имам нужда от малко слънчице вече, днес цял ден ми се спи, като някаква мечка съм станала ... Tired

# 86
  • Мнения: 2 169
Aз пък съм желЕзна - нито вино, нито ядене, ни-що  Naughty

# 87
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Като мен... Mr. Green

# 88
  • Мнения: 991
Успех утре, МарѝPraynig Hug

# 89
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мари  Praynig с теб съм  Hug

Общи условия

Активация на акаунт