Болки в гърдите.Моля за съвет.

  • 1 362
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
От 4 месеца ми се появиха болки в гърдите-започват 2 дни преди овулация и спират 2 дни преди цикъл.Направих си някаи хормони,няма проблем при тях-естрадиол,прогестерон,пролактин и др.Само да добавя,че имам аборт преди 1 г и 9 месеца.Много ме притесняват тези болки,незнам от къде са.Вече 4-5 месеца правим отново опити за забременяване,но не става,това пък допълнително ме изнервя.Моля ви за съвет,какво да правя.

# 1
  • UK
  • Мнения: 5 999
От 4 месеца ми се появиха болки в гърдите-започват 2 дни преди овулация и спират 2 дни преди цикъл.Направих си някаи хормони,няма проблем при тях-естрадиол,прогестерон,пролактин и др.Само да добавя,че имам аборт преди 1 г и 9 месеца.Много ме притесняват тези болки,незнам от къде са.Вече 4-5 месеца правим отново опити за забременяване,но не става,това пък допълнително ме изнервя.Моля ви за съвет,какво да правя.
Посетете репродуктивен гинеколог, нека той ви даде насоки, какво следва да се направи или не във Вашият случай Peace
п.п аз също имам нещо подобно (но не мога да го квалифицирам, чак като болки Rolling Eyes) преди МЦ Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 10 704
Според мен не е нищо притеснителмо,аз преди да родя бях всеки месец с тази "екстра", така ме боляха понякога, че едва не ревях докато свалям сутиена...

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 11:19 от magnet_for_happiness

# 3
  • Мнения: 51
Забравих да добавя,че ходих и на Мамограф-няма нищо притеснително .И все пак проблема остава и аз си мисля,че това не е нормално.Гинеколога ми също не знае от какво е и не ме насочи никъде.Затова аз си пуснах изследвания и ходих на мамолог ,но нищо не излезе.

# 4
  • UK
  • Мнения: 5 999
Забравих да добавя,че ходих и на Мамограф-няма нищо притеснително .И все пак проблема остава и аз си мисля,че това не е нормално.Гинеколога ми също не знае от какво е и не ме насочи никъде.Затова аз си пуснах изследвания и ходих на мамолог ,но нищо не излезе.
Да и аз така съм чувла като Магнитчето Hug че подобни болежки изчезват след раждането или поне, не са така силно осезаеми Peace

# 5
  • Мнения: 51
Момичета аз НННЕ съм бременна ,а Целя забременяване.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 704
Момичета аз НННЕ съм бременна ,а Целя забременяване.
Разбрахме те! Прочети какво сме писали Peace

# 7
  • Мнения: 1 661
Направи си един ехограф на гърдите за спокойствие.Но болката може да е на хормонална основа.

# 8
  • София
  • Мнения: 16 213
Иди на преглед при д-р Дилова (вторник и сряда следобед има часове в Бодимед), тя е специалист мамолог. Имала съм твоите болки през годините, има и хомеопатични лекарство, което тя изписва, което ще ти балансира хормона, от който те болят гърдите. Минава за два дена...

# 9
  • София
  • Мнения: 10 704
ААААААААА Дилова-моята любима лекарка-онко-мамолог-един от най-добрите! Страхотна е! От 2005г аз само при нея ходя веднъж годишно Simple Smile)))

# 10
  • Мнения: 51
Благодаря ви за съвета,но нямам възможност сега да дойда в София при д-р Дилова.Аз точно ехография си направих и не излезе нищо притеснително и когато попитах лекаря от какво тогава ме болят,той каза сигурно са хормони-е аз си пуснах хормони - и те са наред. Абе ,май не ми обърна много внимание.Освен да посетя друг специалист,друго не виждам какво да правя.А какви са тези хомеопатични лекарства,ако искаш сподели.Може и точно там да ми е проблема и да не се получава забременяването. Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 16 213
Доника, съжалявам, но не мога да ти изписвам по интернет лекарства...ето го телефона на д-р Дилова, свържи се и пита http://spravochnik.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%B0


Освен това, пътят между София и Ст.загора е само 200 км магистрала. Ако наистина имаш проблем с болката, ще хванеш автобуса и ще дойдеш да те прегледат.

# 12
  • София
  • Мнения: 10 704
Може и точно там да ми е проблема и да не се получава забременяването. Thinking

Няма такова нещо Naughty Болките в гърдите са си нормално нещо и се среща доста често при жените в репродуктивна възраст. ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 661
Може и точно там да ми е проблема и да не се получава забременяването. Thinking
И аз не мисля, че има връзка между болките в гърдите и забременяването. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 16 213
Може и да има, може и да няма, обаче само мамолог е в състояние да го каже...

Общи условия

Активация на акаунт