Болки в гърдите.Моля за съвет.

  • 1 368
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 705
Може и да има, може и да няма, обаче само мамолог е в състояние да го каже...

Тя  е ходила на преглед и не са й намерили нищо! Четете бре хора.

# 16
  • София
  • Мнения: 16 220
Ама ние четохме, само че не знаем кой велик мамолог нищо не е видял/разбрал, затова й препоръчах Дилова - за която 100% гарантирам, че разбира.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 705
Sharky* за Дилова сме наясно,че я бива жената, но момичето няма как да отиде при нея на преглед.
Аз съм на 37 години ,38 карам и цял живот ме боляха гърдите след овулация до датата на М и нито веднъж Дилова не каза,че това е проблем,нито ми е изписвала хапчета, а както споменах вече 8 години тя е моят мамолог.

Отделно, момичето,все пак е било при мамолог, нека не оставаме  с впечатлението,че само в София има лекари....колко да е смотан,че  един обиконовен ехограф да не направи като хората Tired Камо ли пък това да е причина за незабременяване....Боже, аз даже се радвах,че имам реакция в гърдите...

Единствено чак след като родих- до момента не са ме боляли гърдите след овулация, до датата на М, даже се чудя ако имам нова бременност как ще е..както знаем,понякога това даже е симптом за бременност.

# 18
  • София
  • Мнения: 16 220
Магнет, аз съм раждала и кърмила 3 пъти, а гърдите взеха да ме болят след третото (при това едни такива малки цици, да им се чудиш отде материал да боли...)...причините са различни, може да са кистички, може да е  от пролактина, може да от прогестерона...докато не я прегледа знаещ лекар, ще си я боли. За да я боли, има някакъв проблем, обаче ние с теб нямаме очи с дистанционен ренгтен да го видим. Ние тук в Проблемното знаем, че гърдите много полят след транфер, когато те бухат с Утрогестан, и не го отчитаме за "болест", но при девойката явно не е от нашите екстри...А незнаещи мамолози, които само прибират пари, има и в София, затова казах коя точно лекарка да търси.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 705
Sharky* гърдите ме боляха и преди да стигна до проблемното Simple Smile Много преди да реша да имам дете.. нито са ми правили стимулации, нито трансфери нито нищо- за да забременея, сега за трети път в живота си пия Дуфастон след овулация/първия път беше 2010г./ и сега 2 месеца вече и не ме болят и на йота...
Лошо няма де, ако се се притеснила да намери начин да отиде при Дилова, това ме подсеща,че скоро аз самата ще ходя при нея на профилактика. Peace

Само искам да кажа,че не е ненормално и не пречи на забременяване,особено и при хормони в норма.

Общи условия

Активация на акаунт