Мнения за д-р Катя Златева от 1АГ "Света София" (бивша Тина Киркова)

  • 3 099
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте мили мамчета Simple Smile От скоро време и аз съм в редиците за бъдещите мами, понеже не видях отделна тема във форума, затова пускам тази за д-р Златева, искам да събера повече мнения за нея.

# 1
  • Мнения: 81
Добър специалист е, но много-много не обяснява като я попиташ нещо, все едно трябва задължително да си информиран  newsm78 Иначе познавам много мами, които са доволни от нея!

# 2
  • Мнения: 178
Аз съм от доволните  Simple Smile Ходя от много години при нея на гинеколог, следих бременността си при нея и накрая родих при нея. За мен тази жена е добър специалист и също така много свестен човек. Лека и безпроблемна бременност Ви желая!

# 3
  • Мнения: 23
Благодаря Ви момичета, засега и аз съм доволна Simple Smile Живи и здрави, всичко да е наред и аз мисля да си раждам при нея Simple Smile

# 4
  • Мнения: 51
 А къде води женска консултация, в Тина Киркова май няма или бъркам?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 185
Това е моят Лекар! Изроди и двете ми бебета, професионализъм, топлота и заинтересованост са малко за да я опишат! Съобрази се с желанията ми по време на ражданията, всичко мина бързо и без усложнения! Когато дойде време да раждам пак няма да се поколебая и за миг!

# 6
  • Мнения: 23
Това е най-уникалната лекарка. Благодарение на нея имам жив и здрав син. И аз съм в отлична форма. Няма да се поколебая и за миг, ако реша да раждам пак.

Общи условия

Активация на акаунт