КГБ = Клуб на Готините Баби - 132.

  • 54 047
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 362



Лек и усмихнат,спокоен ден на всички!

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 5 074
 Добро утро в новата тема !
Чудя се с какво да ви поздравя по случай празниците /нали съм с две леви/
 Wine Glass това за единия !
 txtloves това за другия
Справих се  hahaha hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 15
Добро утро бабетки !
Снощи рано се отеглих от компа ,а вие сте писали че писали и то в новата темичка ,за която нашата Жабка се е постарала  Хей Жабче  днес не съм ти казала още че си страхотна нали? Ето казвам ти го - страхотна си !
Ох,чета че има болни мъже ,а то направо си е мъка за жените като знам какви деца стават Тези дни го преживях...
Янче мила, присъединявам се към тези които те съветват за водосвет или пък поне мини през църквата и вземи  светена вода Напръскай  дома си  с нея -това ми го е препоръчвал отец Любомир от Варна и има ефект,поне така  при мен стана ....Дано нещата се успокоят
Айша ,хубаво е че си се разведрила  на тази среща При мен  винаги помагат такива срещи  за добро настроение
Жабче, разсмя ме с твоето ранно лягане в полунощ....това ли е най-ранното ? newsm78
Дидиа ,приятна изненада с честитките Благодаря ти !
Днес имам направление за очен лекар и отивам на преглед Като си помисля колко ми струват едни нови очила ,защото стъклата ми са  мноого скъпи ,тръпки ме побиват ,но напоследък съм много зле и няма как ....
На всички ви пожелавам приятен ден  изпълнен с любов и подправен с чаша хубаво вино !


Хе хе Хулиии  и си се  справила блестящо !Честит празник мила!

# 19
  • Мнения: 1 987
Добро утро !
Жабче,Диди- тенкс за кафенцата Hug Hug

Хули ,Нелка  Hug Hug

Честит двоен празник на всички,които са решили да отбележат който и да е от тях Hug

Ето едно влюбено кафе и от мен Grinning


и наздраве за винарския празник !


Нека денят ни е усмихнат и спокоен  , а нощта  изпълнена с романтика! Hug

# 20
  • Мнения: 1 065
Добро утро.
Нова тема, нов късмет ..... само хубави неща да ни се случват, та да да я изпълним с позитивност и добро настроение. Още малко....  Пролетта  иде.  Още само месец и щъркелите са тук. От опит го казвам - когато работих, срещу прозореца ми имаше щъркелово гнездо, та като започне март и вече бяхме в очакване, но те всяка година идваха по едно и също време - около 14-15.  Толкова им се радвахме .....  и толкова тъжно ни ставаше когато след 15 август  в един случаен ден гнездото опустееше.  Виж лястовичките са ,,друга бира'', тях нито ги чакахме, нито ,,усещахме'' кога си тръгват ....
 Отнесох се, малко лирично отклонение,  сори ...

А всъщност днес е празник ....

Честит свети Валентин, честит Трифон Зарезан!
Весело празнуване, на който го празнува, няма лошо да има поводи само дето на мен не ми е празнично ....

Колко приказки ,,изприказвах'', а не съм благодарила на Жабка за хубаво оформената ни нова темичка. Жабка,  за теб-   bouquet  bouquet  bouquet

Янче, светла и памет на Мелчето, кога се изнизаха два месеца ...
Свива ми се сърцето от мъка, това е най-голямата болка за една майка, да се раздели без време с детето си... Но живот, трябва да се живее. Как е Анжелка, водиш ли я с теб по гробища? Осъзнава ли го, че Мама вече никога, никога няма да я има ... Разревах се, извини ме ако те натъжа, но ми се искаше да ,,поговоря'' с теб.

Росенце, твоите постове  винаги ми действат много позитивно. Как сте в къщи, оздравяхте ли вече?

Гъбка, и аз не мога да спазвам диети, мога да не ям нищо,  но не мога да ям по часове и не това, което ми се иска. Въобще, щом има думата ,,трябва'' за мен си е ,,ограничение на правата.''
Свободолюбив Овен съм, затова ще си ходя дебела ...
Но пък се възхищавам, на всички имащи воля да се вземат в ръце и направят нещо за външността и здравето си.

Мамси, остана ли още да чакаш, или днес идват твойте хора?
Да знаеш как добре те разбирам и колко ти се радвам!!! Не е най-доброто време за разходки, но каквото, такова- важното е, че ще сте заедно и ще си гушнеш дечицата.

Днес  ще съм си в къщи и покрай разните работи ще присядам с компютъра  и ще ви поглеждам.

Яжка, Маринка, Макавели, Танитка, Бяло цвете, а и всички по-скоро присъеденили се - Дороти, Веси, леля Ви и много други, за които не се сещам в момента- обадете се,  когато имате време.

Един час си отседях с кафето и компютъра, стига за сега.



Хубав ден!

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Гъбка, Рибата, Хули -   bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 1 250
Добрутро девойки.
Честита ни нова темичка, а на Жабка огромна благодарност за чудесното и оформяне Hug Hug Hug Hug

Янче миличка ,дръж се,защото нямаш друг изход. Sad SadНе питай старило,питай патило Sad Sad  А как е малката кукла в къщи?

Римарче и болните съпрузи бързо оздравяване.Както Айша е казала грипно време е,добре е поне когато болестите са такива, сезонни.Минат ,затръшнат те за малко и отминат...

Къде изчезна Танита,това е необичайно за нея,искренно се надявам че всичко е наред Praynig Praynig Praynig
Яжка ,какво ново има, пристигнаха ли Софи вече?

Да ви поздравя с купешкия празник, ако го почитате де, щото Трифон зарезан го отметнахте подобаващо  мисля Mr. Green

Апропо, във феиса има едно филмче за истинска , неподправена, преданна любов ( в моя профил)затрогаващ е ,погледнете го Simple Smile Simple Smile

Машината спря,отивам да простирам, оставям ви за сега с пожелание към всички без изключение за прекрасен ден Hug Praynig Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 860

Ето ме и мен тук !!!
Добро утро и Честит празник на всички !
Янче ,няма как да забравим Мелчето !!!Нека почива в мир и винаги когато погледнеш небето там  ще свети една звезда най силно !Това ще е Тя !!!Дано и брат ти да се оправи ! Hug Hug Hug
Римарче и теб те мисля дано днес да си по добре !Този грип май бая хора повали  Tired
Жабче страхотна тема !!!
Иви браво на теб ,че си с 3 кг минус  newsm10 smile3501
Джили ти и така си си добре ,за какво ти е диета ?
Хайде весел празник на всички !!!

# 23
  • Мнения: 1 563
Здравейте готини.... !!!! Hug
Днес се омотах из фейса и закъснях за  кафето при вас!
И аз да ви поздравя за празниците , пък кой каквото  иска , да празнува !
Важното е да има празници и да има поводи да празнуваме . Laughing



Нелка Hugднес си на очен лекар , дано по малко да ти олекне портмонето. Grinning
Дени Hugклипчето е страхотно.... ! Всяко живо същество се нуждае от любов..  Grinning
Джили Hug аз вече видях щъркел минала седмица като ходихме на вилата. Много рано ми се вижда , че е дошъл или пък да си е останал тук... newsm78Много приятно ми стана ...
Деди днес е по добре и по усмихнат... Laughing На оправяне вървят нещата.... Laughing
Всички болни да оздравяват бързо... newsm10  love001
Желая ви усмихнат и успешен ден !!!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001  love001

# 24
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38


Момичета, готови ли сте с изненадите за половинките  Joy по случай двойния празник.
Дано мойта изненада се получи, ще снемам и ще ви я покажа ..... Laughing
Хайде сега да се проготвя........
 Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 065
Ехооо, ето съъъм.
ПредОбедна  почивка, ( то мързеливия човек, все за почивка си мисли) идвам да ви видя.

Ега мега, ама ти сериозно ли си замислила изненада? Браво на теб ако наистина има ентусиазъм и желание за такива неща. Интересно ще е ако я споделиш с нас, ако искаш разбира се.
Аз за 35 години се изчерпах тотално. Нито имам желание, нито пък има кой да оцени старанието ми.
Каренцето от снимката ми ,,навя'' много мили спомени. Бродирала  съм такова в детството си, да ме пита човек за какво ми е било ....

Люси 60,  неуморна ми приятелко, как намираш дори и за малко време на толкова много хора да ,,обърнеш'' внимание.  Пишеш, че си видяла щъркел - не знам, струва ми се, че им е рано още, много вероятно е да е бил някой ,,туземец''. Както казваше един мой приятел и колега, когато ,,виснехме'' по прозорците, да гледаме в небето за щъркели:  ,,вече стягат багажа, последни приготовления преди пътуване"".....

ЖБ 66, разказа ли как изкарахте на минералните бани, или пък аз съм изпуснала? Бебка как понесе пътуването и престоя там?  Имаше ли подходящи условия за нея?

Кари, прегръдки.
Домочадието как е?  Преборихте ли всички неразположения - разтройства, кашлици, хреми и температури? Известно време докато беше А. в Израел следях метеорологичната прогноза при вас.  Абе, завиждам си и това си е. В следващия си живот направо ще се раждам на  друго място - да е топло и да има наблизо море ...

Толкова за сега.
Приятен обяд , и диетичен, и не толкова, на който какъвто му е по вкуса.
Аз  съм на леща и десерт мляко с ориз с мнооого канела и орехи. Да вметна само - тези дни  покрай високото кръвно на  моя мъж, преоткрих колко ми е вкусна канелата и не пропускам да я слагам на всичко, което сетя.  Пристрастявам се направо, а  пък аз съм с ниско кръвно и не знам доколко е  подходящо да прекалявам.

Оставям ви.
Хапнете си, пийнете си, пък драснете  2-3 реда  да не си ,,говоря'' сама.
 Да има мат'РЯл, както казва Танчето. ( Таниткаааа,  ехоооо,  появявай се в изповедалнята!!! Време ти е, липсваш!!!)

# 26
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Приветче , девойки!   Hug
Нели , приципно около 2-3 часа лягам , ваше 3-4. Laughing
То като спЪ до 11 , как да легна преди 24 ч. ?!  Mr. Green
Успех с очния и да се отчетеш по късно.  Peace
Ега мега , давай изненадата.  Crazy
Мойта изненада е по телефона , че е на път дедко , но
в петък вечер се прибира живи и здрави. Изненада ме с
лИбоФно обяснение.  Heart Eyes
Лек ден на всички за сега!  Hug

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Здравейте момичета и честити празници!

# 28
  • Мнения: 418


Честит Празник!!!!

Пазете си Амура от котето, или котето от Амура  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 563
Ега Мега Hugпишеш за изненада и гледам , че честитиш Трифон Зарезан. Да не си решила да се напиеш за изненада...  hahaha hahaha и после да ни покажеш снимката си.... hahaha Чакаме.....,любопитно ми е... hahaha
Жабче Hugпарашута пак ти се отвори.... и лИбоФно обяснение си получила..... hahahaБраво , радвам ви се..... Ама то вие сте още във възраста на любовта...
Джили Hug и аз много обичам канела и много я употребявам  , обожавам  миризмата на канела. По Коледните и Новогодишните празници си бях купила ароматизатор с аромат на канела... Grinning
Днес обяда ни беше по два банана....
Направих се красива и съм се наточила да отида до Мтел , че пак са ми объркали сметките...Тези не мога да ги трая вече и как се излъгах месец декември да преподпиша договора ,че е само  за 1,50 месечна такса , за даси запазя номера , но.... трябва пет пъти да ходя , докато започнат да ми удържат по 1,50 лв Сега си праскат старата такса , а искат да им се плати , а те ще си сторнират. Този месец  ще почакат. О.... развалих си настроението.... hahaha
Хайде чао за сега ! 55 55 55 lovekiss Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart lovekiss lovekiss Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт