Хайде АВГУСТовски мъничета, чакаме вече вашите ритничета! - 6

  • 25 226
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 91
Аз пък хич не мога да ям.Никога не съм била ящна,а сега още повече.
Сутрин ставам и пия мляко с 3в1 + 1 пакетче солети.
После ям чак на вечеря.
Не мога да ям - става ми адски гадно,имам чувството,че ще повърна.Дори и след 1 пакетче солети ми става адски зле.Отделно и това,че с 300 зора ходя по 1 максимум 2 пъти до 00-та на седмица.  ooooh!
За килцата - моя доктор и от "лошите" (повечето ми приятелки така го наричат) Казва,че като си бременна не трябва да ядеш за двама,а колкото ти се яде.Да не се тъпчеш защото не е полезно нито за теб,нито за бебето.Отделно,ако качиш повече от 1 кг на месец налага диета.За него е нормално да се качат не повече от 10 кг за цялата бременност. Аз съм на неговото мнение и никога не сме имали разминавания в това отношение.
Разбира се има случай в които просто мамите са предразположени към качване на КГ и това няма как да се избегне.
Оф......голямо писане му дръпнах  Laughing
Нямам търпение да дойде понеделник за ФМто.Да видим тия ципи там ли са,не са ли,бебето как е и какво е  Wink

# 751
  • Мнения: 4
Alex88,а витамини пиеш ли като не ядеш?
Аз само да кажа,че писах,че ще си чакам ритника и току-що получих като по поръчка цяла серия силнички и отчетливи малки ударчета в корема.Явно ядосах бебо,защото си сложих лаптопа на корема и ме наказа.И хем знам,че не трябва да правя така,защото е вредно и пак...Ама нищо,де.Да са ми честити! newsm44

# 752
  • Мнения: 0
Ох, Поли така ме разсмя....ти си хапваш много добре, защо качваш толкова....аз имам чувството, че ям повече от теб, но с килцата съм 2 отгоре. При това качени последните 2-3 седмици. Сега съм 60 кг. Но трябва да се озъптя и аз, по 2 кг. за 3 седмици не е добре. На мен 10 кг. ми се виждат малко, а и непосилно малко за качване до края на бременността. АЗ залагам на 14-15 кг. Добре ми се виждат, особено на фона че предния път качих 21 кг.  Но за диети и неядене, не мога дори да си помисля. На мен ми се гади когато съм гладна, точно на обратното на Алекс.

# 753
  • Мнения: 0
Госип честити ритничета!!! И аз обичам кола, но също съм я ограничила!

# 754
# 755
  • Мнения: 91
Госип,пия да - Прегна Кеър + Омега 3.Аз щях да пиша и за тях,ама забравих.ПРедната бременност пак пих тях и пак така не са ми повишавали апетита.И други мои приятелки са ги пили и не са забелязали промяна в апетита си.
На теб - честити ритничета  Hug
И аз от скоро усещам бебето обаче и контракциите ми се засилиха.Да идва понеделник да питам док какво да правя.

# 756
# 757
# 758
  • Мнения: 0
Честито Госиппп,браво на вас. Хубаво ли е усещането или по скоро странно,винаги съм се чудила ?
Това меню на Злати аз мога да го ям 2 дни,множко ми се струва.Моето през целия ден е незначително: 2в1- бисквитки (3 или 4),после към обед плодове някакви в краен случай си правя принцеса с кашкавал,после яма чак за вечеря.Аз съм вегетариянка от 12 години и винаги съм се чудила как ще е като забременея,дали да ям месо дали не!Ама не ми се яде бе мацки,знам че е полезно за бебето ама не мога да се превъзмогна.Ям си иначе риба ама не редовно -2 пъти месечно.Карам на посни ястия и супички,не съм по хляба почти не ям.Дори и сега не ми се дояжда.
ООО и аз се олях! newsm78
Хубав слънчев ден

# 759
  • Мнения: 20
Извинявам се за въпроса, но на мен ми излизат 2 нови теми - различни.Коя е нашата?  newsm78

# 760
  • Мнения: 1 796
Не са 2, 3 са, аз лично си поиграх с едната, помолих да я изтрият.

Общи условия

Активация на акаунт