Пазаруване от френски сайтове - 6

  • 47 851
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 384
Eдна покана и за мен за tati.fr    bouquet
Мейлът ще пратя на лични


--------
Получих покана - благодаря   bouquet

Последна редакция: пн, 15 юли 2013, 13:52 от Синя фея 1

# 736
  • на брега
  • Мнения: 1 092
На мейла получих да попълвам анкета за артикулите в Тати и ми дадоха 10 точки бонус, които ми се заредих в профила. Те за какво служат?

с натрупани точки можеш да избереш при следващи поръчки подарък от тук:
http://www.tati.fr/boutique-cadeaux.php

п.с.
Валидирането на въпросника, който си попълнила ти носи бонус точки. Профилът ти автоматично се кредитира с тези точки. С натрупаното - избираш подарък при поръчка. Различните подаръци изискват различен брой точки.

# 737
  • Мнения: 172
И аз се присъединявам към желаещите  покана  в www.tati.fr - veni_ev@abv.bg

# 738
  • Мнения: 384
Момичета помагайте  Praynig

Получих покана за регистрация, с която получих код за 8 евро и  ме подканя да се регистрирам

Comment bénéficier de cette offre ? Rien de plus simple !

Faites votre shopping sur TATI.fr
Ajouter vos produits à votre panier.
Saisissez votre code parrainage au moment de votre inscription

Единственият активен линк беше  TATI.fr. Натиснах го и ме прехвърли в сайта,където се регистрирах. Напълних количката, но като сложих кода ми изписва :

Désolé, vous ne pouvez pas bénéficier d'un code parrainage car vous êtes déjà client.

и не ми приема кода за 8 евро

Къде греша ?

Как мога да изтрия акаунт?

# 739
  • София
  • Мнения: 2 296
Казва, че вече си регистрирана с този мейл в сайта, затова не можеш да се възползваш от кода.

# 740
  • Мнения: 384
Казва, че вече си регистрирана с този мейл в сайта, затова не можеш да се възползваш от кода.


Е да де това го разбрах, но нали уж се регистрирах чрез пратената покана  newsm78

# 741
  • София
  • Мнения: 2 296
Казва, че вече си регистрирана с този мейл в сайта, затова не можеш да се възползваш от кода.


Е да де това го разбрах, но нали уж се регистрирах чрез пратената покана  newsm78
Saisissez votre code parrainage au moment de votre inscription... а това спази ли го?

# 742
  • Мнения: 384
Казва, че вече си регистрирана с този мейл в сайта, затова не можеш да се възползваш от кода.


Е да де това го разбрах, но нали уж се регистрирах чрез пратената покана  newsm78
Saisissez votre code parrainage au moment de votre inscription... а това спази ли го?


ааа това бил проблема   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 743
  • Мнения: 74
Уф, и аз съм го пропуснала товаа. А сега не може ли да се възползваме от кода?

А някой може ли да ми каже от www.vertbaudet.fr как мога да пазарувам? И има ли доставка до Б-я?

# 744
  • София
  • Мнения: 2 296
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт