КARADAYI с Кенан Имирзалъоулу - Тема 8

  • 74 010
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10
Не само през 70-те- и през 3013 г. турските мъже ще са жИлЕзни не само в този сериал Joy как издържат- не знам ooooh!



Минават спец.  обучение от тайните служби  Joy Joy Joy


Да ви кажа, нервя се вече, че Махир още не се разкрива, все се кани и си остава с каненето.

# 706
  • Мнения: 9 778
През 70 и аз изгарях от срам ,когато ми държаха ръката в киното Embarassed Joy

Гледайки този филм,много спомени нахлуват в мен Heart Eyes
много реално е предадено-и тоалетите, платовете ,тези ужасни яки и ревери Mr. Green
обаче очната линия  много красиво подхожда на Берги Peace и аз съм  се рисувала така- ех,младост Wink

# 707
# 708
  • Мнения: 8 545
Не знам какво трябваше да намерят в кладенеца, ама нищо не откриха и СОН. Wink
Благодаря за компанията.   bouquet  Лека нощ. Hug

# 709
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Хех, много сълзи проляха в този епизод ooooh!
Само дето не разбрахме за какво Mr. Green, но и това ще стане Peace

Не знам какво трябваше да намерят в кладенеца, ама нищо не откриха и СОН. Wink
Благодаря за компанията.   bouquet  Лека нощ. Hug
За някакви писма писани от Нихан - Назим им каза за тях.
Обаче, май нищо не намериха newsm78

Лека нощ и от мен Hug

# 710
  • Мнения: 9 778
И аз благодаря ,че бяхме заедно Hug утре ще има частични преводи и повече яснота Peace Laughing
Лека нощ   smile3524


# 711
  • Мнения: 35
Успях да гледам малко, значи номера е да пробвам 5/6 пъти на сайта, докато "захапи".
Иначе какво да кажа, ДРАМА, ДРАМА......
И като си представя, че най голямото разкритие, те първа предстои....

# 712
  • Мнения: 8 545
Добро утро. Hug Hug Hug



iosbouquet

Нямам търпение за превод, и частичен да е, важното е да внесе малко яснота. Praynig

Приятен ден. Hug

# 713
  • Мнения: 5 723
Здравейте! Имам питане.....

Тургут след като записа адреса на бившата на Назиф Кара, нещо се подсети и  откри друго листче май със същия адрес...и се смя сатанински ...това листче от къде ,от кого  и защо беше записано...

  Благодаря!

# 714
  • Мнения: 5 723
Успях да гледам малко, значи номера е да пробвам 5/6 пъти на сайта, докато "захапи".
Иначе какво да кажа, ДРАМА, ДРАМА......
И като си представя, че най голямото разкритие, те първа предстои....



...и то ще се стовари със страшна сила върху Махир /Салих....

Спеца от тайните служби не познава Салих Ипек...видя снимката му ...Махир вече е "осветен" ...Министъра е бесен ,че досега се е страхувал от него /или съобразявал/, че може да го разкрие и най-важното Фериде да разбере истината за баща си, че и тя води делото от което и той ще пострада..... не го харесва , че с Фериде са влюбени  и тя напусна дома си заради него

Тургут със самоцелната си любов и животинска похот към Фериде и кариера на всяка цена плете умело мрежите си , в които ще  ще хване, по -точно са хванати всички около него  от Министъра, през семейство Кара , затвора до подземния свят.../ с каква лекота и задоволство уби Бъбривия/

Махир срещна полусестра си и  майка си....изживя го много тежко....Тургут ги държи май в ръцете си ....със сигурност ще ги използва ,така както той си знае и рано или късно кръвта в Махир  ще "заговори " и със сигурност ще е застрашен живота му.....

 Махир вярва на баща си и му се възхищава за всички добродетели ,които той притежава ....стара се да е негов достоен син и е...Сега "лъснаха " тайни ,които Назиф трябваше да признае ....възможно е да няма вина ...но това огорчи, обърка и ядоса Махир.....Когато се връщаше от свиждането  на входа на дома си  силно прегърна и разцелува майка си....

Останалите "доброжелатели " от семейството му ..един от друг по -глупави и подли..накрая и Сюнгюл може да бъде му създаде неволно проблеми с този любовен триъгълник...всеки обича някого....

Едва ли Махир ще успее да каже истината за себе си на Фериде...допускам ,че тя ще научи по възможно най-гадния начин....

Така мисля аз...може и да съм неточна някъде ...

# 715
  • Мнения: 10
София,  Hug благодаря ти за този коментар! Напълно го споделям...

# 716
  • Мнения: 35
Изгледах серията от снощи, на спокойствие, без реклами и пр.
Прави ми впечатление Назиф Кара, колко е различен от Али Раза(Листопад), в смисъл за мен Али Раза беше отрицателен герой, да сега може  да ме нападнете, но това е мое мнение. Абсолютно безкомпромисен, възгордял се, старомоден, намръщен , вечно сърдит и правещ всичко възможно да раздели децата си, както и стана. Направо намразих думите "принципи"и "респект", точно заради него. Като гледам Назиф Кара, е на другия край от А.Р, непрекъснато гледа да ги помирява,
(Бюлент, Махир, Орхан), в много от случаите , гледа да потоши напрежението с усмивка, старае се да не показва разочарованието си от някой, а напротив вдъхва кураж само с поглед. Изпълнен с любов този човек, да всичко го респектират, но респект от любов, а при А.Р беше респект от страх.
Не разбирам и аз какво се закучих с този А.Р, но ми прави впечатление, може би защото още не мога да се примеря колко ..........................беше А.Р.
Много се надявам г/н Кара да не ме разочарова, че колко суперлативи написах  Blush

# 717
  • БГ
  • Мнения: 78
През 70 и аз изгарях от срам ,когато ми държаха ръката в киното Embarassed Joy

Гледайки този филм,много спомени нахлуват в мен Heart Eyes
много реално е предадено-и тоалетите, платовете ,тези ужасни яки и ревери Mr. Green
обаче очната линия  много красиво подхожда на Берги Peace и аз съм  се рисувала така- ех,младост Wink

Лили Hug Хабсолютно си права - и то в киното на последният ред - да не би да ни види някой и да ни наклевети на родителското тяло и по-точно на тати Mr. Green

Привет , момичета! Hug Hug Hug Супер сте! Peace Peace Peace
На всички много хубави и точни коментари прочетох!
Хубав ден на всички!Аз ще пиша допълнително,че сега съм офиса и само с едно ОчО надниквам Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 0
Привет момичета   bouquet



Приятна вечер ви пожелавам с нашите сладури Hug


И един много чаровен Кенан Hug


# 719
  • Мнения: 8 545
sofia26,   bouquet  За листчето не мога да ти помогна - нищо не разбрах снощи. ooooh!

Вяра, страхотен баща е Назиф, а актьорът е невероятен.  Peace
xulig01, добре дошла при нас.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт