КARADAYI с Кенан Имирзалъоулу - Тема 8

  • 74 018
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 601

И аз оттук гледам.  Hug

Нашите сладури си хванаха ръцете.  Heart Eyes Джанджаазъма идва в болницата. Ще праща Бъбривия при св. Петър. ooooh!

# 691
  • Мнения: 35
пак не тръгва Rolling Eyes

# 692
  • Мнения: 10
Значи Бюлент си е тръгнал. Ами то какво да се очаква от този плужек. Не съм учудена. Ще страда детето, защото на тях няма как да обясниш, че баща ти е мухъл.

Ох, бъктън от рекламите им.... #Cussing out

# 693
  • Мнения: 8 601

Пробвай на този линк.  Hug При мен не тръгва, но може ти да имаш късмет.  Praynig



Страхотен момент.  Heart Eyes


Значи Бюлент си е тръгнал. Ами то какво да се очаква от този плужек. Не съм учудена. Ще страда детето, защото на тях няма как да обясниш, че баща ти е мухъл.

Ох, бъктън от рекламите им.... #Cussing out

 newsm10 newsm10 newsm10

# 694
  • Мнения: 10

И на мен два- три пъти не ми тръгна, но на 5-тия най- накрая се класирах. Но изтървах явно хубави сцени. Нищо, с преводче ще им се насладим, като стане.

Момичета, ако докопате някой преразказ на серията на английски, постнете го.  Praynig

# 695
  • Мнения: 9 785
И аз имах проблем с гледането миналата седмица #Crazy ще го качат някъде след края на серията...

Тургут е хладнокръвен убиец ooooh! Twisted Evil #2gunfire #Cussing out
С такова голямо спокойствие провери дали още е жив Бъбривкото ooooh!




# 696
  • Мнения: 10


Тургут е хладнокръвен убиец ooooh! Twisted Evil #2gunfire #Cussing out
С такова голямо спокойствие провери дали още е жив Бъбривкото ooooh![/color]

ЛилиHug поведението на тоя напълно затвърждава максимата: Целта оправдава средствата.

# 697
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Назиф май pазказа на аверчето Тайлян kakво се е случило в миналото newsm78
Обаче на нас "кой, кой ще ни каже"/както се пееше в една песен/ Joy Joy Joy

И аз гледам на европейския канал - по едно време прекъсваше, но се оправи Peace

# 698
  • Мнения: 10
Тая тъпата Айтен не се отказва, все пита за Махир и съдийката и Ердал аби я заби. Каза ѝ нещо от рода, че Махир е влюбен в съдията. Само че тая злобарка кой знае какви неща ще натвори, за да ги раздели. Няма да се откаже- няма да си мой, но няма и да си на другата- 100% така ще действа.

# 699
  • Мнения: 8 601
Бюлент кардеш се натряскал и реве при Неждет, изнесоха го. Пък тия наш`те двамата само ще си говорят ли, питам? Mr. Green

П.П: Ще лумна Махир с нещо по главата.  Crossing Arms

# 700
  • Мнения: 10
Бюлент кардеш се натряскал и реве при Неждет, изнесоха го. Пък тия наш`те двамата само ще си говорят ли, питам? Mr. Green

П.П: Ще лумна Махир с нещо по главата.  Crossing Arms

Ааа, хич не се и надявай да стане нещо. Докато Махир е като Салих нищо повече от целувки няма да стане. Ако ѝ се разкрие кой е и когато тя му прости след N- серии, може и да стане, но нямам много надежди. Sick 70-те години са това, предвид и съседските традиции- нищо преди брака. Даже този се оказа много модернистичен, бързо ни дадоха целувки, падане на леглото....

Пак прекъсна, и то на на- интересното... Ядец #Cussing out

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 23:06 от Морски очи

# 701
  • Мнения: 3 243
Морски очи, не обиждай 70те, и тогава хора е имало  Joy
Махир е единствен - Irоnman, чак Фериде се засегна, тя милата му налита, той кротък като агне.
Разчитам на Бахар да помогне, тя е по-хитра, пък добра душа и приятелка.
Много ми е интересно за какво са разговорите, много приказват, нищо не разбирам.  Joy

Приятна вечер!

# 702
  • Мнения: 9 785
Не само през 70-те- и през 3013 г. турските мъже ще са жИлЕзни не само в този сериал Joy как издържат- не знам ooooh!

Има да умуваме до другия понеделник какво има в тайника на Назиф Кара #Crazy
а Махир отново не разкри самоличността си ,враговете му за кой ли път са на крачка преди него ooooh!

# 703
  • Мнения: 8 601
Оф, Морски очиHug права си - нищо не стана.  ooooh! До последно се надявах, ама Махир - железен. Mr. Green

# 704
  • Мнения: 10
Морски очи, не обиждай 70те, и тогава хора е имало  Joy
Махир е единствен - Irоnman, чак Фериде се засегна, тя милата му налита, той кротък като агне.
Разчитам на Бахар да помогне, тя е по-хитра, пък добра душа и приятелка.
Много ми е интересно за какво са разговорите, много приказват, нищо не разбирам.  Joy

Приятна вечер!

А, нищо против 70-те /все пак съм родена тогава/ Hug, ама все пак всички съдим от време сега, а 40 години разлика са си разлика във времето, порядките. Не че хората са толкова по- различни... Но тук основното е, че го спира не времето, в което живее, а фактът, че иска да бъде с Фериде като Махир, а не като не знам кой си...

Бре, не мога да публикувам.

Общи условия

Активация на акаунт