Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 67 610
  • 727
  •   1
Отговори
# 450
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

           

     2 любими клипа,не ми омръзва да я гледам тая неземна любов,и толкова лесно почвам да хълцам,до сега не ми се е случвало такова нещо,какво ни направиха тия хора  newsm45 smile3501
и аз се замислям често за това.... напълно осъзнавам измисления сюжет,добрите актьори...играта им е страхотна,харизмата им,но все пак е филм....гледах го и свърши ,разочарова ме....но не мога да спра да го мисля,КВО Е това чудо....не ме пуска толкова време вече...някакъв феномен е за мен newsm78...опитвам се да си наложа и да се самоограничавам вече с гледането му,че излизам от правия път ooooh!...сигурно има скрит 26ти кадър ли беше кво беше,дето ти промива мозъка
   Joy Joy Joy Joy
    JoyДА вече и аз почвам да мисля магия ли има баели ли са му какво ама гледам истерията е пълна,а и не само в България,виждам и в Русия по форумите какво става и в Гърция,и в Америка вече направо избиха рибата с тоя филм,и съм сигурна че съжаляват много че не го скопосаха накрая,тогава вече не знам къде щяха да го крият наш Емир,то сега луднаха по него всички  Joy Joy Joy

# 451
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
момичета,

дано не ви досаждам. Постарах се да прочета доста от темите, които сте изписали, но не мога да намеря нещо  Embarassed

Скрит текст:
Детето на Руя (дано пиша името правилно) от Емир ли е? Той след смъртта на Фериха, с Руя ли се събира?


Скрит текст:
Не е от него, а от фитнес инструктора й Саваш.
След смъртта на Фери започна едно отмъщение, което го доведе до влюбване в сестрата на Явуз.

Звезде. Hug

 #Crazy
Скрит текст:


 
Скрит текст:
то там за сестрата на Явуз не се стигна до влюбване точно,не стигна времето да доразвият историята

Скрит текст:
Стигна се, даже и Корай, и Ханде му го казаха. Друг е въпроса, че тъкмо да и се обясни, и тя взе, че скочи от яхтата в морето.

Данито, страхотни ФЕмирски колажи Heart Eyes си публикувала.


Скрит текст:
може аз само го прехвърлях да ти кажа не вникнах в него,само зяпах Емирчо тук там и си мислех че лъха някаква студенина там има огромна разлика ,явно и това е замисъла защото той там е ядосан на целия свят и крие болката в яда си,ама гледах че беше мокър до къщата и,и го изгониха и после в клуба не ми се стори влюбен,иначе Хандето я видях че го каза,явно по задълбочено трябва да гледам,ма тя и тая една игра то да ти убие желанието да гледаш,и тая полицайка и тя,млечни сестри дрън-дрън,баща му се самоуби пред него той отмъщава,гледа се хване за нещо за да не мисли за нашето момиче,и тая неговата майка Фериа та Фериа ее дори и в смъртта и не и прости,не ми харесва това че първите епизоди замо Фериа и после все едно никога не я е имало

# 452
  • Мнения: 4
момичета,

дано не ви досаждам. Постарах се да прочета доста от темите, които сте изписали, но не мога да намеря нещо  Embarassed

Скрит текст:
Детето на Руя (дано пиша името правилно) от Емир ли е? Той след смъртта на Фериха, с Руя ли се събира?


Скрит текст:
Не е от него, а от фитнес инструктора й Саваш.
След смъртта на Фери започна едно отмъщение, което го доведе до влюбване в сестрата на Явуз.

Звезде. Hug

 #Crazy
Скрит текст:


 
Скрит текст:
то там за сестрата на Явуз не се стигна до влюбване точно,не стигна времето да доразвият историята

Скрит текст:
Стигна се, даже и Корай, и Ханде му го казаха. Друг е въпроса, че тъкмо да и се обясни, и тя взе, че скочи от яхтата в морето.

Данито, страхотни ФЕмирски колажи Heart Eyes си публикувала.


Скрит текст:
може аз само го прехвърлях да ти кажа не вникнах в него,само зяпах Емирчо тук там и си мислех че лъха някаква студенина там има огромна разлика ,явно и това е замисъла защото той там е ядосан на целия свят и крие болката в яда си,ама гледах че беше мокър до къщата и,и го изгониха и после в клуба не ми се стори влюбен,иначе Хандето я видях че го каза,явно по задълбочено трябва да гледам,ма тя и тая една игра то да ти убие желанието да гледаш,и тая полицайка и тя,млечни сестри дрън-дрън,баща му се самоуби пред него той отмъщава,гледа се хване за нещо за да не мисли за нашето момиче,и тая неговата майка Фериа та Фериа ее дори и в смъртта и не и прости,не ми харесва това че първите епизоди замо Фериа и после все едно никога не я е имало
Скрит текст:
според мен не се стигна.Тя чу когато Емира каза на Джан ,че не изпитва нищо към нея иска да успокои съвестта си ,защото я наранил несправедливо.

# 453
  • София
  • Мнения: 30 222
Аз нямам намерение да гледам сезона без Фериха, но като ви чета, явно
Скрит текст:
не се е получило много добре, а и е безумие след страхотната игра на Хазал К. и Ч. да си мислят, че след това ще има успех! Това да е обица на ухото за целия екип. Една последна серия с щастлив край щеше да е достатъчна за всички  Peace (мое мнение)

Сега Хазал К. и Ч. имат ли нови проекти?

# 454
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Ирка, след като се хвърли в морето, той си промени поведението от страх, да не би отново да си посегне на живота и т.н., след това Ханде го освети и той предприе решително действие и краааааай, не видяхме продължение, нито финал. Гледах третия сезон така, както гледах и предните два, без да ми убягва нищо. Играта им беше на ниво според това, което се изискваше по сценарий и състоянията, които трябваше да предадат образите.
Има много какво да напиша за третия сезон, но е излишно. Даже не ми се пише, защото като зрителка съм много разочарована. Crossing Arms

# 455
  • Мнения: 1 117
И на мен Корай много ми харесва. Адски положителен образ е.  Peace Всеки трябва да има по един такъв приятел до него.

# 456
  • Мнения: 256
Ох понеже изгледах вече всички серии с превод без превод на ОС/АФК и реших да си пусна някой филмче във войо и избрах Принцът и аз 3 Кралски меден месец spam2
Скрит текст:
е няма такава обида за България! Може ли такова нещо много отворени - малка държава на края на света, ама не смеят да я нарекат България ами Белавия #2gunfire #2gunfire Направо побеснях! и каво общо има БГ с Дания измишлотини големи #Crazy

# 457
  • Мнения: 0
Сега Хазал К. и Ч. имат ли нови проекти?

# 458
  • Мнения: 21 201
Данито, това, което изрече пред Джан беше с цел. Гледала съм епизодите с превод и знам кога, какво и защо се изрече и направи.
missence, ти сега нямаш намерение да гледаш третия сезон, но ако беше на наше място и не знаеше какво да очакваш от третия сезон и да се чудиш три месеца какво, що, съм сигурна, че щеше да гледаш поне първите серий, в които Емир страдаше.
Сега, Вие имате право на избор, но ние нямахме и чакахме сезона есента с голямо вълнение.

# 459
  • Мнения: 21 201

Сега Хазал К. и Ч. имат ли нови проекти?

Хазал имаше, но се провали и го спряха дори и без да го финишират. Джейда/Ханде, Баръш/Левент и Вахиде/Зехра също имаха, но на всичките проектите им бяха неуспешни и ги прекратиха.
За мен в Огледален Свят бяха перефектен тандем, а звездите на славата на Чаги и Хазал изгряха именно в този сериал.

# 460
  • Мнения: 149
Mamma_Tz - пиша в отделен пост,направо ме шашна с темпото си на превеждане,златна си,бравоооо за всичко,справила си се чудесно Peace Peace Peace
 и от мен голямо браво ЕВАЛА както казват нашите хора  smile3525

Мерси момичета! Много се радвам, че ви хареса.Другият уикенд ще гледам да се вкюча пак с някоя сериика.

# 461
  • Мнения: 727
Данито, това, което изрече пред Джан беше с цел. Гледала съм епизодите с превод и знам кога, какво и защо се изрече и направи.
missence, ти сега нямаш намерение да гледаш третия сезон, но ако беше на наше място и не знаеше какво да очакваш от третия сезон и да се чудиш три месеца какво, що, съм сигурна, че щеше да гледаш поне първите серий, в които Емир страдаше.
Сега, Вие имате право на избор, но ние нямахме и чакахме сезона есента с голямо вълнение.
аз ги гледам сега Наде,на 7 епизод съм....-на твоето мнение съм.....нека бъдем реалисти....такъв в живота трябва да продължим да го живеем дори и след нещо толкова покъртително...Емир Сарафолу е млад мъж,пълен с гняв....
Скрит текст:
баща му се самоубива пред очите му заради Явуз.....това му трябваше за да се хване и да се издърпа от дупката в която беше.....после видя сестричката,набеляза я като начин да отмъсти и следваще плана си ,много умело използва чара си....и тя се хвана на въдицата....преспа с нея и я заряза грубоооооо,ама пуста му добра душа,почуства се гузен....и КРАЙ...мислете си вие финала Mr. Green Mr. Green

Наде пиши ми за 3 сезон аз искам да чуя мнението ти,не съм толкова крайна...това все пак е  Mr. Greenголяма индустрия,Чаатай му са нужни повече роли,а всеки работи за пари...аз разбирам защо е замислено продължение....

# 462
# 463
  • Мнения: 124
Гледала съм епизодите с превод и знам кога, какво и защо се изрече и направи.
Има ли някъде Пътят на Емир с превод?

# 464
  • Мнения: 21 201
Данито, това, което изрече пред Джан беше с цел. Гледала съм епизодите с превод и знам кога, какво и защо се изрече и направи.
missence, ти сега нямаш намерение да гледаш третия сезон, но ако беше на наше място и не знаеше какво да очакваш от третия сезон и да се чудиш три месеца какво, що, съм сигурна, че щеше да гледаш поне първите серий, в които Емир страдаше.
Сега, Вие имате право на избор, но ние нямахме и чакахме сезона есента с голямо вълнение.
аз ги гледам сега Наде,на 7 епизод съм....-на твоето мнение съм.....нека бъдем реалисти....такъв в живота трябва да продължим да го живеем дори и след нещо толкова покъртително...Емир Сарафолу е млад мъж,пълен с гняв....
Скрит текст:
баща му се самоубива пред очите му заради Явуз.....това му трябваше за да се хване и да се издърпа от дупката в която беше.....после видя сестричката,набеляза я като начин да отмъсти и следваще плана си ,много умело използва чара си....и тя се хвана на въдицата....преспа с нея и я заряза грубоооооо,ама пуста му добра душа,почуства се гузен....и КРАЙ...мислете си вие финала Mr. Green Mr. Green

Наде пиши ми за 3 сезон аз искам да чуя мнението ти,не съм толкова крайна...това все пак е  Mr. Greenголяма индустрия,Чаатай му са нужни повече роли,а всеки работи за пари...аз разбирам защо е замислено продължение....
Иве, специално за теб.
Скрит текст:
Финала щеше да бъде щастлив, като компенсация на предходния, а и Гюнеш беше бременна.
Имаше много хляб в третия сезон, играха перфектно, Чаги беше повече от блестящ-страдащ, отмъщаващ,  нежен когато беше нужно с Гюнеш, пламенен, като мъж в любовните им сцени, в последствие гузен и изпитващ угризения на съвестта и накрая влюбен.
Проблема е, че трябваше да е като отделен сериал. Един млад мъж решаващ да отмъсти за смъртта на баща си и оттам да беше започнало началото, без да има връзка с предните сезони.

Общи условия

Активация на акаунт