Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 67 623
  • 727
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 21 201
Гледала съм епизодите с превод и знам кога, какво и защо се изрече и направи.
Има ли някъде Пътят на Емир с превод?
В темите ги пускаха след всяка серия, но времето на докса със сигурност е изтекло.

# 466
  • Мнения: 4
Наде и аз го гледах с превод ама прескачах.Каква му е била целта?Знам ,че е влюбена в него ама той знаеше ли .Много щеше да ми бъде интересно,като Явуз научи ама няма продължение.
Както и да е ,не ме вълнува много.Свикнах Фемир да гледам и за тях да се вълнувам.

# 467
  • Мнения: 727

тук е от ПЕ нали....по-различен е в 3ти сезон Peace

# 468
# 469
  • Мнения: 21 201

тук е от ПЕ нали....по-различен е в 3ти сезон Peace
Да, от ПЕ е. Там като визия и излъчване най ми харесваше.
Данито, не искам да пиша повече за ПЕ, защото не го завършиха, а и ако знаех, че сезона, ще се провали и няма и да го финишират, въобще нямаше и да го гледам.  Не обичам започнатите и недовършени неща.
Гледам си Огледален Свят и, ще коментирам него и ФЕмир.
Страхотни колажи    bouquet твориш Бел.

# 470
  • Мнения: 727
извинете че ще пиша за ПЕ- но не моога да не го коментирам  Joy  Joy
Емир изкара един фалцет в 7 епизод накрая Laughing Laughing Laughing Laughing hahaha
Гюнешшш! Joy

# 471
  • София
  • Мнения: 30 222
Аз от прочетеното и видяното досега, мисля, че е било най-добре за зрителите и за екипа, сериалът да свърши със сезон 2 щастливо и всички да са се насочили към нови проекти. Така зрителите са останали с горчив привкус за сериала, който в основата си е много добър, екипът е загубил рейтинг и според мен всички са загубили по малко, но .... понякога така става  Rolling Eyes

# 472
  • Мнения: 4
Права си,Наде  Simple Smile И аз не обичам незавършеното.

# 473
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Данито, това, което изрече пред Джан беше с цел. Гледала съм епизодите с превод и знам кога, какво и защо се изрече и направи.
missence, ти сега нямаш намерение да гледаш третия сезон, но ако беше на наше място и не знаеше какво да очакваш от третия сезон и да се чудиш три месеца какво, що, съм сигурна, че щеше да гледаш поне първите серий, в които Емир страдаше.
Сега, Вие имате право на избор, но ние нямахме и чакахме сезона есента с голямо вълнение.
аз ги гледам сега Наде,на 7 епизод съм....-на твоето мнение съм.....нека бъдем реалисти....такъв в живота трябва да продължим да го живеем дори и след нещо толкова покъртително...Емир Сарафолу е млад мъж,пълен с гняв....
Скрит текст:
баща му се самоубива пред очите му заради Явуз.....това му трябваше за да се хване и да се издърпа от дупката в която беше.....после видя сестричката,набеляза я като начин да отмъсти и следваще плана си ,много умело използва чара си....и тя се хвана на въдицата....преспа с нея и я заряза грубоооооо,ама пуста му добра душа,почуства се гузен....и КРАЙ...мислете си вие финала Mr. Green Mr. Green

Наде пиши ми за 3 сезон аз искам да чуя мнението ти,не съм толкова крайна...това все пак е  Mr. Greenголяма индустрия,Чаатай му са нужни повече роли,а всеки работи за пари...аз разбирам защо е замислено продължение....
Скрит текст:
Той по принцип си е такъв като характер и във АФК затова Едже се възползва от него, с цената да го убият и да съсипе съпругата си той се мяташе през глава и сега тя девствена и той я зарязва,оууу как не се е гътнал милия,то са били големи угризения,аз пак казвам ако беше отделен сериал не като част от приказката която гледаме,щях по друг начин да гледам на него,ако имате 2 серии където страда ще ги постнете ли че аз ги имах а не знам къде ги затрих иначе другите и аз ги имам и не знам къде и признава за любовта си или щеше да го направи аз зяпам последната преди да го спрат и тя почва работа с него в клуба ,и се крие от брат си,там не ми се стори да иска да и признава нещо,ама ако пуснете 2 серийки ще зяпам по задълбочено,то е ясно че за пари работят ама е много важно за тяхната индустрия и то в началото да подбират внимателно ролите си,при тях една непотбрана роля и може да те запрати на дъното но за наш Чатайчо това не важи той и занапред ще го търсят в много продукции да играе

# 474
  • Мнения: 21 201
За тези, които не знаят, това е дубльора на Чаги в сцената с Руя.
Когато Емир я целуваше в апартамента си играеше Чаги, но когато се появи втората актриса играеща Руя и си спомни какво е било в апартамента на Емир, тогава тази по-страстна сцена се изигра от дубльора му, поне така пишеше и ходеше с тях на сета.


# 475
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Данито, това, което изрече пред Джан беше с цел. Гледала съм епизодите с превод и знам кога, какво и защо се изрече и направи.
missence, ти сега нямаш намерение да гледаш третия сезон, но ако беше на наше място и не знаеше какво да очакваш от третия сезон и да се чудиш три месеца какво, що, съм сигурна, че щеше да гледаш поне първите серий, в които Емир страдаше.
Сега, Вие имате право на избор, но ние нямахме и чакахме сезона есента с голямо вълнение.
аз ги гледам сега Наде,на 7 епизод съм....-на твоето мнение съм.....нека бъдем реалисти....такъв в живота трябва да продължим да го живеем дори и след нещо толкова покъртително...Емир Сарафолу е млад мъж,пълен с гняв....
Скрит текст:
баща му се самоубива пред очите му заради Явуз.....това му трябваше за да се хване и да се издърпа от дупката в която беше.....после видя сестричката,набеляза я като начин да отмъсти и следваще плана си ,много умело използва чара си....и тя се хвана на въдицата....преспа с нея и я заряза грубоооооо,ама пуста му добра душа,почуства се гузен....и КРАЙ...мислете си вие финала Mr. Green Mr. Green

Наде пиши ми за 3 сезон аз искам да чуя мнението ти,не съм толкова крайна...това все пак е  Mr. Greenголяма индустрия,Чаатай му са нужни повече роли,а всеки работи за пари...аз разбирам защо е замислено продължение....
Иве, специално за теб.
Скрит текст:
Финала щеше да бъде щастлив, като компенсация на предходния, а и Гюнеш беше бременна.
Имаше много хляб в третия сезон, играха перфектно, Чаги беше повече от блестящ-страдащ, отмъщаващ,  нежен когато беше нужно с Гюнеш, пламенен, като мъж в любовните им сцени, в последствие гузен и изпитващ угризения на съвестта и накрая влюбен.
Проблема е, че трябваше да е като отделен сериал. Един млад мъж решаващ да отмъсти за смъртта на баща си и оттам да беше започнало началото, без да има връзка с предните сезони.
   А анджък  да си дойдем на думата newsm10 newsm10 newsm10

# 476
  • Мнения: 4



Последна редакция: нд, 17 фев 2013, 15:39 от Danniitto

# 477
  • Мнения: 21 201
Ирка,
Скрит текст:
той не страдаше две серий, а от 68 до 72 включително.
След това заради понижение в рейтинга го спряха за три седмици и се върнаха на екрана с нов сценарий, в който се появи Гюнеш и т.н.

С кого ли няма снимки извън снимките, само с Хазал са в оскъдно количество. Rolling Eyes



# 478
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ирка,
Скрит текст:
той не страдаше две серий, а от 68 до 72 включително.
След това заради понижение в рейтинга го спряха за три седмици и се върнаха на екрана с нов сценарий, в който се появи Гюнеш и т.н.

С кого ли няма снимки извън снимките, само с Хазал са в оскъдно количество. Rolling Eyes




Скрит текст:
аз имам серията където го прострелват за кой ли път ,той на решето го направиха тоя мъж и полицайката го спасява,така почва серията

# 479
  • Мнения: 727
За тези, които не знаят, това е дубльора на Чаги в сцената с Руя.
Когато Емир я целуваше в апартамента си играеше Чаги, но когато се появи втората актриса играеща Руя и си спомни какво е било в апартамента на Емир, тогава тази по-страстна сцена се изигра от дубльора му, поне така пишеше и ходеше с тях на сета.



ц ц цц аз страстни сцени с Руя не съм видяла....само до стената  newsm78 newsm78 newsm78....страннно

Скрит текст:
Наде нали беше споменала че има спойлер за 9 епизод на ПЕ...или само с 8 свършва...мисля че бях гледала,Гюнеш си купува тест за бременност мисля

Общи условия

Активация на акаунт