Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 67 621
  • 727
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 30 222
bouquet  И аз ще се опитам да ги изтегля. В една от старите теми видях линкове към преводи във viki на англ. ез и бг език, които не са активни, защо така?  Confused

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=652084.0

И аз съм от новите зрителки за сериала, но също съм на мнение, че това, което е станало, си е чиста подигравка с една наистина прекрасна история за любов  Heart Eyes Представям си какво е било на тези от вас, които са следели епизодите в оригинал и са били с очакването за хубав край  Rolling Eyes
Сега знаем финала и пак ми е кофти  Rolling Eyes

# 526
  • Мнения: 18 785
Момичета,

Скрит текст:
който иска ето тук има епизоди 1-63 епизод в един торент

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=346564&hit=1

Благодаря, благодаря, много благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Златни сте вие тук  Hug

евала за този който ги е качил, но бтв-то със сигурност ще ги махне като разбере  Sad та затова който иска да тегли бързичко

# 527
  • Мнения: 68
искам да попитам нещо: защо и кога Ферия заминава за Америка?

# 528
  • Плевен
  • Мнения: 359
Това на турски ли са сериите или са с бг аудио.
Бг аудио Peace

Рени рече и отсече  Laughing  newsm10
Hug Joy Joy

 timbaloid до колкото видях няма кой да сийдва в момента Peaceтърпението му е майката Laughing

Така реших и аз. Благодаря много още веднъж  smile3525

# 529
  • Мнения: 6 105
missence, отдавна бяха ги изтрили във viki-to  Peace

# 530
  • Мнения: 0
искам да попитам нещо: защо и кога Ферия заминава за Америка?
Скрит текст:
беше задала въпрос на Емир работата или нея той не отговори и после го проследи до найт и там чу Емир че партито продължава и си тръгна и замина за Америка но всъщност Емир после казва че спира с партитата но тя не дочака края Laughing

# 531
  • София
  • Мнения: 30 222
missence, отдавна бяха ги изтрили във viki-to  Peace

Жалко  Confused В старите теми видях, че цял екип е превеждал. Трудът им никъде ли не е запазен  Rolling Eyes

# 532
# 533
  • Мнения: 6 562
Може и да сте го коментирали вече, но...
Скрит текст:
Тъй като супер много ме дразни Мехмед, разбира ли се всъщност кой е поръчал побоя му. Фериа също е доста досадна с това нейното цупене и сърдене. Не стига, че цялата им връзка почива на долните й лъжи, предадени като страхове от разкрития, но цялото й семейство си е за село. Как не мрънка и не обели дума докато я омъжваха за онова хахо Халил, пък сега фасони предава. Визирам 56 епизод

# 534
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Здравейте фемирки  Hug  Hug  Hug
Момата вляво  Twisted Evil

Това дали е от нейната абитуриентска ????


И още малко Хазалчетооо  Heart Eyes

# 535
  • Мнения: 0
Може и да сте го коментирали вече, но...
Скрит текст:
Тъй като супер много ме дразни Мехмед, разбира ли се всъщност кой е поръчал побоя му. Фериа също е доста досадна с това нейното цупене и сърдене. Не стига, че цялата им връзка почива на долните й лъжи, предадени като страхове от разкрития, но цялото й семейство си е за село. Как не мрънка и не обели дума докато я омъжваха за онова хахо Халил, пък сега фасони предава. Визирам 56 епизод
Скрит текст:
Да разбира но Сахерлита не дава да обвинят онзи

# 536
  • Мнения: 0
Капризче Hugа така дай Хазалчето че ми омръзна от грозния Чатай Mr. Green

# 537
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Капризче Hugа така дай Хазалчето че ми омръзна от грозния Чатай Mr. Green

Сакън нидейй  Mr. Green Hug

# 538
  • Мнения: 5 138
missence, отдавна бяха ги изтрили във viki-to  Peace

Жалко  Confused В старите теми видях, че цял екип е превеждал. Трудът им никъде ли не е запазен  Rolling Eyes
и мен това ме учудва, аз ако превеждам сериал или слагам субтитри, със сигурност щях да си запазя на някакъв носител този труд, а не само в интернет пространството  или пък някой заклет фен и зрител да го е направил  newsm78

# 539
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Може и да сте го коментирали вече, но...
Скрит текст:
Тъй като супер много ме дразни Мехмед, разбира ли се всъщност кой е поръчал побоя му. Фериа също е доста досадна с това нейното цупене и сърдене. Не стига, че цялата им връзка почива на долните й лъжи, предадени като страхове от разкрития, но цялото й семейство си е за село. Как не мрънка и не обели дума докато я омъжваха за онова хахо Халил, пък сега фасони предава. Визирам 56 епизод
Скрит текст:
да разбират,Сахер казва на Мехмет но го моли да не го обвинява.И тук се сещам Раза  и Зехра колко праведни бяха,ако е Емир ще го обвиним,нали е проклетото богаташко синче,но този няма
И аз много се дразня на Фериха с това непрекъснато цупене.Емир каквото и да направи винаги е виновен,
Скрит текст:
много се издразних и когато и каза,че ще участва в ревюто,тъкмо се бяха сдобрили и тя пак,добре че и дойде акъла
Аз така се учудих като се развика на ЕМир когато я блъсна-викам си какво скромно момиче в къщи,а как реагира,вярно научена е на праведност,а не че всичко е пари и име,но мислех,че ще е по смирена а не така да навиква наляво и надясно.
Бел много хубави колажи  bouquet
Dream Team- писали сме заедно,но аз се поотнесох

Общи условия

Активация на акаунт