Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 67 553
  • 727
  •   1
Отговори
# 540
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 А кое е това детенце на снимката, че на много места го има аз ли пак изпуснах нещо  newsm78

# 541
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338



Нови са не знам дали са слагани

# 542
  • Мнения: 16 938
И аз искам Хазалчето че Чаатай вече му де наситих. Вай бе какви неща пиша не ми е омръзнал.На всичко ще се насладя.Само да не е много разголен че валериан ще взимам.
Скрит текст:
Мен ме съмнява че Фериха я е изстрах да не загуби Емир тъй като за малко не го направи сато той узна истината. Но в 64 епизод се усеща че я е страх и за това беше права че след като си тръгна той се сгоди след 3 години мисля че и той си е виновен в този случай защото можеше да и каже веднага че партито свърши и че е последната му вечер н Найт но не той излезна. И както винаги кой какво разбрал не разбрал. Другото което е в 66 епизод накрая той казва от рода на че няма победетел или нещо от тоз род а всъщност винаги Фериха го е побеждавала.

# 543
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
Аз сега съм на 45 оригинална серия и ма така ми хареса наш бабаитин Емко,тоз Мехмед я пукна от бой аууу то бива,бива ма каква е тази злоба към сестра ти бе,а иначе ония тюлен жена му избяга с братовчед му,нея що не я наби,ма Емко как завъртя колата скочи праз,праз,както викаше Хатидже като се биха с Левент,аа ма нашето момче якичко вика бум,бум,като коментираше боя им,те тогава с глас се смях.Излиза Левент и вече Сарафолу,готов ли си и нашия само това чака,то си му е в кръвта директно им цепи по една главичка.Та за тая сцена с Мехмед пак Корайчо прелетя да ги разтърва,много боен,а не можа да се изправи,ма то това да не е  Фериа аууу побеснях направо милата я смаза  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 544
  • Мнения: 22


Много хубав сериал StopФиналът беше гаден имаха среща на един ФАР той отивайки към нея го убиват
Ако се сетиш името игралния филм го напиши
Ирис Peace

 Hug ей  , да бе

# 545
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
   Ето го бабаитчо бе,ма как може е толкова грозен пуууууууууу Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 546
  • София
  • Мнения: 30 206
Аз след 5 дена съм отпуска и смятам да започна да го гледам по-обстойно в оригинал, макар че не ми се стига до 68 епизод. Така ме е яд, че не е с хубав край  Rolling Eyes

# 547
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
  А Фериа тука много ми хареса на маскения бал,как се напи милата с текилка Joy Joy Joy

# 548
  • Мнения: 18 785


 коя го нацелува така да си признава бързо  Joy

Последна редакция: нд, 17 фев 2013, 18:27 от very89

# 549
  • Някъде там
  • Мнения: 886
И аз искам Хазалчето че Чаатай вече му де наситих. Вай бе какви неща пиша не ми е омръзнал.На всичко ще се насладя.Само да не е много разголен че валериан ще взимам.

 Joy  Joy  Joy.

# 550
  • Мнения: 6 545
А бе портиерска му работа...отвсякъде лъха на ограниченост и консерватизъм. Хайде да разбира вече Емир, че ми писна от тъпите лъжи на Ф и майка й. Те са все прави, а другите криви, защото са богати. Не винаги бедността е добродетел  Peace

# 551
  • Мнения: 5 138
  А Фериа тука много ми хареса на маскения бал,как се напи милата с текилка Joy Joy Joy
и аз тук най я харесвам  Peace
Ганушка, Ирка 84 вашите подписи ще ме разведат и ще бягам за Турция, Чаги нема да ме ще ама ще потърся нещо  приличащо на него  Heart Eyes

# 552
  • Мнения: 16 938
Не човешко грозни са и двамата ама ко да ги праим ние се ги обичаме. Joy Joy Joy

# 553
  • София
  • Мнения: 30 206
А бе портиерска му работа...отвсякъде лъха на ограниченост и консерватизъм. Хайде да разбира вече Емир, че ми писна от тъпите лъжи на Ф и майка й. Те са все прави, а другите криви, защото са богати. Не винаги бедността е добродетел  Peace

И като разбере
Скрит текст:
се започва едно сърдене, едни жени, едно чудо  ooooh! Много време са разделени  Rolling Eyes

# 554
  • Мнения: 16 938
Фериха на маскен бала беше много добра.

Общи условия

Активация на акаунт