90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 213

  • 24 545
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2
Добро утро фиданки,след вчерашния зелен боб съм -1 кг Crazy оправих си поразията от белтъчен,че и още 200 гр надолу. Heart EyesМай вече когато съм на варива-само зелен боб.Днес вг
з ябълка
о векетарианска пица
в нещо сладко Heart Eyes
Хубав и отслабващ ден Hug

# 661
  • Мнения: 634
renatka, задуши си гъби с лук и маслини например.Може и други зеленчуци

# 662
  • Мнения: 27
Svetla_80,тъй като предимно аз говоря за шоколада на Линд,ще ти кажа аз от къде си го купувам.До сега все така ми се е случвало,че го свършвам,когато съм на гости на родителите си на Павликени,та си го купувам от един местен магазин-Браво.Иначе не съм проверявала,но би трябвало да го има в по-големите вериги магазини.Дано да си намериш,че е страшна РЕЖИМНА вкусотийка Mr. Green
 Днес варива:
з-банан
о-боб чорба,краставица
в-боб със кисело зеле на фурна,печени чушки,3 гигантски маслинки
 Лека вечер.
ppvasileva сега да не се окаже, че се и познаваме  Laughing
Скрит текст:
.Учила съм в Павликени,а и имам много близки роднини там. Значи по път за село веднага ще се отбия в Бравото знам го къде е  Laughing
.
Аз не знам с колко + или- съм днес.Определено съм много доволна от режима,имам видими резултати,анцунга ми не ми стои като клин в кълките,а колана го преместих с 2 дупки навътре,панталоните ми стоят като подарени,но още не смея да вадя старите дрехи който са в кашон затрупан отгоре  с други "боклуци".Продължавам по план:-въглехидратен.Закуска-ябълка,Обяд-2 мини пълнозърнести франзели с лютеница и без салата  Sad ,Вечеря-ммм мисля пастичка да си взема но не суха  Laughing.Лек ден от мен   bouquet

# 663
  • Мнения: 1 067
Нана Не казваш как е малкия оправи ли се? Ти по добре ли си?
Хапнах един банан вече и съм намислила за довечера да си правя риба... хич не обичам да се занимавам, че цялата къща после мирише. Но пък не съм яла от много време. За обяд ще са яйца и зелена салата.
Лек и режимен ден  bouquet

# 664
  • Мнения: 11 534
Днес :
З: топла вода,2 ябълки, и голямааа чаша прясно мляко с нес ( предстои, че нали до 12 нищо)
Това мляко с нес изобщо не е режимно за закуска  Peace
Менюто за варива беше:
З-ябълка и кафе;
О-200г картофи;
В-80г царевица.
Това е изключително малка порция и за обяд, и за вечеря - за обяд картофите са 4, за вечеря - 2. Добави и зеленчуци на салата. Ще си стопираш метаболизма по този начин.

Последна редакция: пт, 22 фев 2013, 11:23 от Неродена мома

# 665
  • София
  • Мнения: 12 555
Нана Не казваш как е малкия оправи ли се? Ти по добре ли си?

Скрит текст:
Не знам вече какво да кажа, затова не казвам нищо. И двамата още подкашляме, аз още пия антибиотик и се чувствам като парцал. Не знам какви са тези вируси, които ги произвеждат сега, ама не са нормални. Иначе другите симптоми отшумяха, но имам чувството, че някой ме е бил дълго време. Детето пие сироп още и седи вкъщи, та еквилибристиките с гледането му са сложни. Благодаря, че попита   bouquet

# 666
  • Варна
  • Мнения: 34
Здравейте отслабващи дами!
Отчитам успешен воден. Дори успях да отида на народни танци вечерта, но добре, че хорото което учихме беше по-бавничко.
Искам да посъветвам новите момичета, на които първи воден ден им предстои, и тези които първия път са се отказали, ако сте здрави и не кърмите, опитайте се да го направите. Винаги можете привечер, ако наистина почуствате нужда да изпиете някакъв фреш и то без да броите това като провален воден. Идеята на този ден е не толкова да се отслабне, а организма да се изчисти от токсини. И фреша едва ли ще забави с нещо този процес. Настройте се позитивно и си измислете занимания на ума и на ръцете. Не се натоварвайте много физически. И още един съвет. Ако имате време отидете по магазините и пробвайте нови дрехи. Влизането в номер по-малък и отражението ви в огледалото след 28 дена, е онзи мъничък стимул за да завършите деня успешно. Но не си купувайте дрехите! Това го оставете за следващия воден.
Хубав ден! 

# 667
  • Мнения: 0
Привет от мен! Въглехидратен ден

Закуска: мандарини и кафе

Обяд: филии с лютеница и салата от моркови

Вечеря: филии със сладко

Успехи и минуси на всички!  bouquet

# 668
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте, отчитам съвсем малък плюс, след вчерашния белтъчен, което е присъщо. Винаги качвам след него, явно не ми понясат много, мисля, че не случайно не обичам такива храни, т.е. не съм фен на месото и белтъчините като цяло.
Днес на варива, хапнах вече един банан, сварила съм си грах за обяд, ще го хапна с едно пълнозърнесто хлебче, пъл за довечера, ще са пак някакви задушени зеленчуци вероятно или картофена салата с лук.

Лек и минусов на всички!

# 669
  • Мнения: 3
Здравейте. На мен днес ми е първият плодов ден. Сигурна съм, че ще се справя. Засега съм на чаша топла вода и едно киви.
Истината е, че на мен най-големият ми проблем е ходенето до тоалетната. Обикновено ходя 2-3 пъти максимум на седмица. Откакто съм на диетата, т.е днес ми е 4ти ден съм ходила 3 пъти и съм ацки щастлива.
Много минуси ви пожелавам и успешен ден!

# 670
  • Мнения: 0
Здравейте, дами! Още не съм Ви изчела, след малко се връщам назад да го направя, дано не съм пропуснала много.
Днес ми е варива
З- два портокала
О- печени картофи със домати и моркови, хляб и бульон
В- същото без хляб и бульон
Да попитам след като в книгата може да смесваме в ден Варива, леща и картофи, дали според вас би могло да се смеси ориз и картофи?

# 671
  • Мнения: 292
Да попитам след като в книгата може да смесваме в ден Варива, леща и картофи, дали според вас би могло да се смеси ориз и картофи?
Да,може.
 svetla_80,няма да съжаляваш за шоколада CrazyА за роднинските връзки кой знае...Светът е малък Peace
 След вчерашната по-късничка вечеря(19.30) съм +200гр.,ама какво да се прави.Днес въглехидрати.За обяд ще са май пълнозърнести спагетки,а за вечеря не съм хапвала отдавна сладичко(и май затова нямам вече - след този ден).Та съм рещила да си направя някакъв сладкиш.Ще видим какъв,но нещо лесничко.Обожавам да готвя,когато имам време,но не обичам да правя сладки неща.Ще видим какво ще излезе.

# 672
  • Мнения: 11 534
Да попитам след като в книгата може да смесваме в ден Варива, леща и картофи, дали според вас би могло да се смеси ориз и картофи?
Може, да  Peace

# 673
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Аз вървя все по- надолу - днес пак - 400, след вчерашните кебапчета със салата. Вече - 5.400 кг.

Днес съм на спаначена супа с ориз, салата от краставици
Вечерта същото

# 674
  • Мнения: 7 192
Привет от мен!  Simple Smile

След вчерашния плодов ден съм минус 500
Днес белтъчен:
Закуска: 5-6 стафиди, а след 2 часа  - фреш
Обяд: Пилешка пържола от бут на скара + салата цвекло
Вечеря: Пилешки сърца + салата зеле

След белтъчен ден с месо винаги имам минус ..., аз задържам когато в белтъчния ям млечни.
Месото (особено рибата), комбинирано със зеленчуци, трудно може да доведе до задържане на течности, напротив.  Но все пак всеки организъм е различен.

Общи условия

Активация на акаунт