АВГУСТовско бебе гордо е с едно - не е рано захранено то!

  • 18 852
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 524
Белверде, вие пък защо сте на границата?  Thinking

Момичета, не знам дали го има в БГ, има много хубав крем за такива петна и пламнали участъци, без стероиди, за бебета и малки деца:

Скрит текст:

Ох, Камелия горката снощи яде към 23ч и заспахме. И в 2 се размърда, дадох водичка малко и пак заспахме. И сутринта ставаме в 7, тя смуче палчето, а аз реших, не знам защо, че е яла в 3. Ама то недоспиване, сливат ми се нощите вече  Crazy И й казвам - чакай, рано е, тя нали все около 11 яде сутрин. И то чака, горкото. И преди малко виждам, че изобщо не е яла от снощи, ама си чака  Confused

# 76
  • Мнения: 57
Айдее... ще съм активна, то се е видяло Simple Smile. Благодаря ви  Hug
Биби, дано се оправи бързо Пепи и Сашето не прихване  Praynig
Много е кофти с болни дечица... на мен както и хрема не беше имал Ал и януари като ни пратиха в болница направо не знаех на кой свят се намирам, а уж не се притеснявам много, много.... Confused

Принцеске  Hug

Луничка  Hug мен малко ме е срам, че още не съм сложила снимка с готината бухалска шапка от вас  Embarassed, ама наистина му е още доста голяма  Crazy ... нооо и на нея ще и дойде времето, то с такава майка няма да му се разминат аксесоарите  Mr. Green

Алекс е само на кърма още, но му купих преходната чашка и аз (да не видя и аз нещо  hahaha , Диди  Hug ) и се пробвам с водата... ами играе си, хапе я, ама нищо не пие... ами когато, тогава  Peace

Слънчо Simple Smile , мерси, че питаш... във Велинград ходихме, малчо не знам колко разбра... хахах наистина май като са малки, важно им е само мама да е наоколо, пък къде са не е важно  hahaha . Много контактен обаче дребосъчко, който го закачи, само усмивки раздава  Whistling Иначе ни казаха един извор, от който водата уж помагала за такива проблеми (АД), та купувахме туби, ходихме да пълним .... пълнихме вани, ала бала... ами почна да се лющи и много да пресъхва кожата, където са петната и не посмях да продължа (имаме 30 литра у нас иначе) .
Между другото онова кремче (Dexem мисля, че беше) което беше показала веднага го купихме, ама ефектът беше подобен на водата - пресушаване и лющене... при вас като минаваха петната какъв беше преходния етап  newsm78 Не ми се струва нормално така да се излющва, ама знам ли.

Диони Simple Smile Не му се плаша на дерматитът, аз сега казвам... ама той си го има от 2месечен...диети ли не бяха, мазане ли не беше... ама какво да се прави, дано го израсте  Peace

За зъбите някой питаше ... хм, не помня кой... явно наистина при всички е индивидуално, Ал явно го е тормозил единия докато сме били във Велинград и се будеше по-често нощем, ама аз нали съм шматка реших, че е от новото място (то може и това да е де) и като навърши 6 месеца преди 1 седмица и ми се хили насреща и гледам - а, зъб... брей. Хич не съм разбрала Mr. Green

Ооооще нещо щях да пиша, ама тука искат да си играем ...  Joy

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 11:53 от Irony

# 77
  • Мнения: 5
Марги, да, не е стероиден. Peace Успех Hug
Принцеска, много ме зарадва постта ти, а дано така докрая Hug
Биби, дано го подмине Сашето, разбирам те напълно, много е трудно без никой наблизо Sad
Сами, дребчо също е 7-8 пъти на кърма, пюренце хапва към 11-12ч.
Аз досега лепих снимки, писах в албумите, та се поразтоварих. Почвам да го глася за прегледа. До после и не изписвайте тематааааааа #Crazy Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 216
Иии така, имах няколко странички за изчитане.

Снощи заспахме в 11. Събудихме се в 7 и 30, хапнахме за 5- 6 минути и станахме окончателно в 9 и половина. Мама е наспана. В тази връзка, вчера сефте ядохме за денонощие 5 пъти, обикновено сме 6 до 7. 6 най- често. Simple Smile

Първо да кажа, че ми падна ченето като видях тортите на Блонди.  Crazy Признавам те !!!

Лошичкееее, блазе ти. Завид, завид. Много сладко е това, че е казал мама. Добре си дошла у вас.
Сега се чудя дали да купувам такава преходна чаша, че явно с шише/биберон няма да се разберем  Rolling Eyes
Каква е тази преходна чаша ?!? Ние имаме ето това, но на нея пише 7- 12 месеца, а и ми се вижда рано да я вадя. Стои си опакована.
http://www.tommeetippee.us/brand_explora.html
Вики вода не ще и не ще, но все пак не е на кърма !!!

Диди, много яка рецепта. Аз съм я правила само веднъж.

Принцеске, дано Никита се оправи. Simple Smile  Hug А за Иветка, продължавай, щом се чувства добре детето.

Ауууу Би- би и вие ли ?!?  Hug  bouquet Скорошно оздравяване.

Ааа, Ани мерси за темичката.

Месечинке, Боби е разкошен.  Crazy   Hug

Пфффф, май се изказах.  Whistling Много сте писали от вчера на обяд до днес.  ooooh!

Добро утро от нас:

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 12:09 от babyAty

# 79
  • Враца
  • Мнения: 800
Месечинка, мисля, че трябва със захранването да се научим да им предлагаме и вода.  Hug Казвам научим, защото и аз нямам никакъв навик да му предлагам. В другиден ще захранвам и се надявам да си го създам като някакъв навик поне след пюренцето да му предложа няколко глътки да си глътне човека, че иначе през останалата част от деня никак не я мисля тая вода и следователно не я предлагам.  ooooh!
Блонди, мерси за идяата, ако с този претърпя провал, ще пробвам така.  Hug Тортите са много хубави  Simple Smile И аз исках да си взема готов, но тук в складовата база има само разфасовка 5 кг, какво да го правя толкова много.  Grinning А и струва колкото да си купя една торта футболна топка.  Mr. Green
Принцеска, радвам се за вас.  Hug
Сами, и ние си хпваме по много, но не съм захранила още. Мисля си обаче, че това няма да се промени след захранването.  Wink Иначе и аз съм се чудела кога ще започнат да разреждат храненията.  newsm78
Биби, стискам палци да опазите малчо и Пепи да се оправя бързо.  Praynig Hug
Тарантулка, не е сложен много, просто има много различни неща в него и явно аз не улучих пропорциите, защото нямам везна и ми отиде 1 кг пудра захар и днес ще взимам още, че е много меко и лепкаво да го измесвам пак.  Wink Ами направете си едно цесекарче.  Mr. Green За кърмата, ми тя май се завърна.  Wink

# 80
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Едно от най-трудните упражнения за мен си остава вземането на урина на 6 месечно бебе.  Tired Ни с момченце успявам, ни с момиченце.  Crazy Утре пак ще се пробвам.  Whistling
 Храненията не ги броя, понякога на 2, понякога на 3, понякога на 4 часа суче малката. Около 7 се събират някъде.  Peace
 Кашпи, и аз обичам и така чушките, като миш-маш, обаче ММ не обича комбинацията чушка и сирене. За малкия и мен го правя понякога на обяд.  Mr. Green
Дано не прихванат бебчовците от болните каки и батковци!  Hug
Вода и аз забравям да предлагам, знам че трябва след всяко твърдо хранене. Онзи ден й дадох сама да си държи шишето и тя пи, пи поне 40 мл изпи. Е малко се понамокри, но малко. Simple Smile
Нито Ками видях, нито тортите, къде съм спала? Ще се връщам.  Grinning
Принцеса, радвам се че с тиквата нямате приблем, постепенно ще свикне стомахчето!  Hug
За Маги-не ползвам и онази 7 зеленчука, че разбрах че водела до пристрастяване. И е вредна.  Sick
Месечинка, браво за тортата, добре си се справила.  Wink
Марли, добре дошла в клуба. Аз особено в началото ми се изправяше косата при разходките с двамата, а аз от началото си ги гледам сама (така искам ,а и всички работят). Обаче здрави нерви трябват като едното му се спи и се заинати и другото още се учи да стои в количката и ревне и то.  Crazy Сега малката директно заспива, а и да е будна си зяпа и и харесва в количката. Баткото пък също свикна с обстановката, но и аз успявам да предвидя ситуациите. Абе не е лесно.  Laughing
Вг1, за храненето на малката аз също не се нервя, че става бавно, знам че ще се научи с времето, а и като видях с първото как се развиват нещата и колко за кратко са бебенца наистина и всяка секунда ми е ценна и й се наслаждавам.  Heart Eyes
Имаше още ама забравих.  Outta Joint

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 12:25 от didi24

# 81
  • Мнения: 24
Добър ви ден

Малката спи, а аз успях да ям, да се изкапя, да се изцедя и да ви прочета. Супер Simple Smile

Биби, Принцеске скорошно ви оздравяване.

Месечинке ектра ти е тортата, чак ми се дояде

Ние ядем по 5 пъти като 2 са само на кърма, 2 са каша с АМ и плодово пюре(каша само с АМ не и харесва) и едно заместено хранене на обед със зеленчуково пюре. Яде чрез около 4 часа.
Вода си пийва доволно след ядане, а и някой път и между тях като предложа пак си пие по малко.

Ати много хубава усмивка има Шушко

# 82
  • Мнения: 27 524
Защо даваш 2 пъти каша на толкова малко бебе?  newsm78

Би би, бързо оздравяване на малкия и да не зарази Сашко  Hug

Бейби, хич не са ми хубави, криви, грозни  Crazy ама и аз нямам кой знае колко в практиката си, тия са ми втора и трета, и още една имам само след тия, а първата не е за показване,нещо бях питала в тортената за нея, тя беше на два етажа и една злоба ми обясни колко недодялана и грозна ми е тортата. То беше така, ама беше много неприятна в изказа си  hahaha то с правене се учи, обаче като изключим труда, което ми е кеф, е доста скъпо хоби  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 21
Привет  Hug
Бюти,   bouquet за темата.
Блонди, за заглавието    bouquet А Кам е голяма чаровница  Heart Eyes Не се тревожи, ако е била мноого гладна, щеше да разбереш  Hug
Месечинке, тортата е супер  Peace  и Борето също  Heart Eyes Аз предлагам вода на Дани след пюрето, но най-често вместо да пие, " надува" шишето  Crazy
Диди, чудесна идея за тая манджа, ще се пробва задължително. МММ  Mr. Green на пълнените чушки обира само плънката, а така няма да може  hahaha
Лошичке, браво на европееца  Grinning И ние ядем 7-8 пъти, вечер се буди 1 път, понякога пропуска( много рядко). Мисля, че не е проблем.   Hug
Боре, този овес и пшеничени люспи  не съдържат ли глутен, малко рано ми се вижда  Peace
Ати, много сладка усмивка за добро утро  Heart Eyes
Болните, малки и големи, бързо да оздравяват  Hug

# 84
  • Мнения: 41
Влизам само да похваля на диди24 хубавите непълени пиперки с ориз и кайма, станаха трепач, а аз така много да ги обичам, но нямам време да ги готвя. че са си пипкави Simple Smile и сърмите без завиване ще ги пробвам, когато приключим с пиперките Simple Smile
а тези сушените зеленчуци и подправки са на биосет, има ги и в пикадили и аз много ги харесвам и ползвам Simple Smile
после ще пиша пак вероятно при приспиването, само да се похвалч че днес успях да си пусна един диск с упражнения и почти всичките ги направих Simple Smile)))

# 85
  • Мнения: 24
Блонди то се получава една доза но аз я давам на 2 пъти. 60мл вода с каша и около 80 гр плодово пюре.

# 86
  • Мнения: 27 524
Млечна каша ли? Да ти кажа да оставиш само две кърмения на 6-месечно бебе е грехота, ама ти си знаеш  Hug

# 87
  • Мнения: 4 070
Млечна каша ли? Да ти кажа да оставиш само две кърмения на 6-месечно бебе е грехота, ама ти си знаеш  Hug
PeaceПодкрепям. Защо бе хора бързате да измествате кърменето ? Hug

# 88
  • Мнения: 216
Иии аз пак нахално да попитам, че никой не ме отрази- това ли са преходни чаши ?!? Имаме точно, точно, точно такава.

# 89
  • Мнения: 4 070
Иии аз пак нахално да попитам, че никой не ме отрази- това ли са преходни чаши ?!? Имаме точно, точно, точно такава.
Не зарежда нищо като се кликне на линка ?
Бииибии, как сте, ходихте ли на лекар ?

Общи условия

Активация на акаунт