КОЗУНАЦИ 2013г. - сезон пореден, тема 1

  • 63 779
  • 740
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 887
много е възможно да ми е повече брашното. Лепнее ми в началото и не се събираше с яйчената смес newsm78

# 586
  • Мнения: 1 163
много е възможно да ми е повече брашното. Лепнее ми в началото и не се събираше с яйчената смес newsm78
Брашното винаги слагам постепенно, защото има значение колко са големи яйцата.

# 587
  • Мнения: 1 887
аз бях сложила брашното и направих кладенче та към него добавях другото, но ми се видя че иска още брашно. Яйцата ми бяха размер м но на мен ми се видяха малки даже

# 588
  • Мнения: 1 163
аз бях сложила брашното и направих кладенче та към него добавях другото, но ми се видя че иска още брашно. Яйцата ми бяха размер м но на мен ми се видяха малки даже
tinki_15 случват се и такива неща. Хубав ти е козунака следващия път още по добре. Аз такава глупост направих днеска. Втаса в машината тестото изкарах го разпределих го и го завих да втасва. След 15 минути нищо та ги сложих във фурната там си втасаха идеално сега ги пека така хубаво се надигат, забила съм си и иглата от фурната да я тествам. Чакам да се опекат и ще сложа снимки.

# 589
  • Мнения: 1 163
Е  момичета тоя козунак е страшен. Конци, конци друга рецепта няма да ползвам. Имам някой грешки разбрах ги чакам и вашите коментари.


# 590
  • Мнения: 378
При мен се виждат много малки снимки и не искат да се уголемят, но вие хора сте страхотни!
Страшни сте!   bouquet

# 591
  • Мнения: 1 163
При мен се виждат много малки снимки и не искат да се уголемят, но вие хора сте страхотни!
Страшни сте!   bouquet
Уголемих ги да се виждат добре.

# 592
  • Мнения: 378
Охаааааа, яз нямам думи   bouquet
Страхотия!

# 593
  • София
  • Мнения: 12 359
Е  момичета тоя козунак е страшен. Конци, конци друга рецепта няма да ползвам. Имам някой грешки разбрах ги чакам и вашите коментари.
За коментар няма място, освен браво! newsm10  /а, гости приемаш ли/ Simple Smile

# 594
  • Мнения: 1 163
Идвайте момичета да не се мъча сама  Joy Joy Joy Joy Joy че много ще ми станат килата

# 595
  • Балчик
  • Мнения: 9 312
Супер е козунакът. Хареса ли ти печенето с иглата?

# 596
  • Мнения: 7 779
Идвайте момичета да не се мъча сама 
айдеееее   #2gunfire

# 597
  • Мнения: X
Аууу, Мими, страхотичнииииииии сааа  Heart Eyes Heart Eyes Браво   bouquet  bouquet
А слагате ли нещо друго вътре? Стафиди, орехи, шоколад, локум  Mr. Green  Blush
И аз ще кача снимки утре, ако стане козунакът  Blush Blush
Сега прочетох рецептата, че указанията са за хлебопекарна, има ли някакви съществени разлики, ако ще меся на ръка  newsm78 например маята първо отделно да шупне, не знам  newsm78

# 598
  • Мнения: 1 887
mimi_msm страхотен е браво!!!  bouquet

# 599
  • Мнения: 1 163
Супер е козунакът. Хареса ли ти печенето с иглата?
Джема господ здраве да ти дава. Детето зае компютъра та сега успях да се вредя за малко. Аз тая игла до сега не я бях ползвала. Четох темата за иглата и видях че за козунака трябва 96-97 градуса точно като стигнаха градусите печката се изключи и козунаците бяха супер изпечени. Та  Hug Hug Hug Hug Hug Hug дай да те напрегръщам.
Радвам се че са ви харесали. Рецептата е уникална. Питката си остана чиста без нищо на единият сложих локум и орехи, другия го направих със стафиди.
Чаках ви, чаках ви никой не идва занесох на сестра ми и брат ми и от козунака помен няма  Joy Joy Joy Joy Joy вече съм готова за великден повече проби няма да правя само ще ви се наслаждавам в темата.

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 22:46 от mimi_msm

Общи условия

Активация на акаунт