Юлско-пролетна 2007!!!

  • 44 058
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 568
Ох, аз днес на всяка манджа... Нашите легла са точно така - по дължината на дългата стена, защото стаята е тясна и дълга, само че имат преграда по средата, за да не си навлизат в личните пространства, но която ако искат прескачат и си ходат на гости или си разменят леглата.  Laughing Така може да си облегнат възглавниците за четене напр. Аз лечло тип сандвич - дето едното се изважда отпод другото и децата спят леко едно над друго, защото си представях как горното пада върху долното или пък на горното примерно му е лошо и повръща върху долното  Mr. Green и т.н.  По тая причина, пак заради болести, не исках и двуетажно - заради болестите, а и С така се мята в леглото, че рискуваме да си счупи поредния крак или ръка.  Crazy
Уинкс, разбирам те. Когато И навърши 6 м. мислех да се консултирам със специалист, тя обаче взе че се активизира. И после всичко направи по-рано от кака си - сядане, прохождане и т.н. дотогава наблюдаваше и се усмихваше. Може да я стимулираш като й показваш как да се върти например.
Майче, а Йосиф не се ликачва при батко си да му помага?  Mr. Green
Дани, по-добре да си вземете по-голям апартамент и реално по-евтино излиза. Успех в избора. Ти в кои райони искаш?

# 91
  • Мнения: 984
ayka радвам се, че не те е притеснил
Гери, той още не може да се качва по стълбичката, въпреки, че вече се опитва  Grinning
А и горното легло е с едно като тунелче и така Косьо е скрит и не се вижда.
Прави сте, че за болно дете горното легло хич не е удобно. Като се наложи правим някакви размествания и някой е на дивана  Rolling Eyes
Аз като дете съм имала такова легло - долното беше на колелца под горното и се измъкваше. Не е удобно ако детето от горното иска да стане през нощта. Но да ви успокоя - никой не е повръщал или падал  Mr. Green

# 92
  • София
  • Мнения: 568
Това наистина е успокоително, Майче.  Joy
Много шантаво време. 15 пъти си отворих и затворих чадъра. Ту вали, ту - не. Имах разни задачки за вършене, но се отказах. Минах само за изследвания през поликлиниката едвами намериха вена за вземане на кръв. Смениха се 5 лаборантки.
Криси да оздравява бързо. Верончика и мис Ема да са здрави и силни.  Hug
И С се разболя от този вирус, за сега май закрепихме положението. Само дано ни отмине втория му пик.

# 93
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Щях да напиша добро утро , но се усетих , че не е утро вече.Изкарахме тежка нощ и си доспивахме , сега е спокойна и спи.
Аз от много чудене и маене още нямам количка  Mr. Green.Първо си купих чанта за количка , после зимен кош , защото беше на промоция и сега се опитвам да си купя количката , но нямат желания от мен цвят.Иначе аз избрах лека лятна количка на която може да се слага кош за новородено , не обичам големите гуми , с малки ми е по-лесно , сгъва се лесно и заема малко място в колата , ще изкарам с нея , няма да купувам друга за по-голямо дете , ако успея да си я купя разбира се   Mr. Green.
Иначе имам слинг , но още не съм успяла да намуша Ива в него.Два пъти се пробвах , единия път беше много нервна , втория - ме оповръща.
За детските стаи какво да кажа - ние сме с легло на два етажа , в момента Тедо се учи да спи сам на легло.Баща му спи на долното , той на горното.До скоро искаше да спят двамата на едно легло , да се гушкат.За по-нататък ще видим как ще ги гласим , четох една тема в "Нашият дом" за разнополовите деца в една стая - излезе , че ще им нанесем големи прихични травми , защото ги караме да живеят заедно.Иска ми се да си има всеки стая , като поотраснат може и да имаме възможност да им осигурим , но ще поживеят заедно известно време.
Ива , много прилича на Тедо като беше бебе , очите и веждите и са същите , само лицето и е по-удължено , не толкова кръгло.Днес вече ще се организирам да я снимам , ако не е много кисела.
Уинкс , Ема няма да е като Криси , може и изобщо да не вдига температура.
Тедо изобщо не се обърна , направо се научи да сяда и мразеше да го слагам по корем.

# 94
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДД - то станало обяд! И ние си доспивахме с Вероника, станахме към десет часа, не че не сме спали нощес, но като имаме възможност, защо да не си поспим.  Mr. Green Тя пак цял ден гледа филмчета, а аз поработвам, че няма начин и звъня по агенции, организирам огледи - това ми е първото нещо като стана за деня Mr. Green.
nonsense и на мен определено ми се струва, че по добрия вариант е да вземем нещо тристайно - което е за тотал ремонт и да си го направим както ние си искаме, но ще видим. А районите са Младостите 1,2,3, Дървеница, Дианабад или Мусагенеца. Гледаме да е близко до училището на Ицко, а също и до Метрото . На първо време за да не сменяме неговото училище и да не се налага да пътува много, а пък и за по нататък - той след година - две, ще иска да учи в някое училище по центъра и затова гледаме да е и близко до Метрото. За сега Вероника няма да я мисля, за нея ще мисля догодина какво ще я правя, дали ще остава в тая ДГ или пак ще я местя, за да не пътуваме сутрин много, то и нищо не се знае де, ако изкараме още една такава година с такива болести -  #2gunfire ще се гръмна просто!!!!
Уинкс бързо да оздравява Криси, и Ема да е спокойно! Ива също да слуша и да не притеснява мама! Чакаме снимки с нетърпение!

# 95
  • sf
  • Мнения: 10 225
ДД
Щях да хвърля един поглед само,че бързам, ама не се сдържах, по повод травмата на  разнополовите деца, ако са в една стая. За мен това са абсолютни глупости и наслагват вина в родителите. Ние с брат ми никога не сме имали собствени стаи, даже години наред през зимния сезон, всичките четирима спяхме , даже буквално живеехме само в една стая , за да не топлим всички  Joy ами беше си много весело и не съм  се чувствала подтисната  Joy
Мойте сега са със собствени стаи , макар и не съвсем, защото ние с Д спим при тях, поради липса на наше си легло  Crazy  Вико е с двуетажно, спи отгоре , а ако нощем става да пишка се настанява при мен отдолу и се бутаме до сутринта  Joy

Бяхме на зъболекар, Вико се беше завъдил три малки кариеса  Rolling Eyes
Кака му е отличник.
Сега ще го водя в Мкдоналдс за награда  Joy  че утре отива на градина.  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 1 098
Уинкс, вече не си спомням точно какво беше. Зелената серия- шампоан за коса и тяло, и лосион за тяло за след къпане. Веднага му помогнаха.
Аз днес изкарах до обяд при една приятелка на кафе. Юли направи сто бели. В това време няма как, по къщите се свираме.

# 97
  • USA
  • Мнения: 559
Мерси Бубе!

Били, много интересно за Тедо! Много е сладка Ива! Ще свикне със слинга, ако ти имаш желание да я носиш Simple Smile.

Вчера и днес беше доста натоварено с двамата вкъщи. Криси е някаква машинка за проекти. Днес беше добре и утре ще е на училище.

Аз си мисля, че е много хубаво децата да делят една стая. Много възпитателно. Няма значение разнополовостта. Проблемът при нас, е че са много малки стаите за това, пък и разликата им е доста голяма.
Аз харесвам двуетажни легла. На Криси е високо леглото, нямали сме проблем засега.

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Добро утро
Тука съм, малко изгубена в мъглата  Whistling Това смотано време ми убива всички надежди лятото да дойде скоро. Нито вали, нито не вали, набива едно ситно, мъгливо, мразя. Sick А и децата вече се изнервиха, само се джафкат. Винаги като дойде февруари и март и нервите се опъват на всички.  ooooh!

Говорите си за болната ми тема - стаи. Нямаме. Навремето с брат ми (5г разлика) израстнахме прекрасно в една стая. И аз като Вики не смятам, че се травмират. Защото в такъв случай трябва да сложим на бесилото тези дето ни натикаха да живеем две семейства навремето.  Joy

Ох клавитурата ме дразни, не хващат буквите.

# 99
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
тук съм,по точно из българия обикалям.
Бързо да се оправят болните.

# 100
  • Мнения: 1 098
Аз пък не съм имала никога детска. Спях в спалнята с татко и майка, а брат ми в хола с дядо))))
Радвам се, че сега децата имат, макар и обща. с двуетажно сме, но най- често сме четеримата на спалнята  Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 568
с двуетажно сме, но най- често сме четеримата на спалнята  Laughing
Heart Eyes
И според мен доводите против общите стаи са пълни глупости. Вярно е, че имам сестра, но тя е с 9 години по-голяма от мен и въпреки това пак ни беше хубаво заедно.
И на мен това време ми действа ужасно. Имам куп задачи за вършене и все ги отлагам.

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 523
За мен отделните стаи не са толкова за делене по полове, а за да си има всеки своето кътче, където да остане за момент на саме с мислите си. При нас от това е продиктувана идеята за фиктивното разделяне на стаята на 2 (то реално ще се получи нещо като по 1/4 от цялото помещения за лично пространство, а другото - за общо)
Абе като ми се избистри - ще ви го покажа на чертеж.

# 103
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Така става като имам малко време и много неща за казване  Laughing.Нямах предвид , че съм съгласна с онази тема , беше ми интересно и смешно дори какво мислят хората.Ние също нямахме детска стая много дълго време със сестра ми , после имахме обща за няколко години , после аз отидох да уча в София.Децата се учат на компромиси и споделяне така.
Викат ме  Mr. Green.

# 104
  • Мнения: 766
 Hug
Аз никога не съм имала собствена стая. Първо бяхме заедно със сестра ми и брат ми, после брат ми получи собствена стая, а ние със сестра ми - обща.  Много добре си ни беше  Simple Smile
Ина има собствена стая, но не иска да стои там - все се вре където сме и ние  Heart Eyes
но най- често сме четеримата на спалнята  Laughing
Идентично  Laughing Heart Eyes
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт