Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 34 ~

  • 36 498
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 739
НадуФка  smile3525 smile3525 smile3525

# 16
  • Мнения: 21 201
Ренка, smile3525 newsm51  Снежи. smile3525 newsm51
Момичета, благодаря Ви  bouquet  bouquet  bouquet  за преводите, но на мен на 47 и 48 субовете не ми тръгват.
Ивеееее, окьорвя, Joyвиж на 43 страница на предната тема.

# 17
  • Мнения: 727
цццццццъъ едно голямо гуш Hug

# 18
  • Мнения: 149
Спри за спама ама не издържам.
Скрит текст:
Кога Мехмет е бил ферия?

# 19
  • Мнения: 0
Едно голямо благодаря и от мен за новата тема!  newsm20

Аз в началото много исках между Чаги и Хазал да има нещо и се хващах за всякакви неща. Сега обаче като разбрах повече неща за тях честно казано си мисля, че са коренно различни по характер хора. Тя е очевидно супер амбиоциозна, а той мачо, красавец, леко самовлюбен ако щеш ... не ми се връзват заедно ... но все пак тяхна си работа. Важното е, че химията в сериала им се получи страшно добре.

# 20
  • Мнения: 727
Наде гъбаркаш се с мен,нали...има я Хазал на една снимка...друго нема Crazy

# 21
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клодиии, newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 22
  • Мнения: 1 786
Добър вечер, записвам се и аз в новата тема!  Hug

Рени,   bouquet  bouquet  bouquet

Наде,  Hug Илда  Hug

Скрит текст:

Спри за спама ама не издържам.
Скрит текст:
Кога Мехмет е бил ферия?
45-ти епизод  Peace

# 23
  • Мнения: 727
Едно голямо благодаря и от мен за новата тема!  newsm20

Аз в началото много исках между Чаги и Хазал да има нещо и се хващах за всякакви неща. Сега обаче като разбрах повече неща за тях честно казано си мисля, че са коренно различни по характер хора. Тя е очевидно супер амбиоциозна, а той мачо, красавец, леко самовлюбен ако щеш ... не ми се връзват заедно ... но все пак тяхна си работа. Важното е, че химията в сериала им се получи страшно добре.
да живее му се на човек,ако хване дикиш хване,ако не следващата...

# 24
  • Мнения: 469
С какво казахте ги гледате тия серии от 2 сезон?Аз след като разархивирам и само титрите чета,самия филм не тръгва...

# 25
  • Мнения: 149
Ох, още съм на серията дето Халилудко избяга  - ама ще ви стигна ще видите вие! Ако трябва още 5 дни няма да спя ама ще си догледам Фемир! Heart Heart Heart

# 26
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Киара, Hug

Мехметчо е голям бабаит... #2gunfire

http://www.youtube.com/watch?v=_TyUMU0_3mg

# 27
  • Мнения: 0
Едно голямо благодаря и от мен за новата тема!  newsm20

Аз в началото много исках между Чаги и Хазал да има нещо и се хващах за всякакви неща. Сега обаче като разбрах повече неща за тях честно казано си мисля, че са коренно различни по характер хора. Тя е очевидно супер амбиоциозна, а той мачо, красавец, леко самовлюбен ако щеш ... не ми се връзват заедно ... но все пак тяхна си работа. Важното е, че химията в сериала им се получи страшно добре.
да живее му се на човек,ако хване дикиш хване,ако не следващата...

И е нормално да му се живее, на 22 години на гребена на вълната ... може да си има която пожелае ... не са много жените, които биха му отказали.

# 28
  • Мнения: 185
Чакай те бе, къде без мен в новата тема.
РЕНИ ТИ СИ ЗНАЕШ, направо си super woman.   bouquet

# 29
  • Мнения: 12 719
Здравейте девойки отдавна не съм писала по простата причина че немога да ви хвана темпото  hahaha hahaha
Благодаря за темата  bouquet
Добре дошли на всички нови попълнения и приятни минути ви пожелавам в темата и пред екрана с Фемирската магия Hug

Общи условия

Активация на акаунт