Нашите Априлчета засмени са вече деца големи! - Тема 6

  • 49 931
  • 337
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 29 847
Честит 8-ми март! Нека всеки ден е специален като днешния!  baloni 1dating newsm51 smile3525

# 91
  • Мнения: 6
  Нати, чакам да видя какво си измайсторила за днешния ден  Wink

# 92
  • Мнения: 29 847
  Нати, чакам да видя какво си измайсторила за днешния ден  Wink

хаха, Ивче, днес бягам по тъча.... Laughing  Не съм направила нищо, оставих за събота и неделя. Замислила съм или тортичка (отново) или да пробвам мъфини за първи път.
Сигурна съм, че ти си направила специални красоти!!! Довечера ще те шпионирам във фейсбука  Hug

# 93
  • Мнения: 90
Честит осми март! Бъдете щастливи и обичани! Hug

Ние сме добре - Марти започна да се храни нормално. Другата седмица чакам да излезнат класиранията за яслите и да видим ще ни бъде ли в това начинание или напротив.

# 94
  • Мнения: 2 342
Честит празник, мами! Бъдете щастливи!

Ние днес ще имаме гости, ще играем на зарчета  Laughing не питайте как, ще се уча довечера.

# 95
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Честит празник на всички дами! Бъдете много обичани!

Благодаря за пожеланията за нашия батко. Много му хареса изненадата. Наистина станаха много атрактивни, а и вкусни попсчетата. Уж съм на диета пък опуках цели 5. Whistling

Mama Ivy , страхотен букет от меденки. Даде ми идея какво ще правя за Цветница.  bouquet

А рецептата за попсчетата е любимия ми кекс+ любимия ми крем. Кекса като го изпекох и изстина го натроших на трохи, прибавих и крема и ги омесих до хомогенна смес. Оформих топки, топнах дървените шишчета в малко разтопен шоколад и след това набучих топките. Оставих да постегнат в хладилника и после потапях в разтопен шоколад и поръсвах със захарни пръчици или кокосови стърготини. Забучвах на стириопор да изсъхнат. Това е.
Кекса го направих по следната рецепта:
3 яйца
1 ч.ч. захар
100 гр. меко масло
200 гр. кис. мляко
2 ч.ч. брашно
1 бакпулвер
ванилия, какао
Разбъркваме с миксера и печем в умерена фурна до готовност.

А крема:
1 пак. крема сирене
1 малка заквасена сметана - 200 гр.
1 ч.ч. пудра захар
1 пак. на д-р Йоткер крем Оле ванилия
Бъркаме съставките до хомогенност.(Аз прибавих и малко пр. мляко на око, че крема става много гъст, а на мен ми трябваше да намокри и обедини всички кексови трохи.)

# 96
  • Мнения: 6
  Хихи, Нати, тази година съм пас. От три дена опаковаме багажи и къщата е на вили и могили, та покрай преместването тази година ще пропусна тортите  Wink Догодина ще наваксвам  Laughing
  Марева, Преско е записан в ясла Роза, Три чучура, над ОМВ. Сега правят нова група и до скоро имаше места, точно след ремонт е, аз останах очарована колко новичко и чистичко беше вътре. Освен това ми казаха, че отношението към децата е много добро, директорката е млада и оправна... Лелее, умря циганката, дето ги хвалеше  hahaha Пиша това в случай, че ви е на зор Марти да тръгне на ясла и не ви е толкова неудобна тази ясла като местоположение. В тази връзка, ставаме заралии, така че може да заформим някоя априлска срещичка  Peace
  Мирта, задължително ще пробвам тези попсчета, ама по-нататък   chef

# 97
  • Мнения: 2 342
Пропуснах да ви кажа за яслата, в четвъртък ходих да проверя кога ще я вземат. Подала съм заявление още като беше на половин година, явно е било навреме, защото тръгва от 2 септември. Яслената група е само 1 и не прехвърлят децата като навършат 3 години и ме отрязаха за по-рано. Надявам се да свикне там и да и хареса. Днес я оставих баба и да я приспива, само е лежала, но сън не я лови без мен (по-точно млекокомбината). Утре баща и е на ред.

# 98
  • София
  • Мнения: 742
Мама Ivy, цветята с разкошни!!!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!!! Много щастие, красота и любов!!!  Hug

# 99
  • Мнения: 90
Mama Ivy ами хайде да се видим де Simple Smile На мен тази ясла ми е много далече - ние сме в центъра и съм подала документи за 6-та /над кучешката градинка/ и за тази зад Булбанк. Повече разчитам на втората, защото ми е на път към работа Simple Smile Всички ясли, до които не можем да се придвижим на собствен ход не са ми вариант, за съжаление...

Лелееее, да ви се оплача от нашия "любим татко". Не стига, че е забравил кога е рождения ден на детето, ами днес започна да спори с мен, че е април месец!  #2gunfire

# 100
  • Мнения: 77
Татковците често бъркат датите Simple Smile

# 101
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Ахх, този татко..   Те май от всичко по-малко бъркат..  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 2 342
И моя мъж трудно ми запомни РД, но поне този на детето знае  Laughing
Ния днес за първи път заспа без мен. баща и успя да я приспи. Голям успех ми се струва.

# 103
  • Мнения: 90
Моя рожден ден винаги го бърка с плюс - минус един ден Simple Smile

Моя фъстък пък не може да заспи, ако има хора около него - слагам си го в леглото, пускам му ТВ, гледа и си заспива сам. Ако трябва да го приспивам аз си е мишън импосибъл! Simple Smile

# 104
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте  Hug
Ние пак сме си вкъщи. Днес ходихме на доктор. В събота вдигна температура и кашля толкова яко, че сякаш ще повърне всеки момент. Имаме хрипове и ни изписа АБ - Панцев 60мл., Ксизал, Са глюконат и Хустагил сироп  Crazy Crazy
Охх, цяла зима не спря да кашля това дете.  ooooh! 

За заспиването: в леглото, завивам я, "Лека нощ" и излизам от стаята.. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт