Нашите Априлчета засмени са вече деца големи! - Тема 6

  • 49 832
  • 337
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 29 310
 Ивка, стискам палци да оздравявате бързо. Хубаво е, че ще давате Преско от пролетта, когато вече се затопля. Няма да боледува толкова много. Тук децата ги приемат само септември и няма да ти казвам колко пъти бяхме болни  Confused Но идва хубавото време и се надявам болестите да спрат  Praynig.

Кати, много хубава рисунка, браво на детето, има талант!

Ние нямаме проблем с пробването на обувки, но пък не се свърта на едно място. Ако влезем в магазин, овършава навсякъде  Laughing, чуда се как не са ни изгонили досега  Laughing

# 226
  • Мнения: 2 343
Тези дни нямам никакво време да изчета назад, утре е РД и трябва да свърша 100 неща. Ето поканите, които вече са раздадени http://hubavinki.blogspot.com/2013/04/blog-post_3873.html. Тортата правя сега, а тоалетът иска да се преправи в последния момент. Снимки ще покажа след празника. Сутринта ще дойдат децата, а вечерта възрастните.

# 227
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Поканите са супер.. Весело изкарване.  Hug  А ние сме в неделя. Нямаме покани, тортата ни е поръчана. Съвсем обикновена е отгоре, но пък ще е с бял течен шоколад и крем "маскарпоне". Увериха ме, че ще е вкусна.

# 228
  • Мнения: 7
Мира, супер са поканите, весел празник!
Кати на вас също! Чакаме снимки!  Hug Hug Hug

# 229
  • Мнения: 77
Да споделя и тук. Днес една от нашите майки се сдоби с второ априлче. Munito роди страхотния Мартин.
Да са живи и здрави!

# 230
  • Мнения: 328
Честито на всички пораснали дечица! Да са живи и здрави!

Честит рожден ден на Вели на КАТИ! Да ви е жива и здрава и много послушна!    Gift

Честито на Munito! Да е жив и здрав Мартин!   ylinfant

Ние преди седмица се върнахме от гостуване, но нямах време да пиша, че малката се разболя! Изкарахме си добре, на Веси не й се тръгваше. Харесаха й игрите с батко й, макар той да си пазеше играчките.  Wink
Следващата седмица ни предстоят изследвания за ясла и подготовка за РД.

# 231
  • Мнения: 6
  Здравейте!
  Така ме е завъртяла шайбата, че нямам време за нищо  Confused Но набързо- ние сме добре, Преско ходи един ден на ясла, рева нон стоп час и половина и утре ще му е втория ден. Надявам се бързо да се адаптира и да няма много болести (май много искам, а?), че нещо взе да ни идва много нанагорно това тичане и бавене и на Преско вкъщи плюс всички останали ангажименти  Tired
  Честит рожден ден на Вели на К А Т И !!!

Нека расте здрава, умна и чаровна и да радва много мама, тати и кака!  Ще чакаме отчет от мама как е минал купона  Wink

 Хубава вечер!

# 232
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Честит рожден ден на Ния!  newsm59
Да расте здрава и умна за радост на мама и тате!
Мира   bouquet


Честит празник на Вили!  bdbaloni
Много здраве и весело детство!
Кати   bouquet

Иве, бърза адаптация на Преско желая и дано болестите да го подминат.

# 233
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Привет момичета..  Hug   Благодаря за пожеланията!
Купона мина много добре. Имаше веселие, викове, песни, танци и малко сърдения.
По-късно ще кача снимчици..  Peace

# 234
  • Мнения: 328
Честит рожден ден на празнуващите днес! Да са живи и здрави и все така любознателни!



# 235
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте..
Днес е страхотен ден. Много слънчев.  Hug
Честит празник на днешните рожденици. Да са весели, засмени и много обичани.

Показвам ви малко снимки от партито:  рожденичката, с кака, с приятелката ни и подаръка, тортата и малко танци

# 236
  • Мнения: 328
КАТИ, страхотни снимки! Много е хубава  рожденичката!

Момичета, кажете какви изследвания са необходими за ясла!?
Взели сме от ХЕИ стъкълце и контейнерче, но педиатъра спомена и за клечка, тя пак ли в ХЕИ се прави? Направление от ЛП трябва ли да взимам и каква е таксата, която се плаща в ХЕИ?
За васерман направление необходимо ли ми е?

# 237
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
До колкото си спомням - васерман на един от родителите - 10лв., кръв на детето - 2лв. с направление, урина, чревни - паразитология - те пак са с направление. На нас ни излезе 12лв. + от личната всички имунизации до момента, контактна бележка и май попълнен лист от докторката с ръст и тегло на детенцето.  Peace

# 238
  • Мнения: 328
Аз миналата седмциа ходих два пъти при педи. И двата пъти го питах за изследванията за ясла, първо ми каза, че ни било рано, нали беше болна. После ми обясни да изчакам малко, че може да се стигне до АБ, но ми каза какво се иска -клечка, стъкълце, контейнерче, ама кое от къде... За направления не съм питала, а и той не ми е предлагал. Преди малко разбрах, че за клечката можело той да ми даде направление и се носи в лаборатория. Сега се чудя да ходя ли пак да чакам при него...  ooooh! Иначе за кръвните изследвания ми даде направление и платих само 2 лв.
Притеснено ми е че педи е на работа само утре и в понеделник, а ние до края на месеца трябва да подадем документите. Даже се чудя дали ще важат, че нали после следват много почивни дни...  Rolling Eyes

# 239
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Кати, страхотна рожденичка! Много е хубава, истинска малка дама! Да ти е жива и здрава!

Пепи, има срок за годност на изследванията, за кръв и чревна паразитология мисля, че бяха различни. Второто беше 2 седмици мисля. newsm78
Питай вашия ЛЛ, би трябвало да ги знае тези неща. Специално за чревната паразитология ти се полага направление. Нашата ЛЛ ни даде такова, въпреки, че няма да ходи Емо на ДЗ, но ни се е полагало след навършване на 2 год. възраст.

Общи условия

Активация на акаунт