Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 730
  • 742
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
krissu,честита рожба.Бъдете живи и здрави и бързо възстановяване  Hug   bouquet

# 436
  • Мнения: 35
mili mami,izvinete che pisha na latinica,no sam ot telefona. Dnes v 8 sutrinta sas speshno sekcio se rodi moeto detence Viktoria - 3250 grama,51 sm.shte razkazvam kato moga.uspeh na vas.

Честито мила   bouquet
Малката с мерки на модел Blush Blush Blush
Да е здравичка и много да ви радва!!!
Скорошно възстановяване на мама, че я чакат много бебешки гушканици Hug

# 437
  • Мнения: 58
Честито на новите мами да са им живи и здрави дечицата. бързо въстановяване   bouquet

# 438
  • Мнения: 15
Честити бебчета на кърфичка и на крису! Да носят много радост на родителите си Simple Smile

Леко раждане на МарТа утре!

Мики Маус, пих Зинат в 4 г.с. преди да разбера, че съм бременна, но с вероятност да съм бременна. Изписа ми го личният ми лекар заради цистит и го съобрази с евентуална бременност. Каза, че не пречел на органогенезата. При установяване на бременността казах на гинеколожката ми, че съм го пила и тя каза, че няма проблем за бебето.

# 439
  • Мнения: 385
Честито Крисуbouquet

# 440
  • Мнения: 0
Отчет от днес - тоновете на бебчо са идеални, нямам контракции, кръвно 120/80, бебчо е 3106 гр. почва май леко да забавя темпото, но това е нормално за накрая, тестисите са му слезли (иху!!) и всичко е наред с него. На мен ми изписаха и Аугментин антибиотик за борба със стрептококите, че иначе док каза, ако не се излекуват бебчо ще бъде със сигурност на антибиотик в началото Sad Дано изчака мама да се излекува!

След малко ще се върна да ви чета, май има нови попълнения  Crazy

Честито на Крису! Да сте живи и здрави   bouquet А защо секцио се наложи?

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 21:46 от ROSAURA

# 441
  • Мнения: 242
Честито бебче на Крису! Чудесне мерки, да е жива и здрава и да радва мама и татко!

# 442
  • Мнения: 0
старлетс,много благодаря за отговора.Че с тоя антибиотик много се претисних  ooooh!

# 443
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Момичета, в 21.05 в МД София родих нашият син Никола,2950, 46 см,нормално и без разкъсвания.Много съм щастлива Blush Heart Eyes

# 444
  • Мнения: 0
Лъки Палм, много се радвамммммммм за малкия пухчоо! Simple Smile) Бъдете живи и здрави и много щастливи всички!  Hug   bouquet  smile3501

# 445
  • Мнения: 858
Плами,честито ви момче.Поздравления за хубавото раждане. Simple Smile   bouquet

# 446
  • Мнения: 6
Момичета, в 21.05 в МД София родих нашият син Никола,2950, 46 см,нормално и без разкъсвания.Много съм щастлива Blush Heart Eyes

Ихаааа..браво бе мамче!!! Ти си шампион! Браво! Честит Никола, да ви е жив и здрав и да расте усмихнато хлапе!
Ееее, голям кеф с този бебевалеж! Само така  smile3501

# 447
  • Варна
  • Мнения: 107
Честити на Криссу и Лъки! Да са ви живи и здрава бебчетата, а на вас бързо възстановяване!

# 448
  • Мнения: 26
kirfichka  честито бебче!Да сте живи и здрави!   bouquet
krissu,да ти е жива,здрава и спокойна малката Виктория!Браво на теб!А защо секцио? Ще чакаме повече новини  Hug   bouquet
Lucky Plam честито!Да е жив и здрав Никола!Направо си герой!  Hug
Хайде и нашия ред да идва момичета  Praynig

# 449
  • Мнения: 2
Честито и от мен на новите мамчета! Момичета осъзнавам, че  всеки момент ние може да сме на тяхното място. А мисля, че това е най-хубавото ДЪЛГООЧАКВАНИТЕ БЕБОЦИ...  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт