Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 752
  • 742
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 374
Мда - аз също искам да е мартенско и силно се надявам на това! Стискам ти палци и ще чакам хубавата новина! Hug

# 421
# 422
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен! Поздравления за всички мами, които вече си имат бебенца:) Успех на всички останали, на които им все още им предстои голямото събитие!

Аз също все още съм в очакване, имам планирана дата за секцио за следващата седмица, но за всеки случай вече съм си приготвила багажа за родилното, в случай че възникнат непредвидени обстоятелства...

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 18:10 от bonbolina08

# 423
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Много ми се спи, момичета. Какво е това чудо. Нищо не правя и вече съм като пребита.

Мира наистина се губи. Усещам, че ще имаме скоро хубави новини от нея.

Гале, радвам се, че гърдите са по-добре вече. Скоро ще се кърмите и гушкате с малкия мъж.

# 424
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Mimossa  иаз съм си харесала 3 март дано да устискаме точния момент  Laughing в крайна сметка всичко да мине нормално и бебоците да са добре  Peace

# 425
  • Мнения: 0
Здравейте,коремчета и честито на новите мами!! Simple Smile Днес бях на ЖК и да се оплача ми откриха стафилококи. Лекарката ми предписа да пия антибиотик Зинат 500мг и глобули . Искам да попитам някой мама ако го е пила или е имала такива проблеми моля да сподели,защото този антибиотик ми се струва доста силен. Каза че няма опасно за бебо, дори каза че ако не се лекувам сега е възможно като се роди да има инфекция и да трябва да го лекуват него с антибиотици  Sad

# 426
  • Мнения: 37
mili mami,izvinete che pisha na latinica,no sam ot telefona. Dnes v 8 sutrinta sas speshno sekcio se rodi moeto detence Viktoria - 3250 grama,51 sm.shte razkazvam kato moga.uspeh na vas.

# 427
  • Мнения: 2
Честито krissu, да е жива и здрава бебка, а на теб бързо възстановяване   ylinfant

# 428
  • Мнения: 162
Честита дъщеричка, krissu! Много да ви радва малката госпожица!

Пепси, и аз съм така, само ми се полягва... Кръвното ми е паднало още, може и от това да е.

# 429
  • Мнения: 0
Честито на всички мами.Да са ви живи и здрави бебоците и да ви носят много радост,положителни емоции и усмивки!

# 430
  • Мнения: 13
Честито на мама krissu за най-голямата й победа! newsm44Бързо възстановяване!

Да е жива и здрава бебка Виктория! Чудесни мерки има принцесата!  baby_neutral

# 431
  • Мнения: 6
Krissu....браво миличка. Да ти е жива и здрава Виктория, страхотни мерки! С нетърпение, ще очаквам повече новини от вас. Защо се е наложило спешно секцио, след тези сантиметри разкритие, които имаше? Бързо възстановяване на теб и скоро да се гушкате с малката!

В тази тема колко много бебчета валят!!! Много е хубаво!

# 432
  • Мнения: 16
честито и от мен,миличка Hug

# 433
  • Мнения: 858
kirfichka,Krissu,честити ви бебчета   bouquet  Hug

# 434
  • Мнения: 66
Честито и от мен, Крису. Бързо възстановяване, миличка. Да сте живи и здрави.

Общи условия

Активация на акаунт