Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 35 ~

  • 41 152
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 727
оххх съмнявам се че тази Гизем и в реалния живот е намазала..... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 1 117
Дженсън Екълс. Играе в американския сериал Supernatural (Свръхестествено).  Peace

# 77
  • Мнения: 5 138
буден ли ще го държиш  Grinning мани я тази на снимката отдолу
Вай бе, тук вече не мога да издържа, отивам и аз в банята и да прилагам сепуко на мъжо щом нема черещови еклери наоколо  Mr. Green

Както казва Ива откак Емир се появи мъжо намаза, ако знае защо ще се самоубие ритуално............

# 78
  • Мнения: 22
Рая, мерси   bouquet

# 79
  • Мнения: 21 201
Ива, на тази девойка може и да ближе носа, ама на Хазал ближеше друго /караш ме да се изчервявам, ама тая тема ми е болна/
rotfImao rotfImbo


# 80
  • Мнения: 727
Наборе....задавих се докато пия виноооо
значи и при вас е така а  Joy Joy Joy Joy Joy

важното е че проектираме фантазиите си върху съпружеските тела Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha,той моя почан да се съмнява ЩО ТАКА бе джанъм,ама аз трая Whistling Whistling Whistling

# 81
  • Мнения: 1 117
Неви,  Hug

Момичета, аз ще си лягам, защото утре ще трябва да ставам рано.
Лека нощ и внимавайте какво ще сънувате.  Laughing Hug

# 82
  • Мнения: 22
Наде, ко излиза от тая снимка, Хазал страдала по Киво, така ли. Тия вярно нямат спирачки...

# 83
  • Мнения: 5 138
Наборе....задавих се докато пия виноооо
значи и при вас е така а  Joy Joy Joy Joy Joy

важното е че проектираме фантазиите си върху съпружеските тела Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha,той моя почан да се съмнява ЩО ТАКА бе джанъм,ама аз трая Whistling Whistling Whistling
направо си се досеща ама зле ли му е  Mr. Green гък не казва

# 84
  • Мнения: 727
Неви,  Hug

Момичета, аз ще си лягам, защото утре ще трябва да ставам рано.
Лека нощ и внимавайте какво ще сънувате.  Laughing Hug


some all some all....поне за мен,от как го видях друг нямам в ...сънищата си,а те са доста цветни #Crazy

# 85
  • Мнения: 0
Ооо забравих да кажа днеска се разплаках за Рик стана ми мъчно  Sad

Скрит текст:
Мда гътна се Laughingама самия артист бил доволен защото почнал друг проект Peace

# 86
  • Мнения: 22
Рая, лека, рано е още...

# 87
# 88
  • Мнения: 149
Спрете се бе девойки! Докато изгледам 43 епизод - вие свъшихте една тема и почнахте нова! Без това съм полудяла по Фемир и спя по 4 часа от миналия петък насам ами и вас да гоня!  Shocked полудех съвсем!

# 89
  • Мнения: 4
Леле  как ще ви настигна - страшни сте  Hug
Рени мери за чудесната тема   bouquet
БТВ се оляха,подиграват ли се с нас 10-15 мин,то ако така върви ще има да си чакаме чакаме...
Незнам дали е вярно
преди малко прочетох в фейсбук
от септемврия тази година продължава сериала ''Пътят на Емир'' по турската
Връщам се да Ви чета и лека вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт