Човечността беше единственото нещо, което не бе изгубила - TVD Тема 35

  • 24 290
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 33 429
доста кръв и изтече през носа... досега де се е обезкървила всъщност...
То се започна с хвърчащи във въздуха перца от възглавница и се стигна до поръчване на атмосферни условия  Joy Joy Joy Малко ни бяха вещиците, та се появиха и вещери  ooooh! Joy

# 736
  • Мнения: 33 429
Трябва да се прави нова тема. Предлагам анкетата да е свързана с Клаус и Керълайн  Mr. Green Mr. Green

# 737
  • София
  • Мнения: 6 219
Имаше май анкета с Клаус.

Аз предложих на Мокка анкетата да е за изходилите се актьори, които се връщат постоянно.

# 738
  • Мнения: 33 429
Имаше май анкета с Клаус.

Аз предложих на Мокка анкетата да е за изходилите се актьори, които се връщат постоянно.
Важи, важи..
Аз само дадох предложение, нищо ангажиращо. Peace

# 739
  • София
  • Мнения: 6 219
колкото повече, толкова по - добре Simple Smile

аз съм по идиотските безсмислени анкети както е видно отатък...  bowuu

# 740
  • Мнения: 2
Чудя се дали Бони НЯКОГА е имала някоя по-разголена сцена? И дали е имала секс сцена?  Whistling ooooh! newsm78

# 741
  • Варна
  • Мнения: 2 355
В пета книга Елена се целува по устата с Керълайн, Меридит и Бони  Joy

Между другото Бони се целува в 4 книга с Деймвън и незнайно как се озова с разкопчана блуза  hahaha

# 742
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Трябва да се прави нова тема. Предлагам анкетата да е свързана с Клаус и Керълайн  Mr. Green Mr. Green
Ехооо, Шаро седни си на д-то... Mr. Green
Кои сме па ние новите по принцип да даваме идеи за анкети... Joy Joy Joy
Не, че аз дадох предложение...ама се бех замислила...нейсе...добре, че не пробах. Embarassed

# 743
  • Мнения: 33 429
Чудя се дали Бони НЯКОГА е имала някоя по-разголена сцена? И дали е имала секс сцена?  Whistling ooooh! newsm78
Не държа на тия сцени  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 744
  • Мнения: leet
Викам анкетата да е за най-малко лоша секс сцена. Щот за най-добра...

# 745
  • София
  • Мнения: 6 219
Еее, вий пък. Толко ли сме негостоприемни?
Тука няма нови - стари. Тук има само почитащи Бог - непочитащи Бог! (тъй де Иън).
Някога, преди два сезона, се деляхме на клони, обаче клонът Дамянов се счупи и Дамянките изпопадаха на земята, натъртиха си дупетата, поодраскаха се, Нели дори си изкълчи пръст, докато пльокаше подскачащи емотки... и тогава Те решиха да му се врекат във вечна вярност, признавайки го за някакво си божество.

В това време Стефан мрънкяше като стара свекърва, защото дори Мишето се изгуби... а Плами му изневери със снимка за аватарна игра...



Чудя се дали Бони НЯКОГА е имала някоя по-разголена сцена? И дали е имала секс сцена?  Whistling ooooh! newsm78

пепел ти на клавиатурата!

Викам анкетата да е за най-малко лоша секс сцена. Щот за най-добра...

за най - добра гласувам - дефлорацията на Ленчето. Май само тя ставаше за гледане, нищо, че е със Стефан...


и айде път моля ви се!  Tired

# 746
  • Мнения: leet
Не помня и дефлорацията, но винаги съм се чудила, като вампр го направи с девственица кръвта не го ли кустри?

# 747
  • София
  • Мнения: 6 219
аааа, аз ако бях вампир, нямаше да пия от тая кръв... баш...

# 748
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не помня и дефлорацията, но винаги съм се чудила, като вампр го направи с девственица кръвта не го ли кустри?
Със сигурност се е озъбил...Ленка нали му разреши да и ръмжи насреща. тя просто не го е отразила.

# 749
  • София
  • Мнения: 6 219
ех, ако беше ИК можеше да се разбере какво точно му се е случило на Стефчо...


Спрете малко да пусна новата тема, че не знам къде е Мокка

Общи условия

Активация на акаунт