Фотография за начинаещи - 5

  • 26 932
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Да се запиша в новата тема и да се похваля, че на мен ми продадоха от тези скъпите цветчета Simple Smile

IMG_2612AS by stefinka21, on Flickr

Ти освен цветето си снимала и фона ми Laughing Аз сега ще търся друго вдъхновение, но днес цял ден не спря да вали и не можах да се добера до пазара. Дано утре е по-хубаво времето.

Последна редакция: пт, 22 фев 2013, 19:29 от веселка

# 16
  • Мнения: 161

Villysweety, ако желаеш, бих могла да систематизирам цялата информация и да ти я пратя на лични, за да бъде добавена на първа страница?

Тъкмо бях тръгнала да търся твоите писания и обяснения от другата тема  Grinning Леле, ако го направиш, ще трябва да те черпя нещо  Laughing

# 17
  • Мнения: X
Диване, много ми харесва обработката на последните две снимки на малкото диваненце.  Heart EyesПрисет/екшън ли е?
Диване, мерси за обяснението за чантите, че са "наполовина" падед, това не го знаех и ще обърна внимание. Ще гледам ревюта явно. Мерси за линковете на Епифани и Кели Мур, на който ги пусна.   bouquet

Не е екшън, не ползвам такива от много време. Понякога се случва да разгледам някой, но не обработвам с тези пособия, предпочитам да знам какво се случва със снимката ми.

За чантите, далеч не искам да заклеймя Епифани или Кели Мур. Просто четох някъде лоши отзиви за подобна чанта, но не помня коя марка. Затова препоръчвам обстойно проучване, преди да се закупи, понеже тези артикули не се продават на нашия пазар и е малко трудно без "око да види, ръка да пипне". Инак наистина са много впечатляващи на картинка.  Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Вили,   bouquet

Исках да се запиша в темата със снимка по седмичната задача, но се оказа, че съм снимала на исо 2500  Shocked Няма такава будала като мене  ooooh! Да нащракам 100 кадъра, без да си направя труда да погледна, ужас.
Затова се записвам с един друг любим кадър:


Сърдя ти се... Simple Smile by Mim'sMadMoments, on Flickr

# 19
  • София
  • Мнения: 1 210
Мимси, аз имах същия проблем тази седмица. Нещо във въздуха е.  Mr. Green
Реших да пробвам да оправя с текстура, защото си харесвам цветето по принцип. Не знам доколко се получи.

vintage flowers by rumburak, on Flickr

# 20
  • Мнения: 27
вместо запис - моето цветенце

50/365 by di4kadi4kova, on Flickr

# 21
  • Мнения: 1
Направих първи опит да участвам по седмичната тема, всички сте наснимали страхотни цветни, пролетни снимки, аз съм в къщи с две настинали деца и настроението ми е мрачно, затова снимах сянка.
Виждам си пропуски, но ще се радвам на коментари от вас

DSC_0064- by evelinaedreva, on Flickr

# 22
  • Мнения: 1 682
Дискусията за чантите беше много полезна и за мен, защото в момента се оглеждам за нещо подходящо Hug Особено тези на Епифани имат страхотна визия, но фактът че техниката не е изцяло защитена и мен ме разколеба. Обаче аз хем искам нещо женствено, хем нещо сигурно...Май няма да избера лесно!
А на Вили благодаря за отделеното време   bouquet
А случката със снимките на детето в сайта за възрастни е изключително неприятна. Аз затова все още не съм сложила снимки на детето във Фликр,  и май ще сложа само ако ъпгрейдна акаунта на про.
Запис с нещо старо от това лято

The tunnel by SheHadz, on Flickr

# 23
  • София
  • Мнения: 1 635
За пореден път установявам, че не ме бива с храната.


Cupcake 1 by Jill on the go, on Flickr

# 24
  • Мнения: 1
Докато се борим с един грип у дома, вие сте минали на втора страница на нова тема, егаси. Май мудно ни върви борбата  Sad. По темата с линиите не се включих, че бедно се оказа въображението ми горкото и единственото нещо, което измислих, заснех толкова некадърно, че тотално се разколебах да показвам. Обаче тазседмичната тема ми дава повод да си покажа и аз орхидеята най-сетне. Не че има какво да й се коментира, ама да се върна в играта Laughing. Отивам назад да наваксам в темата и да видя какво съм пропуснала във Фликр. Спокоен уикенд!

Flower by Pipiya1, on Flickr

Care by Pipiya1, on Flickr

П.П. Има ли начин да се показват на един ред две такива, за да не се разпростирам толкова занапред  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 294
И отново кокичета за всички които пожелаха  Grinning

DSC_4938 by .:nellyli:., on Flickr

# 26
  • Мнения: 22
      Някой има ли представа, защо, когато сваля снимките от картата се копират в двата формата - NEF  и  JPEG, а когато ги прехвърля с кабел , ми копира два файла   JPEG ?


       Кой иска още кокичета Mr. Green

Untitled by Mary__Poppins, on Flickr

# 27
  • Мнения: 41
Благодаря за новата тема на Villysweety   bouquet
Записвам се със снимката по седмичния проект Simple Smile


Flower Jewel by m0n14ca, on Flickr

# 28
  • Мнения: 9
Намерих си вдъхновението. И му скъсах шортите  Laughing Едно от най-любимите ми цветя. Ще ми се да можеше със снимките да ви пратя и малко аромат.


IMG_9381-1 by веселка, on Flickr

ПП Между другото ебати и града, в който живея (простете френския ми). И на другото място, където продават цветя НЕ ми продадоха гипсофила. По този случай реших тази година да садя  Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Да не е без хич по седмичната задача:


Азалия by Mim'sMadMoments, on Flickr

Общи условия

Активация на акаунт