Фотография за начинаещи - 5

  • 26 937
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
Kak подменяте снимки във фликр? Това опция само за про акаунти ли е, или аз не виждам от къде става номера.
Иначе аз загрявам с едни лалета

IMG_8459 by Tinkerbell Tedd, on Flickr
и едни кокичета

IMG_8526 by Tinkerbell Tedd, on Flickr
Сритайте ме по задника с критики Simple Smile
Дано до утре не ми умрат лалетата, че чак ей сега, вечерта, се сетих как точно искам да ги снимам.

# 31
  • Мнения: 9
Диване, много ми харесва обработката на последните две снимки на малкото диваненце.  Heart EyesПрисет/екшън ли е?
Диване,

Не е екшън, не ползвам такива от много време. Понякога се случва да разгледам някой, но не обработвам с тези пособия, предпочитам да знам какво се случва със снимката ми.


В такъв случай, ако не съм твърде нахална, би ли споделила обработката на произволна твоя снимка? Знам че те не са само Фотошоп, и важното е да уловиш емоцията, което ти успяваш да правиш перфектно, като при това всеки ден ни показваш нещо различно. Но наистина ми е любопитно как се стига до крайния резултат.

ПП Влюбена съм в моделите ти  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 988
Присъединявам се към молбата на Веселка. Simple Smile Аз нямам нерви за обработки (и защото не разбирам) и обикновено минавам с кроп и шарп.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 5 992
И аз да се запиша с една по-старичка снимка. В момента нямам цветя около себе си, за да се включа в седмичната тема.

DSC_0243 by baby shadow, on Flickr

# 34
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
О'Хара, надявам се вашата полиция да свърши нещо. Ти беше в Германия, ако помня добре.
Да, полицията веднага реагира Simple Smile в Каталуния съм аз.


Видях много хубави снимки, след малко ще намина да ги видя Simple Smile Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 1 635
Присъединявам се към молбата на веселка към Диването.

Pipiya, кажи моля те, как снима орхидеята и каква обработка след това? Нещо не успявам да постигна такъв млечен фон и ще ми помогнеш много, ако имаш възможност.

# 36
  • софия
  • Мнения: 3 425
Ей, това пор да снимаш и то през решетки си е лудница.  Mr. Green От 100 пози само ей тази е минимално близка до истинска снимка:

Чочко by Svetoslava!, on Flickr
 Вили, благодаря за новата тема! На хубави снимки да ни върви!
 Страхотни "цветни"снимки видях!  bouquet Ама как един не се сети да снима едно кокиче поне  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 1 210
Не знам кое да кача в седмичното:

Mirror, mirror... by rumburak, on Flickr
или

spring daffodils by rumburak, on Flickr
Огледалото ми харесва повече като идея,а на втората леко ме дразни и отблясъка.
Установих, че жълти цветя се снимат трудно..поне при мен Laughing

# 38
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
И от днес (тези и разни други). Аз като че ли съм най-доволна от първата. Почти всички са ми с изключително малки корекции:

IMG_8545 by Tinkerbell Tedd, on Flickr

IMG_8556a by Tinkerbell Tedd, on Flickr

IMG_8586 by Tinkerbell Tedd, on Flickr

# 39
  • Мнения: 1 425
Здравейте, аз се завърнах от странстване и да не е без хич, качих една снимка по темата, която снимах в движение.

_DSC4997 by Katia (gogigo36), on Flickr

Много хубави снимки сте напускали, днес ако ми остане време ще коментирам. Темата е много красива!

# 40
  • Мнения: 1

Pipiya, кажи моля те, как снима орхидеята и каква обработка след това? Нещо не успявам да постигна такъв млечен фон и ще ми помогнеш много, ако имаш възможност.

Jillian, снимах орхидеята контражур, отзад е прозорецът. Много леко доизсветлих още с кървс и лепнах една флорабелска текстура (бял лен), за да не е съвсем постно. Това е.
Много красива и цветна ни стана темата, голям кеф е тази седмица.

# 41
  • Мнения: 22
             Аз малко прекалих тази седмица с цветята, ама като са ми слабост Hug

           
DSC_00901 by Mary__Poppins, on Flickr

# 42
  • Мнения: 3 988
флорабелска текстура (бял лен),

Имаш ли възможност да ги споделиш за даунлоад?

О'Хара, браво на вашата полиция.
Тинкърбел, и аз съм за първата.
RумиK, и двете са хубави. Аз бих качила "синята".  Grinning
Galya, аз даже не пуснах всички цветя, които снимах. Съвсем без мярка щраках. Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 1 210
Преснимах и двата варианта, пак не съм доволна и сега съвсем не знам коя да кача в групата  Sad

Daffodils in spring by rumburak, on Flickr

mirror, mirror_2 by rumburak, on Flickr

Последна редакция: нд, 24 фев 2013, 19:25 от RумиK

# 44
  • в Tara
  • Мнения: 3 287

ranunculus por Radostina Dicheva, en Flickr


IMG_1889rosa-vintage por Radostina Dicheva, en Flickr

много се чудих, сложих 2рата накрая

Общи условия

Активация на акаунт