Голямата тема за малките масла - 6

  • 68 895
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
Мун благодаря за обяснението, разбрах те отлично. Започвам да мажа. И то не защото са ми тънки веждите ами защото една я оскубах повече от другата и сега не мога да ги изравня  hahaha май да мажа само едната.  Joy
Иначе от към косми и гъстота не мога  да се оплача, но моля те *Semora* внимавай за какво "завиждаш", по добре да сложиш малко моливче на тънките си вежди отколкото да имаш гъсти такива, плюс гъсти такива навсякъде и всеки възможен свободен момент да си с пинсета или епилатор в ръка  #2gunfire аман.  ooooh!

# 16
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мерси за темата!  Hug

Гласувах с кокосово.  Heart Eyes

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Мун, а откъде намираш ямайското черно рициново масло,в зоя има ли го Thinking По колко слагаш от него в маската? Hug

# 18
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Цоп!

Гласувах с кокосово - ползвам го за косата и устните, плюс чаено дърво - в шампоана и в маслото от гроздови семки.

Много ми е ограничаващо така само с две масла  Blush . Имам си любими две за косата, любими две за лицето, на тялото слагам други  Crazy .

# 19
  • Мнения: 4 390
Мун, а откъде намираш ямайското черно рициново масло,в зоя има ли го Thinking По колко слагаш от него в маската? Hug
От моя близка, която ми отсипа да го пробвам. Използвах го наведнъж, около 20 мл беше, за фрикция на скалпа. Мисля, че го има в Зоя-та.

# 20
  • Мнения: 23
Здравейте
Изчетох всичко за маслата,но все още не мога да реша кое да избера...имам нормална към мазна кожа,с комедони и от време на време пъпки,млада кожа.Искам да заменя нощния крем с масло или комбинация от масла,спрях се на шипковото,доста добри отзиви чета за него,може би от гроздови семки...незнам и какво базово да избера,моля за съвет и предложения Simple Smile

# 21
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
И двете, които си казала са базови Peace . Може да добавиш етерично от чаено дърво към едно от двете, или пък смес от двете - за контролиране на омазняването.

# 22
  • Мнения: 23
Благодаря за бързия отговор Simple Smile
Незнайно защо реших,че базово означава основа .Мислех,че кокосово и какаово например са базови и към тях се добавят масло от шипка или някое друго...както и да е сега разбрах  Wink
Ще направя комбинация от грозде и шипка най-вероятно пък да видим какво ще стане.
Благодаря още веднъж за отговора и разяснението Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 73
Записвам се и аз в новата темичка.За съжаление не мога да гласувам за маслото за коса,защото не съм използвала никакво.Косата ми е естествено руса с тънък косъм и многооо бързо омазняваща се.Опасявам се,че ако и сложа някакво масло ще се омазнява много по-бързо.Дайте препоръки за масла за мазна коса  Thinking

# 24
  • Мнения: 34
Момичета, имам едно питане. Преди малко за първи път разгледах сайта на zoya, не знаех че съществува такъв сайт, научих за него от вашата тема. Когато разгледах раздела за Био масла забелязах, че само на някои от тях пише студено пресовано. Въпросът ми е това означава ли, че при другите е приложена топлинна обработка.
Благодаря

# 25
  • Мнения: 490
нова тема и  нова анкета ,а само от 2 дни не съм влизала....Wink
гласувах с комбинация от масл аи  други ,защото не мога да се побера в анкетата с отговорите.
Обичам кокосово, пачули,иланг-иланг, чаено дърво,жожоба,зехтин,сандалово дърво,мента .Харесвам какаово също .Понякога използвам чисто само кокосово за косата или няколко капки розмарин или чаено , друг път правя комбинация  от масла .
МУН , искам да пробвам и аз този черен глицерин Simple Smile

# 26
  • Мнения: 27
И аз се записвам да следя темата ви! Любими са ми стимуланта на Икаров за коса и маслото от гроздови семки. Ще ви следя с интерес по повод маските ви с масла за лице. Thinking

# 27
  • Мнения: X
Имаш затруднения с отмиването му, защото гаранция го държиш повече от 20 минути върху косата си (толкова време му е нужно горе-долу, за да се втвърди отново на стайна температура).  Peace
Да  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 6 258
Мун, а откъде намираш ямайското черно рициново масло,в зоя има ли го Thinking По колко слагаш от него в маската? Hug
От моя близка, която ми отсипа да го пробвам. Използвах го наведнъж, около 20 мл беше, за фрикция на скалпа. Мисля, че го има в Зоя-та.
Сега погледнах, заинтригувана от предния ти пост, има го в зоята. Wink

Последна редакция: нд, 24 фев 2013, 18:33 от Аня♥♥

# 29
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Записвам се и аз в новата темичка.За съжаление не мога да гласувам за маслото за коса,защото не съм използвала никакво.Косата ми е естествено руса с тънък косъм и многооо бързо омазняваща се.Опасявам се,че ако и сложа някакво масло ще се омазнява много по-бързо.Дайте препоръки за масла за мазна коса  Thinking
Чаеното ще ти регулира омазняването. Зачети се из книжките и мисля че ще намериш кое още можеш да ползваш.

Аз незнайно защо изсъхнах въпреки маслата  newsm78 Трета седмица поред тривитаминол +няколко масла, и скалпа и косата ми са сухи. Ужасна гадост  Close

Общи условия

Активация на акаунт