Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 621
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15
nandi и аз натова се надявах, да копира от бате, но... той не иска и да чуе! Ще работим по въпроса все ще се научи. А мечо е станал много симпатичен, зашо му се смееш толкова Simple Smile

Tony_st Тони направо ти завиждам на ентусиазма и творческите умения. Аз с един кекс се боря с часове и все не ми се получава, а ти не една а две торти ще правиш.

Моите момчета между другото са големи фенове на динозаврите. Алекс даже си има енциклопедия и ги е научил всичките видове. Трябва да помисля за торта с тиранозавър например Wink

# 76
  • Мнения: 660
Нанди, ми то и за рождения ден на Рая беше така...някак сърце не ми дава за нея да имаше 2 торти и партита, а за него едно, или нищо... въпреки че е мъничък още и едва ли ще помни, но ми се иска да не ги деля...знам ли? На мен няма да ми е комфортно сякаш. Thinking Щом за нейния рожден ден се справих с това предизвикателство и с гости вкъщи и цялата галимация произтичаща от това....вярвам, че и сега може да ми се получи. Wink Много съм оперена, ама да видим. Mr. Green

Мечо ти се е получил добре ми се струва. Може би коремчето, ако не беше толкова накъдрено в горната част би стояло по-добре. Иначе си го докарала като съразмерност и главата ми харесва, поне тази част, която се вижда. Peace Ама съм сигурна, че можеш и по-добре. Hug Видях ти предишното мече и знам. Blush

А смятането на Соник нещо много абстрактно ми се види...колко си е по-лесно по начина по който ни учиха нас в училище. Thinking

лава, честита пролет и на теб и на всички ни! Аз нещо хич не мога да я усетя.. втори ден вали, а днес даже и сняг прехвърча....та пак ми е смазано, ама поне преди това имаше 2 дни със слънце.

buzz_off, и у нас динозаврите са на почит и уважение, ама добре, че каката още не се е светнала, че може торта с динозавър, че ми утече времето за приготвяне. ooooh! Всъщност от съвсем скоро се гмурнах в тортения свят аз...едва от началото на годината с тортата за рождения ден на любимия, но имам желание да се понауча на това, онова...някои неща ми се получават по-добре, други - не чак толкова...

Ето и вчерашното ми излагане, та и вие да се посмеете на НЕумението ми да шприцовам с новия си шприц. Embarassed

# 77
  • Мнения: 1 668
Аз пък ще се изхитря с торта на два етажа за снимките - единият ще изядем с децата, а другият - с роднините  Whistling
Нанди, добре е Миша, има какво да се желае, но поне е съразмерен и се познава че е той. Аз също имах идея за Маша и Мечока, но нямам време да се упражнявам, имам 100 хиляди други задачи и задачки ooooh!
Иначе ние сме добре, растем и хубавеем Simple Smile
 Hug

# 78
  • Мнения: 5 622
Мерси на всички за честитката по повод новата прическа. Ама много и се кефя!
Искате ли снимки да покажа на ФБ? Направих си няколко, щото Wink
Нанди, Мишка е станал С У П Е Р!!!
Мен нещо ме мързи май да майсторя торти таз година и ще видим кви ще ги къдря
За партито на Рафаелян... Баси, кога дойде време за втори РД ?!
Аз съм от телефона, затуй изчезвам, скоро пак ше се вясна, обаче Wink

# 79
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Искате ли снимки да покажа на ФБ?
ми покажисА де Hug. Ако и таз годишната Рафаелова торта я накъдриш кат миналогодишната , ша дода да та потупам по рамото, признах та миналата година Hug.

За мечко-алфът-мишката, благодаря за хубавите думи момичета, но Тони е права, има още какво да се желае, проблемът е че мен нещо ми избяга интусиазЪмЪ, има време да се завърне и да водим какво ще се получи Thinking. Тони, предишното беше лесно, не се търсеше прилика с нищо и никого, пък и муцуната му ееехехе- детска игра. Вчерашното ти "излагане", като го гледам съм сигурна че днес вече нищо не е останало, така апетитно изглежда. За шприца съм сигурна че с практиката ще  Wink, а и доколкото виждам на консистенция кремът е перфектен, така че по трудната част си я преборила Hug. Какъв шприц ползва?

Бъз че, ако ми беше наблизо щях да ти метна едни формички за динозавър ски бисквити, сигурна съм че Алекс ще ги оцени подобаващо. Подариха ми ги , но са големи , пък и у дома не са на почит.

Лава, честита пролет Hug

# 80
  • Мнения: 331
Аз минавам колкото малко да раздвижим нещата, не че имам да споделям супер неща. Ето и бързия отчет:

Вече сме без биба; Sunglasses
Говори - малко;
Гърнето - има дни , в които си го използва 100 % , и такива , в които го подминава изцяло. Това дали е нормално?  Thinking
Хранене - яде като за последно 3 дни, после 2 дена - пълен глад. Каква е тая сиета, не знам.  Laughing
АМ - пие си всяка вечер, при заспиване. Не ми пречи.

Нанди, от Хамериканското смЕтане мен ме заболя главата ooooh!, горкото дете. Обясни и го "по български"  bowuu
Буболинова,искам снимка във ФБ, да, с новата коса!

# 81
  • Мнения: 660
Норе, браво на Фифо! Той вече голям мъж! Hug

Буба, дай да я видим тази нова коса. Wink

Нанди, купих си някакъв нов шприц от Лидл. Беше на промоция за 8 евро и реших да го сефтосам...голям е и с метални части. Имам и пластмасов, но Рая прави с него солети и малко го е пукнала.. пак става за работа, ама като го  видях този и го взех. Чакай да видя дали ще намеря снимка да ти го покажа. Почти същия е като този, но с по-малко приставки. Иначе, да, кремът ми се получи учудващо добре като за първи път. Wink Абе ще го мъча пак. Hug

# 82
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Бубе, чакаме новата прическа!

Хоупова, той сам ли проявавя инициатива за гърнето или ти го приканваш?

Тони, супер е Мечокът, аз на половината на това не мога да направя, какво остава да не харесвам твоя.  Laughing

# 83
  • Мнения: 660
Нелка, мечокът го прави Нанди, не аз. Laughing Grinning

# 84
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Нелка, мечокът го прави Нанди, не аз. Laughing Grinning
Тъй ли стана, карай.  Joy От бременността е.  Laughing

# 85
  • Мнения: 5 622

 Ох седя и се хиля с вас, голяма обърквация настана (с мечока на НандУ)  Joy

Хоуп-чика и при нас с гърнето сме на същото дередже. По принцип го ползва 100%, ноооо има дни, в които решава да играе контра и пикае където свари  Sad Добре, че поне акотУ си го върши там винаги  Praynig

За тортата- наистина тази година нещо..нямам никакви идеи и не знам какво да правя, изпълнена съм с ужас по тоз повод  Rolling Eyes

Нанди, писах ти и на скайпа, иди виж, че понякога изобщо не получаваш като пиша и аз все си мисля, че нещо ни мъ щеш  Laughing

Косата- ей сега съ мятам на ФБ да ви кача няколко снимки  Hug
Предупреждавам, че е различно  Mr. Green  Sunglasses

П.С. Знаете ли, че сега забелязах, че сте с моето заглавие..ехеййй  Party Мерси много, че сте направили този избор  bowuu  Hug  Hug  Hug

# 86
  • Мнения: 15
nandi жалко, че не сме си наблизо наистина. Голям кеф щеше да е!

Хоуп браво на вас! Моето гардже бибата отдавна махна, но за гърне не иска и да чуе. Но днес имахме изненада. Аз си слагам памперсите в един шкаф и си взимам без много да разглеждам. Та тази сутрин се оказа, че няма памперсиииии. Сложих му гащи и взех да се приготвям да излизаме да пазаруваме. И го гледам - седи на батко си на леглото и гледа умно.... аз се сетих и му казах да слезе да не напишка на Алекс леглото . Та слиза Кало застава на полушпагат и какво.... направи локва в средата на стаята  Laughing
 Значи разбра какво му казах, разбра че му се пишка, само не разбра къде трябва да стане работата!  Grinning

Тони, ще му свикнеш на нови я шприц. Аз вчера пробвах да правя едно руло с масло, бисквити, сухо мляко и .... трябваше да взема и пудра захар, но забравих. Опитах да си направя сама с чопъра, но не стана и сега си хруууупкаме вкусното руло Simple Smile
 

# 87
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
сега забелязах, че сте с моето заглавие..ехеййй  
, тц, тц, много си забележителна hahaha hahaha

ПП Никой не е писал след мен, та ето нещо интересно за занимавка на дЯцата Wink

Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 16:28 от nandi

# 88
  • Мнения: 5 622

  Наде, тоз мес къде се очаква да го направя, на килима в къщи ли?  Thinking Ще "експлорва" като сме навън или още по-добре в БГ като се приберем, че по цял ден сме на двора (освен когато не трябва да се пазим от болното съседче, което мъкне болести от яслата почти ежедневно  Sick  Stop )

Като казах БГ- не знам какво ми става тази година, още не съм проверила за билети, мързи ме да се обадя и да се разправям, ако има кой да ми го свърши ще е най-добре. Накрая само да не останем без билети, щото и без друго вече сме позакъснели  Rolling Eyes  ooooh!

За гърнето да кажа- не го подсещам, сам си казва или направо сяда. Но както казах има дни, в които седи и се гледа, че и се кефи, и смее като почне да пикае където свари- на леглото, на земята, както си кара колелото.. Аз отчитам, че вината е в мен, де, защото както казах памперсът трябва да се махне от раз, а не да се обърква детето веднъж с памперс (навън като излизаме), веднъж без..И накрая то само не знае може ли и ако да- кога да се пикае в гащите или не може...
И така..

# 89
  • Мнения: 660
ПП Никой не е писал след мен, та ето нещо интересно за занимавка на дЯцата Wink

nandi, страхотни идеи! Благодаря, че ги сподели! Нещо подобно за фината моторика правим и ние, но има и още идеи, които ми харесаха. Благодаря! Още утре ще пробваме нещо и ще наснимам Нико да го покажа как се справя Wink

Общи условия

Активация на акаунт