Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 716
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 328
ПП Никой не е писал след мен, та ето нещо интересно за занимавка на дЯцата Wink

nandi, страхотни идеи! Благодаря, че ги сподели! Нещо подобно за фината моторика правим и ние, но има и още идеи, които ми харесаха. Благодаря! Още утре ще пробваме нещо и ще наснимам Нико да го покажа как се справя Wink

И ние ще пробваме още, интересни има. 
Другото любимо на Сашко беше с пяна за бръснене да рисува по една табла. Обаче не съм сигурна дали няма да иска да я яде Митко ..

# 91
  • Мнения: 1 669
Нанди, някои от идеите ми харесаха и на мен, но други съвсем, съвсем не са подходящи за стая  Mr. Green И за тях трябва да се изчака лятото.
Ние в момента рисуваме в банята - с боички и маркери, които се мият с вода, понякога с пръсти, понякога с четки, но е много забавно. Нашата баня за сега е бяла и е чудесно платно (след ремонта предвиждам да е зелена, но не знам как ще ми даде сърцето да лиша художничката белите плочки.)
Освен това Аля е на фаза преливане от чашка в чашка, от чашка в купа и каквото изобщо катова се сетите...
Кулите от кубчета и сортерите - те са ясни...Пробвах и апликации да правим, но явно още е рано, приключихме с изядено лепило Mr. Green
Ние тази седмица сме натоварени - в събота пак на музика, а в неделя - пак на куклен театър, опитвам се да компенсирам неизлизането навън, че много вятър, много студ тези дни Crossing Arms
Хайде усмихната вечер!

# 92
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Тони, ще чакам снимки Wink
Жени, Соник "твореше" с паста за зъби по пода в банята преди къпане Crazy
Бубе, на терасата, що на килима, пък и не сичкото е мес Mr. Green. За билетите, заеми се сериозно, да не останете без билети за навръщане. Миналата година познати се прибраха седмица след началото на учебната година по тая причина Peace

Лимка го изрових от тая тема, бегло пресхвърлих, са кат заспят прекрасниците ще разгледам подроВно Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 328
Шени, чакай бе.. какъв куклен театър?!??!!?!? Истински? За 40-50 мин??!??!?!?!?
Нанди, аз това за пяната съвсем умишлено го правя - имаме една голяма табла - пръскаме някаква част и има поне 30 мин. да се маже и рисува с пръсти. Само трябва да вземем пак от тази по-немиризливата пяна..

# 94
  • Мнения: 30
Нанди, направо ме утепА с това смятане  smile3555 Ми то висшата математика не е толкова трудна!  smile3544
Наистина по "нашия" начин е много по-лесно, ама да не й се карат на Моник, че не го прави както "трябва"?!  Rolling Eyes
Миша е страшееен!!! Изобщо не се подценявай! Много ми харесва!!! Flutter
Страхотни цапащи и не толкова цапащи занимавки си показала за дЯцата... Аз съм твърдо решена тази пролет да направим на Мариса пясъчник в двора и да си играе на воля, когато мама няма време да я извежда заради изпитите (а това се случва често  Rolling Eyes Blush)! Само трябва да измисля ефективен начин за предпазването му от котаците  ooooh! Hug
Нелка, честит компютър!!! Много се радвам за теб!  Hug
Тони, голямо моделиране ще падне, че не е малък клуба на Мики  Wink Но знам, че ще успееш!
И Мариса много го харесва този Мики, както и Мини!!! Все иска да й обличам блузките с Мини  Flutter
Бъзи, започвай бързо моделиране на динозаври тогава! Ама ако вземеш всички да ги правииииш  Crazy
Ама всичко разбират мъницитеее!!! Само не знам защо не искат да правят това, което име се казва?!  Whistling Hug
Бубе, прическата наистина ти е много лятна! Сигурно ти е много леко! Добре ти седи!  Hug
Хоупи, браво на Фифо за бибата!!! А диетата наистина е странна, но може би е период.  Hug
Жени , Шенка и Мариса много ме притеснява в това отношение. Например като й напълня ваната й давам разни чашки да прелива вода - обожава гооооооо  Crazy Само дето по някое време решава да пие  Close и аз откачам  ooooh!  Hug
Шени и аз отдавна искам да я заведа на куклен театър, но още не съм се престрашила...

За нас... Бибата вече е забравена!  Party Много съм доволна! Само не знам как ще стане с пампата... Сега ходя на лекции 4 дни в седмицата, през което време я гледа татко й, а то не е от най-постоянните хора и все търси лесното! Та изобщо не съм сигурна, че ще я следи и че няма да я остава опикана  Tired А че ще чисти - още по-малко се надявам. И по тази логика трябва да отказваме памперса чак юли, когато вече ще съм си вкъщи и ще съм в почивка от лекции и изпити. Как мислите - дали няма да е много късно?! Тя вече ще е на 2 години и 1 месец...
От друга страна, поне ще е топло и няма да се притеснявам толкова за настинките...

Мен май ме гони пролетна умора!  Tired Или е това, или наистина си давам много зор  Rolling Eyes Но иначе съм много доволна от себе си и дори мога да кажа, че малко се гордея  bowuu Е, така и не срещам одобрение от свекито, но вече не го и търся и съвсем съм я "отписала"  Stop

Сега захващам нова вълна с отслабването!   chef Стискайте ми палци!  Flowers Four Leaf Clover Много ми се иска до лятото да сваля 15  Blush Твърдо съм решена и няма да се давам!!!  Naughty

За сега толкова от мен! Лека нощ, а за някои - леко учене  Hug

# 95
  • Мнения: 30
Нанди, сега се зачетох в тази тема и съм възхитена!!! Има уникални неща и идеи и много, много ти благодаря, че я сподели с нас!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Two Hearts

Ето нещо много полезно, което намерих там: http://umeia.com/montessori-sreda/

# 96
  • Мнения: 1 669
Шени, чакай бе.. какъв куклен театър?!??!!?!? Истински? За 40-50 мин??!??!?!?!?

Малко са ти удивителните и въпросителнитеее  Joy Joy Joy
Да, на истински. Аз вече я водих на една постановка от 35 мин и нямаше никакви проблеми, не мръдна и не мигна, през цялото време гледаше с отворена уста и много, много и хареса. Затова съм решила да я водя редовно, може и тя да тръгне по стъките на сестра ми (която беше актриса в една трупа на аматьорско ниво). Пък и не може само физическа активност, трябва и храна за душата от време на време.
Мариетка, как късно юли месец...Въобще не е късно. Не се притеснявай.  Стискам палци за отслабването. Hug

# 97
  • Мнения: 451
Клас - стани!Клас - мирно!Посрещнете подобаващо завръщането на класната си! Mr. Green

п.п.подробен разбор и анализ на текущата информация - coming soon Naughty Mr. Green

# 98
  • Мнения: 30
Луска, вчера като не те видях да бродиш сред чиновете и се притесних за теб!!! Бях решила днес да ти звъня, но сега виждам, че няма нужда!  newsm62
Шегувам се, разбира се, след малко хващам тИлИфона, да си на линия!!!!   smile3521

# 99
  • Мнения: 5 591
Днес е Тодоровден!Честит  имен  ден на всички,които празнуват!  bouquet  bouquet  bouquet



# 100
  • Мнения: 660
Честит имен ден на имениците! Живи и здрави всички!  bouquet

Мариетка, ще се справиш и с изпитите и с отслабването - сигурна съм! Стискам палци, щото и аз съм на тази вълна. Wink Peace
Личното ми мнение е, че памперс се маха най-лесно и бързо, с най-малко поражения след 2 годишна възраст. Така че, лично аз мисля, че изобщо няма да си закъснява...някъде по това време мисля да пробвам и Нико, макар че той има моменти когато сам си сяда на гърнето и върши нещо по собствена инициатива... дори по-късно през август, или дори септември. Peace

Шени, завидях за кукления театър. Тук има в близкия град и Рая преди я водихме..но последната година не съм се сещала...та добре ме подсети да отидем и ние. Peace

Нанди, багодаря и за споделената тема..знаех, че има такава тук, ама не съм се сещала да я видя - браво на теб, че се сети да я споделиш! Hug

# 101
  • Мнения: 299
Привет,момичета!
Влизам да ви почерпя за именния си ден!

# 102
  • Мнения: 15
nandi, има страхотни идеи. Моите щурчовци тези дни много играят с пластелин и с формичките ми за сладки. За рисуването вече са изрисували всички стени. истински произведения на изкуството...  Laughing

marietta_g за пампа не знам какво да ти кажа... Алекс от рано го почнах с гурнето и беше на моменти имаше период, в който изобщо не искаше да сяда, но като стана на около 2 направо му махнах памперса и за около месец вече нямаше проблеми дори през нощта! Обаче Кало, не иска за сега да сяда на гърне, ще го изчакам още малко и ще видим Simple Smile

Tedy, страхотна почерпка, Честити имен ден (със закъснение)! Simple Smile

Да ви разкажа, Кало проявява слабост към хазартните игри Simple Smile
Онази сутрин му намерих едно зарче в пампа, не знам кога го изял! А същия ден следобяда отидох за малко до кухнята и го чувам да мрънка, поглеждам и какво да видя... този път е решил да опита през носа.... Едва го извадих това зарче от там.  #Crazy Напоследък всичко минава през устата му... на всеки 5 минути го проверявам да не дъвче нещо Simple Smile


# 103
  • Мнения: 5 591
Добро утро,момичета!



# 104
  • Мнения: 1 130
Привет!
Влизам само да ви помоля да ми стискате палци. Вчера ми откриха киста на едната гърда. Днес ще ходя на мамограф и най-вероятно на хистологично изследване /ще се прецени след мамографа/. Стискайте ми палци, наистина имам нужда от много положителна енергия Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт