Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 715
  • 731
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 328
някой с акумулаторна кола с дистанционно - мнение,отзиви,препоръки...
- АЗ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Силно отрицателно мнение имам, съответно никакви препоръки Simple Smile
Доводи положителни мога да дам ако се напъна, но ще наблегна на отрицателните  Mr. Green
1. Детето не развива никаква двигателна активност.. което е минус номер едно за мен.
2. Координация на тази възраст самО да действа - няма капацитет, еле па ако е момче..
3. Да го управлява някой с дистанционно - все едно да му наденеш една каишка просто.
4. Интерес - до време да, да купиш колата обаче само да се качват хорските деца на нея, а твойто И това да не поглежда.. не знам, не знам... ама не бих определено.

+
1. Детето може да се повози доволно (ако са моите - до 10 мин, няколко дни подред и толкоз).

Тотал:  1.50-2 лв. са колите тук за 10-15 мин. кръгче. Мисля, че цяло лято да го пускаш през няколко дни дори, може да минеш с 30-40 лв. Личната кола отдааавна ще е омръзнала, ако всеки ден се пробваш да го "връзваш" и ограничаваш да кротува на едно място.
Тотал 2 : За мен - ФЕНЪТ на всякакви играчки - за тази възраст нещо по-интересно за децата си остава балансиращо колело - развива всякакви умения, сръчност.. и т.н..

# 121
  • Мнения: 5 622

 Ох, Лусинда, Господ да те поживи! Не, че кат видя, че има и други на моето дередже ще мине тази нетърпима истерия, но поне не се чувствам сама и няка ми олеква  Tired
Точно за същото нещо говоря- то не е рев, тръшкане, истерии, някакъв ужас, ужас, ужас, ужас, ужас!

Ще помислите, че преигравам, но да ви кажа, че не смея да изляза от вкъщи. Страх ме е да отида до магазина, парка или където и да било, а ако трябва и много се налага го правя с крайно неприятно и тягостно чувство  Confused
Просто ще полудея с това дете!  newsm45

За колите с акумулатор- ти от една година (точно!) проучваш и си на тази вълна ми се струва  Laughing
Аз още тогава ти казах, че имаме такава, като нашата е за възраст една-три години. В началото се блъскаше навсякъде, но от може би 4-5 месеца я управлява съвсем добре, завива, избягва препятствия, обръща ако няма повече място..
Общо взето и е голям фен.
200$ струва нашата, като за по-големи деца са по-скъпи...

Дайте да направим примерни менюта и идеи за РД партитата, говоря за домашната част. Поне аз искам да ви помоля за помощ и идеи, защото тази година партито ще бъде в къщи, с много хора, та искам да се представя на ниво  Flutter   chef  Praynig

Нанди, мен по принцип от змии не ме е страх, но ако е отровна вече става наистина страшно. Учудва ме, обаче, че кза, че са я убили?! Това тук, в Америка така ли просто става?!  Rolling Eyes

Иначе и ние си имаме мостче, на което ходим често, в парка до нас е и от там храним рибите (бъка от риба, ако е в БГ да са ги изяли отдааавна!), костенурките и патиците  Hug

За прибирането....радвам се, че се прибирам, но доста мислих преди да направя плащането, определено!  Confused

За тези пари ще отидем почти два пъти годишно на почивка- веднъж на круиз и веднъж на ол инклузив в някой луксозен курорт.
 #Cussing out
Лошото е, че трябва да избирам, а поне за сега (поне И тази година) ми се иска да се прибера, за догодина ще го мислим, но определено цените на билетите са се повишили драстично! 2003-та година пътувах за 600$, сега само моят билет е 1200$ (до София), отделно имаме билети София- Варна и после Варна- София, които плащаме отделно.
Така..Оплаках се отново...  Crossing Arms

# 122
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Пак аз Mr. Green

Акумулаторна кола имаме и ние, от втората употреба за $5 май беше, а на Соник за 15, повече пари з не бих дала . Соник я кара, Мончи с променлив успех, понякога не ще и да се качи , страх я било Shocked. Хубавото при нас че я караме пред нас на поляната или на тенис кортовете, т.е. не я мъкнем никъде.Имам наблюдения от приятелски дечица , бързо им омръзна, а пък и към третата годинка се качиха на скутери и велосипеди с помощни колела. Както казах и преди не бих купила.
Луска, защо пък точно с дистанционно, Венцулин е достатъчно голям да кара сам. Обмисли добре и къде ще я кара, как ще стигнете дотам, како се случва ако свърши батерията, как ще се придвижваш обратно.
Съгласна съм с Жени, за колелото без педали, много ми харесва идеята и бих купила и на Мончи, но при нас за съжаление са повече поляни и ще ѝ е доста трудно да пази баланс по тях.

Бубе, баш отровна е била. Мъжо е извикал момчетата дето подържат парка и те са я убили. Явно тая гад си е била за убиване, аз също знам че не се убива току тъй гадинка тук, но  по добре тя отколкото някой човек.

За мрънкането, реването, истериите и другите екстри, само ще добавя ще мъжо днес се обади от парка с пищяща Моник и ми заяви че реве през две минути и изпада в истерии за какво ли не........, по късно като се прибраха пак ревеше. Аз някак си се справям правейки се на маймуна , забаламосвайки я , но не винаги се получава.

За РД партита, зависи кога и какво предвиждаш , какво търсиш като менюта и идейки, дневно, вечерно, целодневно. Разрови се в готварския има много теми за менюта, за РД, за партита, за аб. балове

# 123
  • Мнения: 111
Е не,неможе да бъде,поста ми изчезна ще се гръмна......
Нанди-змиите са моя ужас от дете,и на картинка не мога да ги гледам.

Бубе,много скъпи тия билети,ама че пътуване,ама че чудо.

Меню-ние ще сме на домашно с родители,братя,сестри и кумове-нещо традиционно ще да е-агне или пържоли и кюфтаци,защото никой няма да оцени маринованите ми пържолки в мед и соев сос или панирани топени сиренца с боровинки.
Торта също ще поръчам,най много майка ми да направи сладки.

Луска,и аз ще правя 2 в 1,ама хич не ме тресе треска-дали трябва  newsm78, хич ми не пука честно казано-свеки трябва да ушие роклята,дано да е готова като идем сега април месец до село,че ако нещо не е наред да има време да реагирам.Църквата е запазена.кво друго ми трябва-да реша с какво ще се облека например:)хихиих

Бебешкия пубертет-ми незнам дали е навлязла с пълна сила в него,има си моментите на истерия,има моменти когато ходи хваната за ръка в моята посока,но има и моменти когато  екато свободен електрон.

За нас-боледувахме с детето,аз все още съм доста зле,ама няма да умра,така се оказа накрая.
Мариела много думи започна да казва последната седмица,ще проговори тва дете,ММ се беше уплашил.И най-важното думата "мое" -Мама-мое,тате-мое.

# 124
  • Мнения: 3
Здравейте!
И аз да се включа за "трудния период" Mr. Green.Моята не е излизала май от него Rolling Eyes обаче наистина напоследък наблюдавам съвсем в истерия изпада ако не и се угоди.Навън е трудна работа в количка не иска,за ръка да я държа не иска,да я нося обаче може  Laughing,не върви в една поскока и това е!В магазин хранителен я возя в количката и слуша ама е много бърза в ръцете и вечно пълни в количката неща дето не ми трябват.Преди гледаше Маша и Мечока сега вече нищо не харесва което и филмче да и пусна отговора е Ммм неее ама пък седи и чака ...Сега сме и болни и ситуацията е разкошна просто ooooh!
marietta_g:Стискам палци за диетата и аз трябва да направя нещо по въпроса,че 10 кг си ги отглеждам вече 2 години ooooh!.На каква диета си?Честито за бибата,Сами е пристрастена към нейната даже я вика "Биби,биби" Laughing
nandi:Уау браво за успеха с диетата все така Peace А за змията,,ужасТ Shocked Мен много ме е страх нищо,че ММ казва,че сме сестри с тях Sunglasses
За класната:Планове за РД още никакви нищо,че наближава с пълна сила.Може би пак парти с приятелчета дребни и лудница като 1-я  ама..ще видим
За колата ще се въздържа  Laughing
На моята принцеса думите и са кът ама като трябва знае какво да каже,днес на прегледа при лекарката като я видя и почна да ми вика "ТАвай,тавай,тъгвай"  Laughingзащото ужасно мрази да я преглеждат

# 125
  • Мнения: 660
Ау, колко сте писали... Браво! Уплътнихте ми 10-те свободни минути. Laughing

Така като ви чета за "проблемите" с децата..май мойто ще да е поносимо, а аз си мислих, че е супер лошАВ, в сравнение с кака му... сега си мисля, че нейното изобщо не е било никакъв бебешки пубертет. И Нико има своите "звездни" моменти в тръшканици и рев за щяло и нещяло, но сякаш има и проблясъци някакви отвреме-навреме и разбира. Еы това не му пречи да ми мята шапката на земята, когато се наложи да го вдигна и понеса нанякъде... Sad

buzz_off, това с 11-тата сливица ме хвърли в оркестъра и мен. Shocked

Нанди, направо ти завидях за свалените килограми - аз и на половината ще съм доволна. Задиетих се и аз от 7 дни и за сега върви добре...да видим как ще е на финала. Wink Очаквам скоро да се похвалиш и ти с още по-хубави резултати. Hug
Ама как така отровна змия в парка?! Shocked

Луси, имаме кола с акумулатор, но не и с дистанционно. Нико още не се е опитал да я подкара. Нашата ни е харизана и е стар модел. Ако трябваше да купувам - едва ли. В случая мисля като Жени. Peace
Стискам палци здравословните ти проблеми да се разрешат бързо и скоро. Praynig

За рождения ден на Нико - пада се в понеделник и ако сме тук ще го празнуваме на 2 пъти - както и на Рая: вкъщи с торта в понеделник и в детски център в сряда с дечица, а ако сме в България ще го празнуваме в деня с дечица, а бабите и дядовците ще са на следващия ден вероятно. С оглед на това ще го мисля в движение. Wink Много е вероятно, ако се приберем да го кръстим по същото време и ние...та ще ни е весело и на нас, но те тека стават хубавите работи...без много организация. Wink

# 126
  • Мнения: 331
Ох, Лусинда, Господ да те поживи! Не, че кат видя, че има и други на моето дередже ще мине тази нетърпима истерия, но поне не се чувствам сама и няка ми олеква  Tired
Точно за същото нещо говоря- то не е рев, тръшкане, истерии, някакъв ужас, ужас, ужас, ужас, ужас!
Току що се прибираме от разходка, която завърши със заключението от страна на ММ, че трябва да водим детето на психоаналитик  hahaha Само то ревяло, тръшкало се и изпадало в истерия за всичко  Whistling Whistling Whistling

За колите - Филип има такава кола, която обаче е без дистанционно. Аз бях убедена, че не може да я кара сам, че е много малък и т.н., но понеже ММ настояваше го заведохме в парка и -  Shocked Shocked Shocked - все едно, че цял живот е карал кола. Кара си я напълно сам, завива, изправя волана, вкл. и на задна включва. Аз честно не можах да повярвам, ще сложа снимки във ФБ Shocked.
Кара я за около 20 мин и после слиза и започва тичане и игра, така че нямам притеснение за движението.  Simple Smile
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 19:53 от Норе

# 127
  • Мнения: 451
някой с акумулаторна кола с дистанционно - мнение,отзиви,препоръки...
- АЗ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Силно отрицателно мнение имам, съответно никакви препоръки Simple Smile
Доводи положителни мога да дам ако се напъна, но ще наблегна на отрицателните  Mr. Green
1. Детето не развива никаква двигателна активност.. което е минус номер едно за мен.
2. Координация на тази възраст самО да действа - няма капацитет, еле па ако е момче..
3. Да го управлява някой с дистанционно - все едно да му наденеш една каишка просто.
4. Интерес - до време да, да купиш колата обаче само да се качват хорските деца на нея, а твойто И това да не поглежда.. не знам, не знам... ама не бих определено.

+
1. Детето може да се повози доволно (ако са моите - до 10 мин, няколко дни подред и толкоз).

Тотал:  1.50-2 лв. са колите тук за 10-15 мин. кръгче. Мисля, че цяло лято да го пускаш през няколко дни дори, може да минеш с 30-40 лв. Личната кола отдааавна ще е омръзнала, ако всеки ден се пробваш да го "връзваш" и ограничаваш да кротува на едно място.
Тотал 2 : За мен - ФЕНЪТ на всякакви играчки - за тази възраст нещо по-интересно за децата си остава балансиращо колело - развива всякакви умения, сръчност.. и т.н..



лелеее,направо мА отказА Mr. Green много систематично,логично и аналитично си изложила доводите си,което ги прави крайно убедителни Joy

що е то "балансиращо колело" - линк,плийЗ! ама винаги си на точното място в точното време Wink

Ще помислите, че преигравам, но да ви кажа, че не смея да изляза от вкъщи. Страх ме е да отида до магазина, парка или където и да било, а ако трябва и много се налага го правя с крайно неприятно и тягостно чувство  Confused
Просто ще полудея с това дете!  newsm45

аз лично не бих си го помислила НИКОГА,като знам аз на какъв огън се пека Naughty
в тази връзка една случка от близкото минало:
Скрит текст:
поради горе изтъкнатите причини ми е изключително неприятно да излизам сама  с малкия(виж ако сме с ММ съм по-навита Mr. Green),а нашите постоянно ме упрекват за това - "ти само вкъщи го държиш това дете,никъде не го показваш" и т.н.,при което съвсем на скоро се случва така,че излизаме на разходка аз,В. и баща ми.в началото нещата бяха горе-долу,до момента,в който му накривя на шапката и се започна зверски рев и тръшкане(просто реши,че детската площадка му е бащиния и никой няма право да навлиза в личното му пространство и накрая просто го грабнах и го отнесох от там Twisted Evil)през цялото време трябваше да го нося,абсолютно отказа дядо му да го вземе,и въпреки че го носих и успокоявах не спря да реве може би в рамките на 30 минути, като по едно време от напъване и яд му се разтече кръв от носа,при което баща ми вдигна ръце и каза"сега вече те разбирам напълно"
трудно е,много е трудно...

Галке,аз баш тва още не съм измислила - с кво да се стъкмя Joy викаш няма да сме сами християнчета таЗ година Wink ааа,и Нико може да се присъедини към нашата групировка - дет се вика - все Убави хора Heart Eyes

Луска, защо пък точно с дистанционно, Венцулин е достатъчно голям да кара сам. Обмисли добре и къде ще я кара, как ще стигнете дотам, како се случва ако свърши батерията, как ще се придвижваш обратно.

Нандисима,веднага ти отговарям - последния път като бях в СЗ и ми се случи гореописаната сага през цялото време по главната улица ми се набиваха в очите майка с дете с именно такава кола с дистанционно,това дете гък не каза,само се возеше като патрон в колата,а оная мяташе крачоли след него и си свиркаше,а аз с моя ревящия и кървящия на ръце се чудя къде точно да си изкопая дупка и да потъна в нея Mr. Green така ѝ завидях,чееее Crossing Arms

нооо,сега като коментирате(за което ви благодаря Hug)значи мога и без тази екстра да мина,въпросът е дали всъщност мога да мина и без самата кола Joy
въпреки че доста ме затруднявате в момента,защото този подарък съм го измислила още преди 1 година,както Бубата правилно отбеляза и някак си нямам нищо друго в главата ако това отпадне Whistling
ще го мисля още малко и ще действам,а пА квото сабя покаже накрая Naughty най-много да я карам аз,те като гледам ги дават до 35 кила,така че с моите 43 едва ли ще ѝ натежа чак толкоЗ Mr. Green

много малко хора са се включили за РД  Naughty таЗ година да не пропускате Joy
а иначе лично аз меню не мога да кажа,защото не знам какво ще бъде в ресторанта Wink
моята идея е кръщене,ресторант с детски кът,който е само отвън(което може да ми изиграе много лоша шега с оглед на "прекрасното" време Crossing Arms),торта и всеки откъдето Joy много ми се искаше тортата тази година да е Маккуин-а(темата вече е ясна Wink) обаче цената никак не ме устройва и ще е по-различен нейн вариант Peace



Стискам палци здравословните ти проблеми да се разрешат бързо и скоро. Praynig


благодаря ти,Тони Hug силно се надявам Praynig
в тази връзка може да стиснете по едни палчета тези дни,че имам много важен преглед,който може да не ми донесе хубави новини Tired

Фифолин-Формулин е страшен Sunglasses

п.п.аз съм ви заръчкала за тия РД,ама сега се сещам,че повечето сигурно сте месец след нас и едва ли още ви е дошло до д-то Mr. Green


# 128
  • Мнения: 331
Балансиращо колело и аз ще взимам. Дайте идеи от къде , каква марка и т.н. Май на Кетлер били най-добри  Thinking
Луси, ето такива са:
 

# 129
  • Мнения: 1 328
Аз днес взех на Митко едно ново, на тази фирма Italstrike http://магазинвелосипеди.com/images/Italtrike_0005_abc.jpg
Kettler са евтин и добър вариант, не най-доброто.. но напълно достатъчно за да се научи детето. Има по-хубави марки.
Сашко има едно, което е 12" http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&so … =1364847482280263, но ще го ползва чак следващата година Митко него, че сега му е една идея по-голямо. Важно е да стъпват с двете крачета плътно на земята. Ето го какво е, много хубаво  здраво, със спирачка. Нито едно от малките нямат, а и част от 12 цоловите също нямат.. така че внимавайте за догодина ако се решите за такова, или някой по-висок още и тази годна ще може реално да го кара.
Дървените - леки, но четох разни ревюта, не всички са ОК на дръжките и си притискали често децата пръстите.. та ме отказа мен това честно казано още преди 5г.
Ето клипче някакво смешно Simple Smile https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Le4vGJ4U7AM&feature=endscreen

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 23:24 от jenny_b

# 130
  • Мнения: 111
Дам....това е то балансиращото колело,което Хоуп е показала,но аз намерих и това http://www.detski-magazin.com/trikolki-i-koli-za-qzdene/3950--07148-pilsan.html  и се замислям,че е по удачен вариант може би:)

П.П...Ауу Жени,тоя малкия е уникален просто,напълни ми душата.

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 23:28 от danaq_lv

# 131
  • Мнения: 1 328
Дам....това е то балансиращото колело,което Хоуп е показала,но аз намерих и това http://www.detski-magazin.com/trikolki-i-koli-za-qzdene/3950--07148-pilsan.html  и се замислям,че е по удачен вариант може би:)
не ми харесват на мен триколките.. нито са удобно направени така, че лесно да се въртят педалите, ни нищо. крачетата трудно стигат, бавно кретат децата.. ама зависи пък кой какво иска.

# 132
  • Мнения: 1 328
ИИИ сега искам да коментирам някои от последните постове.
Нанди.. за змията ужасно! Тук в Южния също има някакви питони май, но не са отровни доколкото знам. Убиват ги случайно минаващите хора, не само тези, които чистят парка. Водех аз Сашко още да спи из едни по-скришни алейки като беше малък и редовно там предупреждаваха други разхождащи се да не минаваме от еди къде си майките, че пак са плъзнали змии и ето, еди кой си току що е убил някоя..
Мойто дете (малкото) крещи за удоволствие. Пищи, обръщат се да го гледат.. МАМОООООО аааааааааааааа, виж, акооооо и разни такива неща. Не знам дали се тръшка чак толкова, колкото описвате, ама гледам да не му обръщам внимание. Лежи по земята навън, търкаля се, гледа ни и се смее, чакам го да му мине и тогава продължаваме. Успявам да го излъжа, че ще го кача на конче и така веднага става. Друго за сега не съм измислила. Става и слиза от количката в магазина, иска да тича, да овършее всичко.. крещи, врещи и пищи и си мисли, че ще ме трогне ли.. не знам. Избягвам по този повод да влизам с него където и да е. За сега е само за гората, парка.. не е много за пред хора.
Нанди, виж разни клипчета за оффроуд и това колелце, не е да не става съвсем Simple Smile Ще стопи малко баджаците обаче Мончи Simple Smile)
Бубе, много скъпи тези билети наистина.. детето иска да ходим някой път на Океана.. ама с тия цени не знам дали и как ще имаме възможност.. Направо си е много. Добре, някакви от значително по-рано не са ли и значително по-евтини?!
Бубе пак, за косата - не знам дали ти я изкоментирАх, нещо доста ми младееш с тази прическа.
Хоуп, за колата - браво на младежа ви Simple Smile Явно не "блее" детето.. Но наистина е доста рядко това, което описваш. Тук в парка съм се нагледала на какво ли не, почти си живея там вече 7 г. Simple Smile Много често тези коли без дистанционно ги връзват с някакви колани и ги влачат, бе грозна гледка. Децата буквално блеят, нито ги управляват сами, ни нищо. Блъскат наред всичко и всички.. газ ако може да върви колата и през тревата, през децата.. страхотия. Най-тъпото е, че родителите грам не следят за това какво прави детето им, излизат като на манифестация, да се покажат и това е.
Не че съм против самите коли - моите също ги пускам да се возят на такива, както казах. Имам и още нещо предвид. За сега тук не е толкова масово и достъпно, колкото вероятно извън БГ е и видят ли други деца такава находка, веднага се стрелват да я окупират. Съответно собственикът в повечето случаи не си я дава.. разбираемо, но се почват едни караници, едни скандали по площадките.. Децата пищят, родителите пък се опитват понякога да ги убедят да си дадат и другите да разгледат, малките започват да пищят още повече.. И не, не говоря така само защо аз не искам да купя такова нещо, другите родители също са на това мнение.. някак спрямо другите деца също е нечестно, всеки иска да се вози и да има хубави неща Simple Smile Всеки е свободен да си купува каквото има желание и възможност, то е ясно.. просто споделям и още нещо, което не се сетих вчера така на първо четене. Аз не искам да взимам и по тази причина, сега се върнах да прочета, че и друг го беше казал.. за това мъкнене после. Щото не знам за вас, ама ние не излизаме за 30 мин, а за поне няколко часа. И ако трябва и с този топуз да обикалям, докато търча след Митко.. е мерси съм пак.  
И всеее пак, на малко по-голяма възраст съм склонна и по-често да го пускам на такива коли, защото развиват и други умения наистина, друга координация.. Но за сега идеално ще е да се научи да пази равновесие и да разчита максимално на собствените си сили за игри Peace
Аре стига съм оплювала, да ви кажа само как реших да взема за двамата скейтборд. Днес играха с някакъв на едно детенце.. е такова забавление няма. Пускаха се от едно хълмче, все едно са с шейна.. И по едно време Митко горе, гледаше едни батковци как се спускат на крака.. и реши и той така да опита - 2-3 метра успя да се задържи, на мен лееко ми подскочи сърчицето. Тупна по дупе после, изправи се и си продължи по пътя.. Изобщо ако може да се пуска нон стоп с шейна, скейт или друго, за него е това.
А споменете мъже, А изписАх темата  Joy Joy Joy Joy

И още нещо последно - от оня път не съм забелязала правописни грешки от някои хора (те си знаят кои са), което наистина не знам как става, но много много ме радва Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet

И сега ако някой можеше да преброи колко пъти редактирах и допълвах.. цена нямаше да има  Mr. Green

Последна редакция: пн, 01 апр 2013, 01:00 от jenny_b

# 133
  • Мнения: 5 622
 Чакайте докато не съм забравила- няма никаква 11-та сливица, успокойте се  Crazy
Не знам какво е имала предвид докторицата, кукумицини- всякакви  Laughing

Женка, мерси за прическата, то накъде да младея вече, ама ще приема комплимента с удоволствие все пак, благодаря  Wink!  Hug

Кръщене- ще си остане некръстено моето дете май.........Иначе обмисляхме и ние две в едно, но..не знам, не съм много убедена сякаш, едно е в БГ, друго тук, има кой да го кръсти, но животът тук е различен, ще ни се раделчт пътищата в бъдеще и детето ми няма да си познава кръстника?!  Tired

Меню- тук на ресторант няма как да поема гостите, в Бг на Габриел до третата година все на ресторант беше, но тук само семейно като ходим и оставяме по 75-100$, какво оставало за 8-10 човека +деца Crazy
Затова вкъщи, пък и ще можем да си се развихрим по български  Mr. Green

За сега само предястието съм измислила, нищо изискано, но е вкусно, топло, става лесно и бързо- кашкавалено суфле. Дайте идея и рецепта за хубави, крехки пържоли, моля  Praynig  Praynig  Praynig
В готварския не ми се рови, нямам такова време да се лутам и чета, искам препоръки. Всеки да си похвали пържолките, ако обича  Mr. Green  Hug   bouquet
Събирам идеи и за салати, please  Praynig
Приемам и други идеи.
Става дума за вечерно меню.


P.S. за бански още не съм ходила, надявам се утре да сколасам, че после мъжа ми като е на работа АБСУРД с малкото пищяло да ходя някъде  Naughty

# 134
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
 Whistling

Жени, права си за колелото, че става и за полянки, аз се бях загледала и по едно пластмасово с доста широки гуми, дето със сигурност полянката няма да е проблем. Истината е че имаме колело с помощни на което Мончи се катери, слиза и "кара", натискайки нагоре, надолу педалите, още са ѝ къси крачетата та не може да направи пълен оборот, та затова и баланса си остана в мечтите ми Confused.

Даная, аз също не ги харесвам триколките, за мен е безсмислена покупка на тази възраст на която са сега децата ни, виж мин. година ок, но сега са големи за такъв тип колело, мое мнение  Peace

Бубе, не мога да помогна с пържоли, у нас мъжо ги пече на скарата , а ние ги папкаме без претенции Blush. За Коледа правих руло с бекон и свинско ето от тази тема. при мен беше с пуешко и бекон, а плънката топено сирене и гъби. Стана страхотно, сухото по принцип пуешко беше превъзходно  chef. Кажи как правиш кашкаваленото суфле, че у дома сме кашкавало любители.

Плановете за РД на Мончи са два, но зависят от нещо, дето го чакаме да се случи, ама още не се е , та затова нИ комИнтИрам Sunglasses Wink. ............добре де , едната идея е да наемем таквоз(удоволствието е 100 пари за цял ден) и в парка до нас, а за другата мълчЪ Naughty

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт