Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 806
  • 731
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТ 2-РИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНАТА МОНИК!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА,ВСЕ ТАКА ОЧАРОВАТЕЛНА И МНОГО ЩАСТЛИВА!

Нандисимооо,весел празник и на теб,скъпа  bouquet

много,много цАлуФки за малката бонбона Hug

п.п.още веднъж едно голямо ТЕНК Ю за поздравите към моя Убавец Heart Eyes Hug

# 301
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Благодаря на всички за милите пожелания Hug Heart Eyes Hug

Партито предстои, в момента у дома е нещо средно между пекарна, баничарница, сладкарски цех и зоологическа градина #Crazy #Crazy



Марте, липсваш Hug

# 302
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОНИКА! ПОЖЕЛАВАМ И ДА  ЗДРАВА, МНОГО УСМИХНАТА И ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО! НА  ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО - ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 303
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА МОНЧИ.ДА РАСТЕ ЗДРАВА И МНОГО ДА РАДВА ВСИЧКИ ОКОЛО СЕБЕ СИ!!!

# 304
  • Мнения: 254
 newsm59 Честит Рожден Ден на Мелани,нека бъде здрава и много,много щастлива!
Весек празник и на другите празнуващи дечица!

# 305
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Влизам на кратък след празничен отчет, да ви покажа
Прекраснотия Моника
крива торта
разрез на горната
и една малка, която направих за наше приятелче, на чиито РД преди две години се роди Моника. Той ще си има голямо парти с истинска торта, но все пак вчера беше и негов празник.

Благодаря на всички за пожеланията  bouquet Heart Eyes Hug

ПП Забравих бисквитките

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 23:45 от nandi

# 306
  • Мнения: 111
Нанди страхотни неща си сътворила. Мончи колко сериозно гледа тортата,сладуранка.
Къде направихте празника все пак?
Мен пак ме обхвана манията за торта "Дъга",сега поне имам много боички.То и мания за козунак ме беше обхванала,но ме до мързя да меся вчера.
Ние-пак сме у дома,и пак Мариела кашля и точи сополи,до вчера течаха назад,днес обаче вече минават напред,което незнам дали трябва да ме радва,  newsm78 май да.
Иначе се оказахме с "Напкин дерматит" и трябва да махаме памперса сериозно вече,само дето днес до обяд Мариела беше без памперс само с гащички и си свърши и голямата и малката работа в гащите на два пъти и дори не ми показа,че е некомфортно,но и на гърнето не искаше да седне.Аз я събувам и я слагам,тя става и си вдига гащите.Иначе понякога като се е наа..ла вече идва и казва "аки".Ама няма да се отказвам продължавам.
Иначе тръшкането е с пълна сила,днес едвам съм я прибрала,та и бой яде,защото седна на земята  на сред улицата.....тва налагане край няма.Винаги съм мразила да видя дете да се тръшка по улиците...а ето,че ми се случва и на мен.

Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 15:34 от danaq_lv

# 307
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Винаги съм мразила да видя дете да се тръшка по улиците...а ето,че ми се случва и на мен.
Да, и се чудех какви са тези разлигавени деца и ужасни майки.  hahaha Разбрах какви са.  Joy
Бързо оздравяване на Мариелка и успех с махането на памперса.  Hug

Нанди, златни ръце имаш. А рожденичката е един път!   bouquet

За нас - нищо интересно, една и съща. Елена научи думата Парка и нон-стоп това повтаря. Дови онази вечер будува от 3:30 до 6 и само повтаряше: "Мамооооооо, па'ка! Мамоооооооооо, пааааааа'каааааааа!" Иди обяснявай, че по това време и кучета няма там.  ooooh! Започнах да я мажа вече със слънцезащитен. Вчера така изгоря под очичките, че чак започна да се лющи. И как има енергия това дете бе. Днес на обяд едвам се прибираме, аз бутам колелото и броя крачките до вкъщи, не мога да се прибера, сили нямам, а това бяга напред и назад. Прибрахме се, аз се трупясах, а Елена взе да скача на леглото.  ooooh!

ПП: Изумява ме какви неща сънува това дете. Току що се събуди с думите: Мамо, бам ком там! (Мамо, коня падна там!  #Crazy )

# 308
  • Мнения: 111
И Мариела е така.
Ама кога ще започнат да изговарят две съгласни една до друга,защото и  Мариела още ги "яде".
А при нас коня бива командван "Коне,пи.(гъта го да легне)Коне ,тани(изправя го),качва се на него и "Коне ,диййй"

# 309
  • Мнения: 1 669
Нанди, браво! Много хубава торта и чудна Моника Heart Eyes

# 310
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
И Мариела е така.
Ама кога ще започнат да изговарят две съгласни една до друга,защото и  Мариела още ги "яде".

+ още едно за па'ка Grinning

Даная, аз "дъгата" я правих за миналия РД на Соник, играчка си беше голяма, но пък сочна и вкусна Peace. Сега порасрващото телленце още не може да реши какво иска, Джони Тест, Костенурките нинджа или Монстър Хай, проблемът е че иска аз да правя фигурки #Crazy, щом съм била направила Маша и мечока и за нея трябвало(кривогледа Мечка и бабати Маша ме фкаеаха в приключение).

Благодаря момичета Hug

# 311
  • Мнения: 5 622

 Ах, Надеее, страхотни неща, сигурно цял ден, че и предния си се сгънала от приготовления  #Crazy
Мерси за снимковия материал също така, така ставаме и ние част от празненството  Hug

Ние тази година както рекох ще празнуваме в къщи. Тортата ще бъде онази гурме торта на Шени, която правих и за Рд на моя мъж. Няма да я украсявам като детска, защото нямам никакви идеи  Rolling Eyes
партито няма да е детско, а смесено, деца и родители, в смисъл те повечето ни приятели са семейни и ще си дойдат с децата така или иначе. Но всички са на различна възраст..Това предлага заведението, както се казва, тук и това е нещо  ooooh!
Редуцирала съм броя на поканените, защото не живеем в палат все пак, по-натам, живот и здраве, ако се празнува навън и има кого да поканим, ще бъде различно.


Абе с две думи, липсват ми българските ми приятели и това си е...  Confused

Даная, съвсем нормално е да "изчждат" съгласните на тази възраст. особено пък Р-то! Габриел, който проговори на година и осем месеца и на две вече говореше все едно с раждането си е проговорил, пропускаше Р-то до три годишна възраст!

Рафаел така или иначе не може да изговаря К, С, Ц, Ч, Ш..като всичко това се замества с буквата Т  Thinking , какво оставало за сложното Р  Crazy

Успешна подготовка на всички, чиито РД предстоят идните дни, както обичам да казвам и при нас обратното броене започна, остава точно ЕДНА седмица  Grinning



# 312
  • Мнения: 451
айде и аз по темата  - дет се вика на всяко гърне - похлупак(или пА мерудия) Mr. Green

Галке,като те четох хем се смях,хем ти съчувствах - абе направо със смесени чувства си бях Joy ние сме същите,изобщо не се коси Naughty при нас обаче има на кой да се метне такъв  Mr. Green навремето майка ми като била млада булка и тя така си викала "кви са тия майки,кво е тва чудо...или пък кви са тия деца",примерно,и ей го на - баш на нея се паднАло едно таквоЗ Mr. Green а сега по схемата,че всичко се връща(егати що само на мен Twisted Evil) - В. е същия змей Joy ужасяващ е по улиците,магазините,заведенията,парковете и всички социални и не толкова социални места Crossing Arms

бързо оздравяване на Мариелката  Hug и успех с памперса  Peace що за чудо е тоЗ дерматит,в кво се изразява Thinking (сЯ да взема да го открия и у В. - нЕма е истина Crazy)

Нелке,тая скица Еленита ще те умори Wink ние пА па`ка викаме на пързалката  Crazy и това се повтаря по цял ден,че понякога и нощ(бълнувайки Whistling) не знам вашите дали изяждат по една гласна,ама моя баш бая букви си яде  hahaha

при нас пък с Т се замества предимно Ч. другите като че ли си ги казва всичките точно  Thinking а за Р-то е голям смях,щото той по принцип в разни думи не го казва,разбира се,обаче кажа ли му да каже ГАРАЖ и казва ГАР с едно такова уникално френско Р,ама що стига само до средата на думата хич не ми е ясно Mr. Green

Бубе,айде идвай вече към БГ,че да се разтъжиш малко Wink

Нандисимо,пИрфектна както винаги Sunglasses а малката мишелина-бонболина е страхотна  Heart Eyes

ние днес бяхме на консултация - 12800-12900кг. и 89-90см.(ясно е защо не ви казвам точни размери,нали Mr. Green)
в събота на кръвни изследвания Peace развиваме се в норма  Laughing

Скрит текст:
при мен нещата не са ок,на всичкото отгоре се и проточиха и другата седмица съм отново по изследвания и доФтори Whistling дано се завърна с по-добри новини  Praynig

п.п.силно се надявам до другия РД на В. да мога да пусна снимки от сегашния,че да може да усетите и нашия празник   Wink Mr. Green

# 313
  • Мнения: 5 591
Честит рожден ден на Моника! Пожелавам и да е здрава и много щастлива!Весел празник!


Lussy,
Скрит текст:
ще чакам добри новини.Надявам се,че няма нищо сериозно. Hug


Хубав ден!  bouquet

# 314
  • Мнения: 660
Нанди, браво! Много хубава торта и чудна Моника Heart Eyes

 Hug Hug Hug Приказни Монка и торта!  bouquet

Луска, стискам палци. Peace

И ние сме все в парка. ooooh! Вчера открихме и сезона на босите крака...и имам доста снимки, но нямам време да ги кача някъде, че да покажа. Ама вие и без това ще ги видите във фейса. Нико пък казва чудесно К и Р, но пък изобщо не му идва как да каже звук като Ц, Ч, Ш, Щ и подобни. Рая каза К на 3 години и 2 м., ама този не е спрял на Къка от как каза МАМА и ВОДА  Mr. Green

Малко телеграфнно тези дни, ама и аз съм се овъртяла в едни фигурки за тортата на Нико, а междувременно правя великденски курабийки, предстоят ми козунаци и торти и чудесии....и не знам как ще смогна. Tired

Общи условия

Активация на акаунт