Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 65 503
  • 731
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 254
 newsm59Честит Рожден Ден на Алейна!Да е здрава,много любознателна и щастлива! newsm59
 nbirthday Честита втора годинка и на Калоян! nbirthday

# 331
  • Мнения: 660
А Калоян зло да го забрави! Жив и здрав да е и той, много весел и щастлив да е!  bouquet

# 332
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 004

Честит рожден ден на Алейна! Да расте здрава и щастлива, заобиколена с много приятели и да има безгрижно детство!!! Хубав празник на цялото семейство Hug



Честит Рожден ден и на Калоян!! Пожелаваме му безгрижни дни, весели игри и приятели добри!!
Весел празник на цялото семейство Hug

Луси,  Hug, шЪ стисна у на краката Hug

# 333
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТ 2-РИ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕЙНА!НЕКА БЪДЕ ЖИВА И ЗДРАВА И ДА ИМА ЕДНО ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО!


# 334
  • София
  • Мнения: 153
Честит втори рожден ден на Алейни Прекраслейни!
Честит рожден ден и на Калоян!
Бъдете живи и здрави дечица, вие и вашите семейства, радвайте се на безгрижно детство и на прекрасно лято! Поздрави от нашето голямо семейство! newsm59 newsm67  bigdance2 Tada

# 335
  • Мнения: 254
  bigdance2Честит Рожден Ден на Николай!  bigdance2
  Да е весел,много здрав и да има прекрасен и незабравим празник!

# 336
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  НИКИ!МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!!!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ НА МАРИЯ НА ЛЕЙДИ ДИДИ!!!!

# 337
  • София
  • Мнения: 153
Честит рожден ден на патерици на Мария!
Честит рожден ден на патерици и на Ники!
Честит днешен рожден ден на Рафаелчо!
Бъдете живи и здрави дечица, радвайте се на прекрасни моменти през пролетта и лятото, забавлявайте се и слушкайте по малко мама и тати! Laughing
 newsm59  bigdance2 nbirthday newsm18  ura

# 338
  • Мнения: 111
Честит втори рожден ден на Рафаел!Да расте здраво и усмихнато дете!!!

Искам да се похваля,че вчера на моя близка приятелка и се роди син!Да и е жив и здрав и много да ги радва.Много хубаво ми става като се роди поредното МАЙско бебе:)

# 339
  • Мнения: 660
Честит рожден ден на патерици на Мария!
Честит рожден ден на патерици и на Ники!
Честит днешен рожден ден на Рафаелчо!
Бъдете живи и здрави дечица, радвайте се на прекрасни моменти през пролетта и лятото, забавлявайте се и слушкайте по малко мама и тати! Laughing
 newsm59  bigdance2 nbirthday newsm18  ura

Присъединявам се към пожеланията на Марта! Hug  bouquet

...и изчезвам, че още колко работа имам запланувана за днес...

# 340
  • Мнения: 1 130
Честит рожден ден на патерици на Мария!
Честит рожден ден на патерици и на Ники!
Честит днешен рожден ден на Рафаелчо!
Бъдете живи и здрави дечица, радвайте се на прекрасни моменти през пролетта и лятото, забавлявайте се и слушкайте по малко мама и тати! Laughing
 newsm59  bigdance2 nbirthday newsm18  ura

# 341
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 593
Пропуснах доста де„ица...извинете Blush
Да са живи и здрави всичките ни деца...лошо да ги забрави и само хубави емоции и моменти да преживяват.
Весело и безгижно детство.
Ех порастнаха ни дечицата момичета Heart Eyes
Весели празници на вас и вашите семейства....ние сме готиви за Великден

Ден 123 - яйцата вече са боядисани by anton.slavi -hera, on Flickr

Ходих малко по чужбинско...на който му е интересно... http://evdokiageorgievaphoto.blogspot.com/2013/05/blog-post.html

# 342
  • Мнения: 5 594
Честит рожден ден на патерици на Мария!
Честит рожден ден на патерици и на Ники!
Честит днешен рожден ден на Рафаелчо!
Бъдете живи и здрави дечица, радвайте се на прекрасни моменти през пролетта и лятото, забавлявайте се и слушкайте по малко мама и тати! Laughing
 newsm59  bigdance2 nbirthday newsm18  ura
newsm59  мили деца!

# 343
  • Мнения: 5 614
Брей, почти никакви честитки за Ралфи днес, нито
Във Фейсбук, нито тук
Мерси на Нанди за персоналното обаждане,
На Женка за Скайп честитката и на Шени, Мая и Хоупи за
Честитките на стената.
Наздраве!

# 344
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 004
Брей, почти никакви честитки за Ралфи днес, нито

, че то останали некой да влиза тук Confused

Да разкажеш как мина купона Hug, всъшност днес ли ще е или друг ден

При нас нищо интересно, освен че втори ден вали и то следобяд баш когато отиваме в парка да играем.За сметка на това сутринта си наваксахаме  смалкото на тенискортовете имаше локви та джапахме боси в тях, карахме скутера играхме с топка и правихме сапунени балончета.Мончи откри че като мине през локвите и стъпи после на сухото остават следи, последва набиване на крак и възторжени викове "мамоу уиш" в превод "мамо виж" Joy

Изчезвам да правя мутанти, че РДто на Сончи наближава, мда с три телета у дома този месец е интересен #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт