Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 664
  • 731
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 328
възторжени викове "мамоу уиш" в превод "мамо виж" Joy

това Митко го казва като "Мамо, висс", или "мамо, висс, павих.."= мамо, виж какво направих Simple Smile
С-то е фъфлещо някак си Simple Smile

Вчера му пристигна новото колело на Митко, днес ще пробвам да му направя някое друго клипче, но определено му е по-удобно от предишното, т.е. една идея по-ниска му идва седалката и успява да го подкарва някак.

# 346
  • Мнения: 660
Брей, почти никакви честитки за Ралфи днес, нито
Във Фейсбук, нито тук
Мерси на Нанди за персоналното обаждане,
На Женка за Скайп честитката и на Шени, Мая и Хоупи за
Честитките на стената.
Наздраве!

Аааа, не така. Naughty Я виж колко хора сме цитирали Марта, че много хубаво го беше написала. Mr. Green Peace

Нико, още тези шъшкащите звуци не ги казва... все още действията са ГУууу, за гуш; ВИиии, за виж; само ГОНИ е за гони ме Simple Smile

Но пък думи като: къде, вода, дай, така, айде и т.н. ги казва изключително правилно и звучно Simple Smile

# 347
  • До морето :)
  • Мнения: 328
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ НА МЕЛАНИ, СИМОНКА, ГАБИ на Къщичкана , ВИП-ова, АЛЕЙНА, КАЛОЯН, ГАБИ на Диди, МАРИЯ на LadyDidi, РАЯ-МАРИЯ, НИКИ, РАФИ И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЧИЦА! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ПАЛАВИ, ЗА ДА РАДВАТЕ РОДИТЕЛИТЕ СИ! БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!

# 348
# 349
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Христос Воскресе момичета! Живи и здрави и...по-добри Hug

Ден 123 - яйцата вече са боядисани by anton.slavi -hera, on Flickr

# 350
  • Мнения: 660
Во истина Воскресе! Да сме здрави и със светли мисли!  bouquet

# 351
  • София
  • Мнения: 153
Христос Воскресе момичета!
Честит рожден ден на Мартин!
Честит рожден ден на Елена!
Честит рожден ден на Максито!
Честит рожден ден на Стефания!
Честит рожден ден на Андрея!
Бъдете живи и здрави дечица! На този светъл християнски празник искам да ви пожелая да имате един прекрасен живот, изпълнен с мир, любов и сбъднати мечти! Господ да ви пази! Hug bowuu Laughing Peace nbirthday Tada  party023  ura bdbaloni

# 352
  • Мнения: 1 328
Христос Воскресе момичета!
Честит рожден ден на Мартин!
Честит рожден ден на Елена!
Честит рожден ден на Максито!
Честит рожден ден на Стефания!
Честит рожден ден на Андрея!
Бъдете живи и здрави дечица! На този светъл християнски празник искам да ви пожелая да имате един прекрасен живот, изпълнен с мир, любов и сбъднати мечти! Господ да ви пази! Hug bowuu Laughing Peace nbirthday Tada  party023  ura bdbaloni
и от мен!!
Марте, сори че така наготово, ама все са ти хубави поздравите значи Simple Smile

# 353
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Христос Воскресе момичета!
Честит рожден ден на Мартин!
Честит рожден ден на Елена!
Честит рожден ден на Максито!
Честит рожден ден на Стефания!
Честит рожден ден на Андрея!
Бъдете живи и здрави дечица! На този светъл християнски празник искам да ви пожелая да имате един прекрасен живот, изпълнен с мир, любов и сбъднати мечти! Господ да ви пази! Hug bowuu Laughing Peace nbirthday Tada  party023  ura bdbaloni

  bouquet

Елена е болна.  Sad От снощи е с Т, 38,5. Сутринта беше и по-висока. Гърлото ѝ е червено. Дано скоро да се оправи.  Praynig

# 354
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Христос Воскресе момичета!
Честит рожден ден на Мартин!
Честит рожден ден на Елена!
Честит рожден ден на Максито!
Честит рожден ден на Стефания!
Честит рожден ден на Андрея!
Бъдете живи и здрави дечица! На този светъл християнски празник искам да ви пожелая да имате един прекрасен живот, изпълнен с мир, любов и сбъднати мечти! Господ да ви пази! Hug bowuu Laughing Peace nbirthday Tada  party023  ura bdbaloni

  bouquet

Елена е болна.  Sad От снощи е с Т, 38,5. Сутринта беше и по-висока. Гърлото ѝ е червено. Дано скоро да се оправи.  Praynig
Бързо да се оправя....много е неприятно така Hug
И аз да крадна на Мартето страхотния пост Hug  bouquet


Ден 126 - Борис и...яйцата by anton.slavi -hera, on Flickr

Борис днес е просто...въодушевен от сутринта Joy

# 355
  • Мнения: 111
Христос Воскресе момичета!
Честит рожден ден на Мартин!
Честит рожден ден на Елена!
Честит рожден ден на Максито!
Честит рожден ден на Стефания!
Честит рожден ден на Андрея!
Бъдете живи и здрави дечица! На този светъл християнски празник искам да ви пожелая да имате един прекрасен живот, изпълнен с мир, любов и сбъднати мечти! Господ да ви пази! Hug bowuu Laughing Peace nbirthday Tada  party023  ura bdbaloni

И аз да открадна!Марте  Hug
Мариела като видя боядисаните яйца ,очите и станаха ей така  #Crazy и после ходи в хладилника и награби корите със суровите,та трябваше да ги отварям всичките,да и показвам,че не са шарени и да не ги пипа.
Хера,много хубав Боример.Ние нашите шоколадови "айчета" и "пиуета" ги издядохме много преди Великден,не можах да ги опазя.
Ели да се оправя бързо!

За нас-оня ден ходихме в зоопарка и ако питате Мариела какво е видяла,отговорът е "сон-слон;иби-риби;коте и кон" Сега постоянно се облича,дава ми обувките и чантата и иска да ходим при "ибите и сона" Иди обеснявай,че навън вали и е 20ч вечерта и те вече спят...дали?

# 356
  • Мнения: 1 130
Христос Воскресе момичета!
Честит рожден ден на Мартин!
Честит рожден ден на Елена!
Честит рожден ден на Максито!
Честит рожден ден на Стефания!
Честит рожден ден на Андрея!
Бъдете живи и здрави дечица! На този светъл християнски празник искам да ви пожелая да имате един прекрасен живот, изпълнен с мир, любов и сбъднати мечти! Господ да ви пази! Hug bowuu Laughing Peace nbirthday Tada  party023  ura bdbaloni

# 357
  • Мнения: 660
Христос Воскресе момичета!
Честит рожден ден на Мартин!
Честит рожден ден на Елена!
Честит рожден ден на Максито!
Честит рожден ден на Стефания!
Честит рожден ден на Андрея!
Бъдете живи и здрави дечица! На този светъл християнски празник искам да ви пожелая да имате един прекрасен живот, изпълнен с мир, любов и сбъднати мечти! Господ да ви пази! Hug bowuu Laughing Peace nbirthday Tada  party023  ura bdbaloni

Eх, че хубаво го е казала Марта!   bouquet  bouquet  bouquet

И ние изкарахме приказен празник: 7 семейства с общо 10 деца и бяха направо като пощурели моите.....то един голям и хубав двор и забавления и едва ги прибрах. Нико заспа преди час и половина и не вярвам да стане до сутринта Simple Smile Лошото е, че имам само 10-тина снимки...за 5 часа не успях да снимама повече... Joy

# 358
  • Мнения: 451
крадли такива  Mr. Green

и сега едно от мен - собственоръчно написано  Joy

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!ПОЖЕЛАВАМ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ ПРЕДИМНО ЗДРАВЕ И ХУБАВИ МОМЕНТИ ЗАЕДНО!

Честит рожден ден на всички дечица,родени на днешния светъл ден!

п.п.Зази,чакаме почерпка и снимки Wink

п.п.като ви прочета нЕкой слънчев ден - повИчИ Mr. Green

# 359
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Воистина воскресе! Бъдете здрави и щастливи вие и хората които обичате!

Честит празник на всички рожденници и именници Hug Hug

Само да ви покажа с какво си губих времето последните две вечери 1 и 2, а за да ми е по лесно Соник реши че иска и този да приобщим към колекцията Twisted Evil.

п.п.като ви прочета нЕкой слънчев ден - повИчИ Mr. Green
, е то понеже има много за четене, та ............ . Ко' се случва с теб?

Тони, мернах ти тортат у фейса, хареса ми, доста мо хареса, а щом не е останало време за снимки значи страхотно сте си изкарали Wink

Херич, страхотен Боример Heart Eyes, сниман преди да нападне шоколадът Wink

По повод думите на дечковците все се каня да ви напиша лУбимото ми  "момош"= мамо+помощ hahaha

Общи условия

Активация на акаунт