Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 720
  • 731
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 111
Днес поумнях с още една:) Да ви е сладко!



За подарък си бях избрала майка и татко да гледат двете грации,а от мъжа ми-да ме води на Крапец.
Получих си пожеланото,от 2010г. насам,за първи път бяхме някъде с ММ сами.Имах нужда да си чуя мислите,пък дори и само за една нощ.

Честит празник.Да си жива и здрава и повече такива приятни моменти!

# 481
  • Мнения: 251
Danaq_lv,благодаря ти!

Днес имах неблагоразумието да отида на фризьор да се боядисам и подстрижа,но заедно с опашките си.
Мисля,че повече не бива да стъпвам при същата фризьорка. Опустошиха салончето на милата женица.
Ина искаше да излиза,наложи се да заключим,защото минават доста коли .Събориха всичко каквото можеше да се събори,пипнаха всичко,което успяха да стигнат.По едно време, гледам Ина клекнала в средата на салона,взела си кърпичка,свалила си памперс-гащите и се готви да пишка Shocked
Изобщо-луда работа...

Къде зачезнахте всички newsm78

# 482
  • Мнения: 338
Здравейте мами!Аз сега чак разбрах къде бил този форум с бебетата...като станахме на 2години...Както и да е.Искам да ви питам как се справят нашите наборчета с гърнето?Понеже ние доста бавно и повече май на игра са работите и за смях само...Незнам само с момченцата ли става толкова трудно?Ама моето е битер маймунче  smile3540 newsm35 ...Някой ползвал ли е пеленки за многократна употреба?Чудя се дали да не купя такива,че нямам толкова горни гащи да ги сменям на всеки 5мин....
Може ли да запиша и моят пораснал бебок или е вече много късно?Той е 1ви,а сега си имаме и сестриче,но нея май ще смогна да  я запиша във февруарската тема.Поздрави на всички! Hug

# 483
  • Мнения: 111

Ина искаше да излиза,наложи се да заключим,защото минават доста коли .Събориха всичко каквото можеше да се събори,пипнаха всичко,което успяха да стигнат.По едно време, гледам Ина клекнала в средата на салона,взела си кърпичка,свалила си памперс-гащите и се готви да пишка Shocked
Изобщо-луда работа...

Да ти кажа много смешно ми стана особено това с пишкането на пода в салона,въпреки,че ако ми се беше случило на мен сигурно щях да съм изтрещяла.Ама и ти на такова място ходили се с опашки:)

# 484
  • Мнения: 1 669
Десиии, ЧРД Simple Smile Здрава и по-спокойна!
Със сълзи съм се смяла на разказа ти  Joy

# 485
  • Мнения: 660
Десиии, ЧРД Simple Smile Здрава и по-спокойна!
Със сълзи съм се смяла на разказа ти  Joy

Ох, и аз така! Жива и здрава да си, Деси! Hug

pum_pall, добре дошла!

# 486
  • Мнения: 451
Къде зачезнахте всички newsm78

скатаваме  Mr. Green

ЧРД на голеееми патерици!Да си жива и здрава,а твоите момичета все така да се грижат за доброто ти/ни настроение! Wink

я кажи кво имаш предвид с това,че Ина не говори?
на др. благодаря за отговорите,въпреки че не бяха толкова изчерпателни,колкото ми се искаше Crossing Arms дет се вика - оценка 4 и половина мах. Mr. Green

п.п.започнах да се притеснявам с тва скорошно "повторение" при майските майки Mr. Green Crazy

Последна редакция: ср, 12 юни 2013, 11:11 от Lussy

# 487
  • Мнения: 111


п.п.започнах да се притеснявам с тва скорошно "повторение" при майските майки Mr. Green Crazy


Дано не е заразно!!!

# 488
  • Мнения: 1 669


п.п.започнах да се притеснявам с тва скорошно "повторение" при майските майки Mr. Green Crazy


Дано не е заразно!!!

Щооо? Колкото повече толкова по-добре  Mr. Green

# 489
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Добре дошла на новата мама   bouquet

Деси, честит рожден ден на голееееееееми патерици! Да си жива и здрава!
А за изживяването във фризьорския салон - направо си се представям в такава ситуация. Ти се радвай, че е нямало Отмъщението на фризьора.  hahaha

Луси, на нас изследвания не ни пуснаха, та не знам колко ни е хемоглобина.

За говоренето - Елена сега проговаря, казва обаче само двусрични думички и то които тя иска. Прави изречение от 3-4 думи, ама той и речника ѝ е беден.  Laughing

# 490
  • Мнения: 338
И ние не говорим....Изречения????!!!Може би на 10!Ако сега се научи да ми казва за акането и пикането ще ми е достатъчно Simple Smile))

# 491
  • Мнения: 111




п.п.започнах да се притеснявам с тва скорошно "повторение" при майските майки Mr. Green Crazy


Дано не е заразно!!!

Щооо? Колкото повече толкова по-добре  Mr. Green
А Шени аз много се радвам на всички повторили и потретили ,но на този етап аз не желая второ дете....просто сигурно положението ще стане още по-сложно.Та затова се надявам да не се заразя,въпреки че не вярвам в непорочното зачатие  Mr. Green

# 492
  • Мнения: 111
В този ред на мисли говорили сме за промяната в мъжете ни след раждането,но как е положението след две години?

# 493
  • Мнения: 1 130
В този ред на мисли говорили сме за промяната в мъжете ни след раждането,но как е положението след две години?
В ММ няма промяна от преди 2 години, почти не се занимава с Павел. Единствено задължение, което е поел и то не на 100% е да го къпе. Но на пример никога не му е рязал ноктите Simple Smile

# 494
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Сега ми помага повече, но не знам дали е защото съм бременна или защото Елена порасна. Извежда я навън, играят си на спалнята, гледат се докато аз пия кафе, но сега определено му е по-лесно. говорят си, разбират се, а и него го слуша. Мене ме прави Перко Наумов.  ooooh! 10 минути ѝ се моля, да я изпишкам. Той докато ѝ каже и тя действа. И се възползвам. Другото което е почти винаги негово задължение е къпането, на мен просто ми е неудобно във ваната да я къпя, а няма къде другаде. Само като влизаме двете в да се къпем заедно - тогава съм аз. Но къпя първо нея, ММ я вади, а аз се доизкъпвам.

Общи условия

Активация на акаунт