Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 726
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 251
Моите госпожици  близо 6 месеца се дърпаха  и спореха кой да кара тротинетката.Снощи имаше изключително драматична борба,кроткият ми и добричък мъж страшно се ядоса и към 9 часа вечерта хвана пътя към мола и купи нова тротинетка.За беля,обаче...с цвят лилав.
Заформи се нова драма-кой ще кара лилавата тротинетка Mr. Green
С други думи казано,радвам се,че учебната година започна Laughing

Успешна да е за всички ученици!

# 661
  • Мнения: 1 669
Десиииииии  Joy Joy Joy
Нанди - аз не се натискам да присъстваме в заглавието, ама ако другите искат - за мен няма проблем.
Иначе за приспиването - то е ясно, че ако имаше вариант "тати" нямаше да има проблем. Мен ме притеснява обедният сън на Аля, ММ казва, че ще я оставим на ясла за цял ден до тогава, ама са доста парите ...ЩЕ видим, де има още доста време

# 662
  • Мнения: 660
Деси, много ме разсмя Simple Smile Ние отдавна сме с 2 тротинетки....и едната е розова, а другата с Диего, та няма кавга засега Simple Smile Ние от година някъде когато Нико се освести и всичко купуваме по 2... от коли до книги, пъзели, динозаври и кукли. Mr. Green Успех и на вашата кака в училище и на всички други дечица!

При нас Рая си заспиваше сама и проблеми не сме имали... или в по-глезения вариант се приспиваше с баща си вечер...но това се случваше рядко.

На обяд я оставях да си играе около нас...в общия случай заспиваше в невероятни пози докато приспя бебето...  Mr. Green Друг път ляга, "защото е голяма и помага на мама да приспи бебето" и заспиваше преди него. Mr. Green Ако не ѝ се спи просто я вдигах и си се занимавахме заедно. Peace

Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 22:46 от Tony_st

# 663
  • Мнения: 1 669
Абе хора, то е ясно, че ако заспива сама също няма проблем. Аз питам какво се прави, когато НЕ заспива сама, приспива се дълго и задължително с гушкане...

# 664
  • Мнения: 660
Това написах, Шени, оставям я сама да се занимава..около нас, обичайно в спалнята. Ако ѝ се спи - ще си заспи, ако не - като заспи бебето си я водя в хола и се занимаваме заедно. Рая по това време горе-долу започна да си заспива сама.

# 665
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Кайлис, аз не виждам проблем, то бебето като е малко си заспива самичко. Хвърляш го в кошарата и да спи там. Като започва да се оцеферва, каката вече ще е свикнала, че няма как цялото ти внимание да е за нея и готово. Или таткото ще приспива бебето.

# 666
  • Мнения: 1 669
Да, ще го мислим в движение. На мен таткото не ми е опция през деня, той работи почти до 20,00, ще се оправим някак...Ехеееее, колко преди мен са се оправяли - както казваше баба ми. hahaha

# 667
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Имам 1/2 имен ден, затова малка почерпка Wink

Скрит текст:

# 668
  • Мнения: 251
Нанди, да ти е честито името!Здраве и много усмивки ти желая!  bouquet

# 669
  • Мнения: 251
Кайлис, аз не виждам проблем, то бебето като е малко си заспива самичко.

Ей, това изречение  по-добре да не го бях чела .Обзема ме една такава лоша завист. Mr. Green
Моите бебета-и малки и големи не заспиваха самички ooooh!

Последна редакция: вт, 17 сеп 2013, 16:23 от Desi_shisha

# 670
  • Мнения: 451
Нандьо,викаш половин имен ден - половин почерпка,а Joy Mr. Green
да си ни жива и здрава и все така готина и неподправена Hug

кво сЯ мрънкаш,че никой не те е отразил за предложението - вИднага сЪ изказвам по темата Naughty тЪй,с оглед това,че децата,които ще споменем са не повече от 5-6(щото ние сме има-няма толкова списващите тук),означава,че още поне 5-6 години трябва да пишем задължително,за да не остане някой разсърден,че неговото е артисало,а тъй като това е невъзможно да се случи,означава че цялата идея(страхотно свежа,бтв)няма да може да се осъществи Peace
ако все пак решите да я реализирате,моя го оставете за накрая,щото на тоЗ етап нЕма да можем да измислим някое негово умение,че и да го римуваме Joy

а това,което тормози Шенито,ми е до болка познато,щото и аз сега ако чаках второ,щях да съм вкарана в същия филм Whistling моето дете не заспива и няма да заспива само сигурно до навършване на пълнолетие,така че хич не ми е ясно как бих процедирала при една такава ситуация... Crazy (че аз и обедния сън в яслата не го виждам как ще се случи като ме няма мен там Whistling)

Тони,изненадваш ме - толкоЗ много зИлени в твой пост,надявам се не си решила да се конкурираш с мен Joy  Mr. Green

п.п.вчесвам,че лекарска треска ме тресе от миналата седмица насам Mr. Green

# 671
  • Мнения: 451
Никой освен Тони Heart Eyes не ми отрази предложението  Crossing Arms Thinking
принципно нищо лошо.....ама докато дойде ред на всички....я камилата....я камиларя Mr. Green

муахахахаха,душе,ти нЪл не смяташ да ги подкарваме по списъка на 1-ва стр.,щото тогава ще трябва да пишем тук до живот,че да дойде нашия ред !!! Joy Mr. Green

# 672
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Никой освен Тони Heart Eyes не ми отрази предложението  Crossing Arms Thinking
принципно нищо лошо.....ама докато дойде ред на всички....я камилата....я камиларя Mr. Green

муахахахаха,душе,ти нЪл не смяташ да ги подкарваме по списъка на 1-ва стр.,щото тогава ще трябва да пишем тук до живот,че да дойде нашия ред !!! Joy Mr. Green
Оооо, вие сте в началото. За Елена предлагам да е: "И ето, Елена се зажени изведнъж, Лечето ще е баба на мъж!"
Нанди, идеята е страхотна, но при нас е неосъществима.  Joy
И честит имен ден, да си жива и здрава, и все така прекрасна.   bouquet
Сега обясни защо е 1/2 имения ти ден днес?

# 673
  • Мнения: 451
Никой освен Тони Heart Eyes не ми отрази предложението  Crossing Arms Thinking
принципно нищо лошо.....ама докато дойде ред на всички....я камилата....я камиларя Mr. Green

муахахахаха,душе,ти нЪл не смяташ да ги подкарваме по списъка на 1-ва стр.,щото тогава ще трябва да пишем тук до живот,че да дойде нашия ред !!! Joy Mr. Green
Оооо, вие сте в началото. За Елена предлагам да е: "И ето, Елена се зажени изведнъж, Лечето ще е баба на мъж!"

ахахахахааааааааааааааааа не могааааа  Joy
вЕрно ние с душката сме само о началото,ама сЯ не може като минат нашите да се чупим и да оставим вашите теми неизписани hahaha  Mr. Green

 

# 674
  • Мнения: 1 669
Никой освен Тони Heart Eyes не ми отрази предложението  Crossing Arms Thinking
принципно нищо лошо.....ама докато дойде ред на всички....я камилата....я камиларя Mr. Green

муахахахаха,душе,ти нЪл не смяташ да ги подкарваме по списъка на 1-ва стр.,щото тогава ще трябва да пишем тук до живот,че да дойде нашия ред !!! Joy Mr. Green
Оооо, вие сте в началото. За Елена предлагам да е: "И ето, Елена се зажени изведнъж, Лечето ще е баба на мъж!"


Не могааааааааа  smile3534 smile3534 smile3534

Луси, мойте терзания ти ги разбираш най-добре....Освен, че заспива гушната, то отказва и баща си, т.е държи да е с мен Crazy А ми е от неудобната страна и като тръгна да се обръщам на ляво, за да я гушна, бебето започва да раздава едни шутове в коремааааа #Crazy То иска да спя обърната на дясно....А сестра му иска да съм обърната на ляво и хваната за нейната ръка Crazy
П. С. Писали сме едновременно  Hug
П.С. 2 - Нанди, честита да си Simple Smile   bouquet

Последна редакция: вт, 17 сеп 2013, 18:00 от Кайлис

Общи условия

Активация на акаунт