Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 33

  • 42 311
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 482

Скрит текст:
Всички гримове, които харесам в нет-а, са на светли очи.  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 11:58 от Bettie Page

# 121
  • Мнения: 31 429
офф: да няма две Галени? Гугъл ми предлага подобни снимки, които нямат нищо общо с предишната  Rolling Eyes http://www.bliasak.bg/stars/p3_137_0.html - гримът се сменя, но жената?!?

Тя е, тя е  Peace .  
В последните 1-2 години май е сменила стилиста или по-скоро е наела такъв и изглежда по-добре.
Виждала съм я 2-3 пъти на живо, един от които беше на бала ми - не коментирам музиката ѝ, но поне  на бала ми в лицето изглеждаше много свежо - определено имаше контуриране и сенки, опушено, но не до веждите. И изкуствени мигли, но не съвсем натрапчиви.
Имам снимки, от там гледам  Mr. Green .
Добри и е стилист от години и определено и повлия добре на цялостната визия.
На живо Галена изглежда много по-различно и семпло. И е готина, майтапчийка. За Галин да не говорим. Много е контактен. Познавам ги. Peace
Грима и обаче не ми харесва, защото обожава панда очи.

# 122
  • Мнения: 4 428
Тази Галена не изглежда зле, но пък и не е точно по мой вкус  Rolling Eyes Не ми харесва тъмни жени да се гримират изцяло в кафяво-златисто  Rolling Eyes

Малахита показан по-напред и мен ме грабна  Heart Eyes Обичам го още от подвизаването ми из Африка преди 100 години  Flutter

# 123
  • Мнения: 13 627
Аз защо мислите за всеки грим ползвам лещи Grinning На снимки седи по-добре, много по-добре от на тъмни. Самото око повече се отваря и акцента пада в/у сенките.
На живо вече е друго като се гледа цялото лице + косата.
Но като цяло и аз харесвам и свалям от нета само гримове направени на светлооки жени.

# 124
  • Мнения: 361
рядко ви хващам в началото.
Мерси за темата.
Повече ви чета, отколкото пиша.
Но сега-
синият грим от предната тема на Малвинка е разкошен.

за подновяването на грима- правя го на всяка почивка (30- до 60 мин), не мога да си представя да седя пред хората с полу червило.
Излизам от нас от до гримирана и рядко някой да ме види без грим (ако се случи така, значи е някой много близък).
За модата- дори не знам какво е модерно. Гримирам се така, че да ми харесва на мен.

B&C- подписа ти е страхотен

и простете за така разхвърляният пост. имам доста снимки за качване, но чакам отпуската и ще ви ги покажа  Rolling Eyes

# 125
  • Перник
  • Мнения: 195
~Elg~    bouquet
Ей ме нá днес   Laughing Няма ми го слънцето от вчера,ама горе-долу става  Blush

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
Супер е Малви  Hug

Аз днес по молба на приятелка, нанесох сенки само на подвижния клепач, за първи път си гримирам така очите. Не станаха еднакви, ама нейсе. Mr. Green Май трябваше да сложа по-светъл цвят, но мислех да не би да не се вижда. ooooh!

http://media.snimka.bg/s1/1777/029798496-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/1777/029798493-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/1777/029798492-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/1777/029798491-big.jpg

Сложих си от новия озаряващ руж на Ейвън, но прекалих малко май. Доста оранжеви ми станаха бузите.  hahaha

# 127
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ивче, какво си сложила на устните ?

# 128
  • Перник
  • Мнения: 195
Ивчеее....мноооо ми харесваш така,ама много  Heart Eyes

# 129
  • София
  • Мнения: 1 626
Ивче, така те харесвам най-много, очите имам предвид!
Дай една снимка и с полузатворено око  Praynig

Малви, страхотен цвят сенки си ползвала, кои са?

# 130
  • Мнения: 3 248
armira,   Hug . Любими... хммм... от "розовите" да ги нарека може би най-новото най-много ми харесва досега - шанелското матово от пролетната колекция (на сннимката ми е номер 6). Много ми е кеф за носене, защото поне 4 часа е бетон, но става много интересно: 30-40 мин. след като съм го сложила устните ми за 5-10 мин. стават едни странни, по-скоро много сухи, но ако просто изчакам този момент да отмине, след това усещането става все едно нямам червило, а цветът не е мръднал. И така си седи.  Peace А от "червените" много си харесвам кораловото на Живанши и шанелското Rivoli (номер 13 и номер 15 на снимката).  Peace

# 131
  • Перник
  • Мнения: 195
Мацата ,сенките са Fyrnnae,цветът е Mephisto ,мноооого интересен цвят е на живо  Peace

# 132
  • Мнения: 70
Малви, много е красиво и изглежда сякаш си сложила по-тъмен цвят точно в средата, а около него - по-светло, което ми се стори много интересна техника  Heart Eyes

Ивче, аз също подкрепям, че този начин на нанасяне на сенки ти отива най-много от показаното досега, а цветовете, които показваш напоследък, наистина са 'твоите', както беше писала и Жаки  Hug

# 133
  • Мнения: 4 428
Ивче, и аз да си кажа, че мноого ми харесваш точно с по-тъмни сенки и опушени очи  Flutter

Малви, както винаги е много красиво. Уикенда ще разгледам и аз този сайт и ще забърша някоя и друга сянка  Crazy

# 134
  • Перник
  • Мнения: 195
Веси,има наистина страхотни цветове и аз скоро ще поръчвам още ,ама се чудя кои  Laughing те всички ми харесват  Heart Eyes а това ,което ми беше подарък към поръчката, обезателно ще го поръчвам full size  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт