Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 33

  • 42 259
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Веси,има наистина страхотни цветове и аз скоро ще поръчвам още ,ама се чудя кои  Laughing те всички ми харесват  Heart Eyes а това ,което ми беше подарък към поръчката, обезателно ще го поръчвам full size  Heart Eyes Heart Eyes

Останаха ми очите в това  Shocked Heart Eyes  .
Нарочно намалих снимката, за да не става чаршаф в поста ми, дано не е проблем  Blush

# 136
  • София
  • Мнения: 24
Дами, а от къде ги поръчвате тези красоти - сайтът им не работи май - или поне аз не мога да го отворя. Страхотни гримове показвате, много ви се радвам - истинска наслада за окото сте  Simple Smile

# 137
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Малви - още като го обяви в похожденията го фиксирах  Blush пробва ли го  Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 1 419
Аз пробвах пигментите на Фарина - много красиви цветове, с фиксатора няма никакво мърдане, но също  може да се използва и всяка база за грим докато не е съвсем изсъхнала.
Има доста подобни сайтове, които продават подобни пигменти. Препоръчвам да разгледате Shiro cosmetics и Glamour Doll Eyes - имат уникални цветове и доста по-голям избор, както и съвсем поносими доставки до БГ.  Peace

# 139
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Малви, страхотна, както винаги!

Ивче, и аз смятам, че това е твоят грим /и бузките са супер/  Heart Eyes

# 140
  • Мнения: 0
Веси,има наистина страхотни цветове и аз скоро ще поръчвам още ,ама се чудя кои  Laughing те всички ми харесват  Heart Eyes а това ,което ми беше подарък към поръчката, обезателно ще го поръчвам full size  Heart Eyes Heart Eyes



Доволна ли си от сенките им?Издържат ли цял ден? И последен въпрос...трябва ли да си поръчам и тяхната нещо като база-лепило за да се задържат по дълго? Благодаря   bouquet

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 15:39 от bubanka

# 141
  • Мнения: 20 218
За почитателите на сините сенки



Скрит текст:

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 15:45 от Lemy

# 142
  • Мнения: 2 214
Купувала съм най-различни марки масова козметика, които се предлагат на пазара, но за момента предпочитанията ми клонят предимно към професионалните продукти. Преди месец си купих фон дьо тен на Make-up Studio, кремообразен с много добра покривнаст и съм абсолчтно и тотално впечатлена от ефекта, страхотен е. Продавачките ми предложиха и хайлайтър, скоро смятам и него да прибавя.
Аз го ползвам този ФД, фаворит ми е, от сенките на марката не съм чак толкова възхитена, обаче може би защото дълги години не експериментирах и нищо освен Mary Kay не ползвах все още не мога да им свикна.

# 143
  • София
  • Мнения: 85
Здравейте, дами! Пристрастена съм към темата, скоро, ако успея да уловя грима си /достоверно/, ще ви се покажа. Страхотни красавици има тук!   bouquet

Искам да ви помоля да ми препоръчате прилична пудра за фиксиране на ФДТ-на, с нормална кожа съм, нека е от средния клас. Благодаря предварително!  Hug

# 144
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Ben Nye  Peace

Leny, каква марка са  newsm78

# 145
  • Мнения: 4
За почитателите на сините сенки

Скрит текст:

Скрит текст:

Леле, не знам за Ноеми и Бори, ама мен ме удари като с парцал с тези суотчове  Heart Eyes И това Dirty jeans го искам веднага!
А Victorian от долния суотч... Какви са тези красотииии  Crazy
Аленка, Ben Nye може ли да се поръчва онлайн? Извинявам се за лаишкия въпрос.

Аз ще остана само с първия си грим за предизвикателството. Така и не направих сиво-жълтото, което искам. Ама тея дни ще спретна някакъв такъв грим!
На много красота се нагледах в последните страници и да се присъединя към хвалебствията за подписа на В&С - страхотни са гримчетата  Heart Eyes   bouquet

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 729
Blagodaria vi, ne ochakvah da se haresa tolkova.  Embarassed Cherviloto e Avon Ultra Color Rich v cviat Pout (Cream)

# 147
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
...
Аленка, Ben Nye може ли да се поръчва онлайн? Извинявам се за лаишкия въпрос.

...

нищо му няма на въпросчето  Hug аз онлайн я поръчах - от англ. сайт  Peace

# 148
  • Мнения: 311
Здравейте,
влизам с един въпрос, за който мисля, че няма по-подходящо място:) Ще си поръчвам сенки на МАК, няколко матови цвята и ми се иска да взема и един, който да използвам за хайлайтър под веждите и по скулите. Изгледах толкова снимки и суотчове,накрая само се обърках. Аз имам в момента Нарс Албатрос, който няма видими частици и си е откровено златист на моя тен. Та въпросът е коя блетяща сянка или пигмент на МАК бихте ми препоръчали, която да не е златиста, да седи "огледално" и да не е с груби частици. Естествено най-логичното е да си взема Лайтскапейд примерно, но не съм в БГ, а тук в онлайн сайта на МАК го няма.
Малко дълго стана, дано някой даде едно рамо:)

# 149
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
ванила, като сянка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт