Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 33

  • 42 313
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Благодаря, Дами Hug и на мен ми е "постно"/"гладно"  Blush но нали опитът - минава през експерименти  Heart Eyes

# 106
  • София
  • Мнения: 23 179

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 11:03 от nikolinanik

# 107
  • Мнения: 13 627
'откраднах' снимката от темата за брюнетките, гримът много ми хареса:



изобщо цялото момиче много ми хареса Simple Smile

Подкрепям, страхотна е Big Ups Big Ups напоследък почти само така се гримира и определено много й отива Heart Eyes Много добра визия! Точно вчера гледах новите снимки от някакъв концерт и беше с почти идентичен грим.

# 108
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
а коя е певицата  Embarassed Blush че хич не ги разбирам този жанр  Embarassed

# 109
  • София
  • Мнения: 1 611
Галена  Flutter  bowuu

# 110
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
мерси  Blush изглеждаше ми познато и мислих, че е актриса  ooooh! като казахте, че е певица - съвсем се обърках  Embarassed но за Галена - нямам никакви асоциации (нищо не ми говори  ooooh! ) ще разгледам  Blush

бих отишла да ме гримира Чалъков - заради естетическия експеримент - без повод  Blush пък защо не и преди някоя среща, за да се обсъди на живо критически  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 36 209
офф: да няма две Галени? Гугъл ми предлага подобни снимки, които нямат нищо общо с предишната  Rolling Eyes http://www.bliasak.bg/stars/p3_137_0.html - гримът се сменя, но жената?!?

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
офф: да няма две Галени? Гугъл ми предлага подобни снимки, които нямат нищо общо с предишната  Rolling Eyes http://www.bliasak.bg/stars/p3_137_0.html - гримът се сменя, но жената?!?

Същата Галена е тази.  Laughing

# 113
# 114
  • Мнения: 13 627
Това е старата чалга визия Grinning Сега изглежда много по-добре. Изобщо като цяло тя е една от най-добре облечените и гримираните. Има наистина уникални гримове. Трябва да се разровя из архива и да покажа.

# 115
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
офф: да няма две Галени? Гугъл ми предлага подобни снимки, които нямат нищо общо с предишната  Rolling Eyes http://www.bliasak.bg/stars/p3_137_0.html - гримът се сменя, но жената?!?

Тя е, тя е  Peace .  
В последните 1-2 години май е сменила стилиста или по-скоро е наела такъв и изглежда по-добре.
Виждала съм я 2-3 пъти на живо, един от които беше на бала ми - не коментирам музиката ѝ, но поне  на бала ми в лицето изглеждаше много свежо - определено имаше контуриране и сенки, опушено, но не до веждите. И изкуствени мигли, но не съвсем натрапчиви.
Имам снимки, от там гледам  Mr. Green .

# 116
  • Мнения: 0
Купувала съм най-различни марки масова козметика, които се предлагат на пазара, но за момента предпочитанията ми клонят предимно към професионалните продукти. Преди месец си купих фон дьо тен на Make-up Studio, кремообразен с много добра покривнаст и съм абсолчтно и тотално впечатлена от ефекта, страхотен е. Продавачките ми предложиха и хайлайтър, скоро смятам и него да прибавя.

# 117
  • Мнения: 13 627
Eто тази визия аз лично я намирам за жестока Heart Eyes Към същата фотосесия я има и със зелено-синкава туника и грим и също е прелест Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Изобщо от последните 2-3 години каквото и да хванете нейно изглежда адски модерно и пипнато. Личи си западният модел на обличане и гримиране. А не буклите и цикламените червила от 90-те

# 118
  • София
  • Мнения: 1 794
Тамар, Веси мерси момичета за отзивите и снимките на Ейвънския син Супершок  Hug.

# 119
  • София
  • Мнения: 9 629
Аленка, аз много ти се радвам, че се реши за матовият Нейкид. Hug
Това ми е на мен следващата цел! Следващата грим мечта, да го наречем. Mr. Green Heart Eyes
Още на срещата, когато денси донеси мата в Хепито, знаех, че трябва да я имам тая палитра! Тя е толкова, толкова моя! Blush

Тя допълва всичко ония "дупки" допуснати при създаването на 1 и 2, та просто е незаменима притурка към тях. Hug

Всичко ти стои много добре. Peace
Харесва ми, че пускаш точно цветовете, с които работиш Peace. Понякога аз като застана пред Нейкид-а и самата се чудя и лутам в себе си преди да реша, кое с кое. Joy
Относно ружа, забележката на В&С си я взела предвид в днешната визия. На мен не толкова цвета ме притесняваше, обаче, защото знам, че на живо нещата изглеждат другояче, по-скоро ме притесняваше нанасянето на ружа близко до устата. Просто замаха на четката трябва да е мааааалко по-прибран. Така го виждам аз, поне. Peace

Общи условия

Активация на акаунт