Използвате ли вибратор?

  • 82 442
  • 147
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Шантал, е как за какво? За играчка Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 2 817
За какво, за какво - ей така, за разнообразие!  Grinning

# 62
  • Мнения: 0
Тези жени бре,дай им тема за секс и ще се избият Wink

# 63
  • Мнения: 108
Btw, имам приятелка, която е луда на тема вибратори, дилдо, пръстени и пр. От всичките има по няколко модела, всякакви размери... Но пък истински шок за нея беше, когато отишла в квартирата на гаджето и насред любовната игра той извадил ДВА вибратора и й ги предложил  Thinking (търкулнало се гърненцето, та си намерило...)

# 64
  • Мнения: 45
Аз попитах, но така и не ми се отговори. За какво ви е?

Нормалните хора шантал, понякога правят секс. Мама не ти ли е разказвала?

# 65
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
И като се наизвадиха едни клипове, едни картинки от нета от захлюпено по- захлюпено.

Някоя да си направи снимка на ,,помошника,, или целия арсенал от ,,помощници,, и да ни покаже аджеба ние  кв'о сме пропуснали.

А щом се стига до подобни ,,помощници,, смятай Титуляра с истинския на какво дереджее  Laughing

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Започнаха да се раздават диагнози.  Whistling

А някои хора просто се забавляват.

# 67
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


А щом се стига до подобни ,,помощници,, смятай Титуляра с истинския на какво дереджее  :lol:

Грешен извод   Wink

Това да имаш вибратор , не означава абсолютно винаги  че се ползва  Wink

И , да както каза някой назад , ей така за разнобразие  Wink приумица, игра , шегичка , забавление  ....



Приятно ми е - Богиня!  Peace

# 68
  • Мнения: 266
Хаха  дамите, които не ползват вибратори, ползват подръчни материали  newsm03
Аз имам един прозрачен с батерии и разни въртящи се части и 1 дилдо все подарък от половинката, като го няма пак за него да си мисля Joy
Ако искаш съвет, лично аз намирам електронните за излишно скъпи и заради бобърчето идват късички. Разгледай спокойно магазина и си вземи каквото те грабне.

# 69
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Desss , тези вързачки не са за теб  Laughing По  назад ясно съм написала какво мисля за въпросните играчки.
Ама както каза Богиня,някои просто тук се забавляват  Mr. Green

Виц:
Имало една двойка съпрузи, женени от 20 години. Всеки път, когато правели любов, съпругът настоявал да е на загасено осветление. След 20 години съпругата решила, че това е просто смешно. Решила да го отучи от тази луда привичка. Така че, една нощ, в разгара на див, шумен и романтичен секс, тя включила осветлението. Погледнала надолу и видяла, че съпругът й държи управлявано от батерии устройство за удоволствия…вибратор! Приятен, прекрасен и по-голям от истински. Тя напълно побесняла.

- Ах ти копеле-  закрещяла му тя. Как можа да ме лъжеш през всичките тези години? По-добре веднага ми обясни поведението си!

Съпругът й я погледнал право в очите и казал спокойно:

-Ще обясня за играчката…ти ми обясни за децата.

# 70
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мадам , какво е вързачки  Thinking ?




 Hug

# 71
  • Мнения: 11 573
Аз попитах, но така и не ми се отговори. За какво ви е?

За жена, на която партньора й не знае как да я задоволи е идеално решение.
Действа...

# 72
  • Мнения: 945
и заради бобърчето идват късички.

Я пак newsm78

# 73
  • Мнения: 1 175
Това бобърче да не е зайчето?  Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 23 118
Но пък истински шок за нея беше, когато отишла в квартирата на гаджето и насред любовната игра той извадил ДВА вибратора и й ги предложил  Thinking (търкулнало се гърненцето, та си намерило...)
Не е ли могъл просто да извади нещо собствено тоя приятел?! В ушите ли ще й ги завира тези двата. Сори, но явно съм супер консерва и как беше според един пост на Лизи - фригидно-асексуална.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт