Какъв термометър да купя

  • 3 993
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Здравейте! Някой ползва ли термометър на фирма Микролайф? Взех от една приятелка и мери доста точно и трябва да си купя и аз, защото малкия направи гърч от Т.и ми трябва задължително точен термометър. Имам и живачен, но малкия като е с температура е много кисел и не го иска та затова съм се спряла на такъв.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да, доволна съм от Микролайф.

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз меря с безконтактен термометър Medisana Ecomed, много съм доволна от него. Преди това си купувах 3 пъти електронни термометри, които ми показваха някакви ненормални градуси и при всяко следващо измерване показваха различна температура.  А между другото в аптеките, от които ги купувах ме убеждаваха, че мерят точно. Накрая една приятелка ми препоръча този термометър и сега и аз го препоръчвам на всеки, защото знам какво е да не можеш да си премериш температурата когато се налага. Незнам дали го продават по аптеките, но се съмнявам. Моя го купих от специализиран онлайн магазин http://www.medishop.bg

# 18
  • Мнения: 46
Здравейте! Аз меря с безконтактен термометър Medisana Ecomed, много съм доволна от него. Преди това си купувах 3 пъти електронни термометри, които ми показваха някакви ненормални градуси и при всяко следващо измерване показваха различна температура.  А между другото в аптеките, от които ги купувах ме убеждаваха, че мерят точно. Накрая една приятелка ми препоръча този термометър и сега и аз го препоръчвам на всеки, защото знам какво е да не можеш да си премериш температурата когато се налага. Незнам дали го продават по аптеките, но се съмнявам. Моя го купих от специализиран онлайн магазин http://www.medishop.bg
Ние тук доматите с колците ги ядем. Още с регистрацията, три мнения в различни теми, свързани с конкретен сайт, в който продават термометри. На едното място не си спомняла името на сайта, на другите две пък с точност го цитира и то във времево разстояние от двадесетина минути общо за трите мнения. Това ако не е реклама - здраве му кажи.

Общи условия

Активация на акаунт