Домакини - първи сезон/шести епизод

  • 26 879
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 843
Ето ме и мен в новата тема!Много пишете,едвам ви изчитам  bouquet
И аз да се оплача-с разни проблеми съм покрай бременността,с един куп лекарства и препоръка да лежа...ама всичко ще мине,само дано бебо да е добре и да се роди здрав Praynig
Пращам положителна енергия на всички момичета в нужда  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 11 706
Здравейте, драги другарки!  Hug
Много сте мили. Чак ме разплаквате. Цял ден лежа и болката си отива, но станали, започнали да шавам, става страшно. А да лежа, за мен е крайно непривично.  Обадих се на една лекарка, разказах ѝ, а отговора беше :"Не зная , какво става вече с теб. Вземи си Но-шпа...." смешна работа. Така ще я карам. Мъка, мъкааааа... Когато съм в дискомфорт спирам да се храня, окончателно. Сега хапнах един кренвирш и филийка...това е и то с отвращение.
Много интересно, аз не ви познавам, а ви обичам...Живея с вашите радости и тъги, съчувствам, давам съвети кога подходящи, кога неподходящи, кога категорична в мненията си, ама аз съм си такава. Благодаря, че ме приемате такова зло  Mr. Green И сега пак ще дам съвет на бонболинка. Не зная от къде си, но ако имаш възможност, а и направи всичко възможно да се свържеш с доц. Милев -патолог. Това е нашето чудо в патологията. Мисля, че е в Токуда". И незабравяй, ....второ мнение, задължително. Ако се стигне до оперативна намеса, моля ти се обади се.Това е драги приятелки, шА сЪ оправя някога, ама не сега.
Сърдечен поздрав! Марчето  Hug

# 17
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Доцент Милев е в Дървеница, Марче и Бонболинка.

Преди 3 месеца моят мъж беше при него за консултация.

Мисля, че има и телефона му. Ще го питам.

Ако трябва веднага ще го дам. Hug Heart Eyes



Течен аналгин пий, Марче... Моят мъж така се спасява... Confused

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 20:48 от Марѝ

# 18
  • Мнения: 991
Марче, с това но - шпа шЪ сЪ занитиш направо!  Rolling Eyes При мен специално никаква работа не върши, та какво остава за по - силна болка ... Дано ти минава вече ...

# 19
  • София
  • Мнения: 11 706
Марче, с това но - шпа шЪ сЪ занитиш направо!  Rolling Eyes При мен специално никаква работа не върши, та какво остава за по - силна болка ... Дано ти минава вече ...
Да, и при мен е така даже смятам, че не е лекарство, а нещо като лекарство...ама не съвсем.
Мари, пиши на бонболинка, даже и на лични. Трябва да се оправя, задължително.
Сега, малко ще си легна.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 857
Марчеее, милата ни тя, дано скоро се почувстваш по-добре, че като те чета....прегръщам те!
Бонболинка, ние с теб като си писахме на лични останах с впечатление, че операцията ти езадължителна. Като минала по този път- искай второ мнение, задължително. Милев е отличен патолог, на мен той ми е гледал хистологията след конизацията. И всъщност за тези проблеми аз съм с две ръце за Онкологията в Дървеница. Само аз си знам какво преживях за двата дни, прекарани лятото там , когато ми правиха конизацията....
Но лекарите там по мое мнение са най-добрите за тези проблеми.
И на мен да ми стиснете едни палци, отсега започвайте...нищо, че ще ходя след десетина дни. Ще ми правят втора цитонамазка след конизацията и задължително трябва пак да е добра. А, и миомата, която си отглеждам от десетина години ако може да си стои със същите размери, да не расте.
Люси, тебе трябва на личси да те попитам нещо за...хемороидите....че нещо се ошашавих оня ден. Май и аз имам проблеми  на онова място Mr. Green.

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 21:20 от Валенцето

# 21
  • Мнения: 1 194
Добър вечер! Помните ли ме  Mr. Green
Не съм се вясвала отдавна, но се наложи да поработя.
Досега ви четох... и не прочетох хубави работи.  
Всъщност, бонболинчето носи хубави вести. Днес по едно време се бях присетила за нейната грижа. Вярвам, че и след второ мнение всичко ще е наред.

Искрено желая на всички, които споделиха за неприятностите си всичко да мине и замине.
Марче, моля те не се предавай.

Такааа, тъй като ще продължа още малко да поработвам, моля следващия път като ви навестя да има основно хубави новини, най-вече от Мари, Марчето Кокончето, Бонболината вече почти е успяла... а също и всички, които се борят с вируси и бацили.
Валенце, стискам палци и за теб.
 Лека вечер от мен! Бях забравила, че ходенето на работа леееко изтощава  Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 2 265
Момичета  Hug, всички ми се карат, няма да се упъвам много.

хапнах малко месце и гъбки, пих айрянче и направо съм преяла. Ще разгледам ЗОНАта... Но засега смятам да се посъвзема от глада, че ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

QueenBee, Благодаря за темичката!  bouquet

Марче, а каква точна диагноза е при теб...  Точно на 14.02 бях на един масаж - сайонджи при Лука ..(не помня фамилията) Та така ме извиваше, аз виках ревах, но искам да кажа, че се чуствам по-добре, особено кръст... Майстор на мануална терапия... Намират се в центъра в един апартамент... не ми вдъхна доверие първо, но човека е добър специалист...
Ще дам линка да го поразгледаш  ..
http://yumeiho-centre.com/

Валенцето, питай ме... Миналата година осакатили са ме... Мъча се... Търся сега лазерно премахване... Пиши, ще ти отговоря на въпросите, защото са ми махнати вътрешните... Аз влизам в тези 10% неуспешните операции.. Sad

# 23
  • UK
  • Мнения: 5 999
Марчееее така се зарадвах, че се разписа  Hug Hug Hug
Да не е някой прищипан нерв? От него се получава такава болка особено, коагто решиш да направиш някои най-обикновени неща, като да станеш, да легнеш, да седнеш ooooh! Невролог и също така препоръчва иглотерапия. Моя близка имаше такъв проблем не, че с иглотерапията се оправи веднагически и от раз, но казваше, че много и помогнало Peace
Луси, а така хапни си и ще ти дойдат силиците Hug
Валенце то се знае, стискам всички налични крайници и палци :pray Mrs. L :
помним те  smile3521 Мари, Бонболинка, Ангелче, Мама Коко, Хана, Плами, Куини,  Ста-ди, Вио, Миленка, Лунче и всички други дето малко ни позабравихте Wink лека нощ от мен  :love
:

# 24
  • Мнения: 6 713
Марче, дано си отиде вече болката.  Praynig Много си позитивна винаги и ме радваш като те чета.  Hug

Аз съм малко назад, връщам се да си дочета старата тема.
Хубава вечер, момичета прекрасни.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 11 706
Момичета  Hug, всички ми се карат, няма да се упъвам много.

Марче, а каква точна диагноза е при теб... 
Престани да гладуваш, ще се гътнеш за едното чудо. Нали ти казахме, че си красива, колко пъти да го повтаряме...красива си и точка. И това е истина!
Диагнозата е, нали ви казах 1 на 100 000. Няма такава диагноза  описана в мед. учебници. Възпален кръв. съд от външната страна на сигмата /дебелото черво/. Пишат го тумор, но не съвсем, защото не знаят, какво точно е.  Късметлия съм. Липса - 1/2 метър.  Лингиоматоза, те това е. Но, нещо се е случило...нещо не е направено както трябва. Както и да е. Това е.
Валенцето, да пише , когато получи книжката с рецептите.
Момичета, получих подарък на ЛС. Изключителен! Нямам разрешение да ви кажа какво е, но ще направя така, че да го копирам, сложа в рамка и ще стои до най-добрите художници на България в моя дом. Горда съм, че го имам. Това е нещо изключително лично и ще го пазя до края на дните си.

# 26
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Марче  Hug ето те и теб. Надявам се да се пооправиш скоро.Хубаво е, че са те зарадвали. Състоянието ти се дължи на неуспешна операция или на неочаквано развитите след операцията, не разбрах.
luss, на теб забравих да ти се скарам, ама момичетата са се справили.
Валенцето, ще стискаме палци, как няма да стискаме  fingerscrossed
Mrs. L, пописвай по-често.
Бонболина, мослушай момичетата за второто мнение.Май ти беше далеч от София, но ще прецениш при кой да отидеш.Сигурна съм, че и вторите резултати ще са добри.
Коконче, лека нощ!
Аз току що седнах на спокойствие, ееей не заспива това дете.Уж си лягат с баща му, ама той заспива преди детето.
Малкия днес за първи път сам си избра и купи мартеничка, много й се радва и е много горд със себе си.
На останалите  Hug

# 27
  • Мнения: 11 567
Тук съм. Нощна птица съм и затова пиша толкова късно.
Марче, уплаши ни бе, момиче. Съжалявам за това, което ти се случва, сега разбрах какво е. Съвет не мога да дам, освен да стискам палци да намериш правилния лекар.  Flowers Four Leaf Clover

Вале, и за теб стиснати палчета, също и за коконата- успех, момичета!!!
Лусс- вредиш наистина на здравето си така. Намери си някоя подходяща диета, с която организма ти ще набавя всичко, което му е нужно. По- добре здрава и дебела, не че съм те виждала, отколкото болна и неадекватна. Peace
Бонболинчето наистина да иска второ мнение, макар да няма място за притеснение, отиди, Бобче!
За твое успокоение ще е.
Ста–ди- вижда му се края! Желая едно прекрасно бебче на финала, за което не се и съмнявам!
Мари- освен едно голямо гуш, и аз се ядосах като те прочетох. Hug


# 28
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Писах на лични на Бонболината. Дадох телефона.

Дарил...нямам думи. ooooh!


# 29
  • Мнения: 11 567
Мари, и аз нямам, но е факт. Ревах, ревах, но като си помислих колко по- зле има, аз съм цвете.
По- добре сама, отколкото зле придружена. Мъча се да се съвзема и мисля, че успявам, трудно ми е на моменти, но на кого му е лесно в живота. Точно на теб ли да го казвам. Sad
Станалото, станало, минало, заминало, продължаваме.
Само горе главите и позитивизъм!

Общи условия

Активация на акаунт