Домакини - първи сезон/шести епизод

  • 26 872
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991
Д О М А К И Н И




Архив:1, 2, 3, 4, 5

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 16:09 от QueenBee

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 199
QueenBee, Благодаря!  bouquet
Нека тук да споделяме само хубави и положителни неща и случки. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4
QueenBee,благодаря за новата тема!   bouquet
luss, Hug съпругът ти е много прав,не можеш да си представиш колко...Напоследък чета,че килограми се свалят не с глад,а точно с любов към себе си...
bonbolina,радвам се за добрите вести.Знаех си аз,че всичко е ОК!
Днес час по час влизам в темата да прочета нещо от Марчето. Ще се оправи,няма начин,всички тук й изпращаме толкова положителна енергия и хубави мисли!  babydust7
За вас,момичета една огромна  Hug

Нека тук да споделяме само хубави и положителни неща и случки. Simple Smile
Така да бъде!  Peace

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 16:51 от Ерма

# 3
  • Мнения: 11 566
QueeneBee, благодаря и аз за новата тема. Hug
Засега само запис, че се гледаме с дребосъка и не мога много да пиша.

# 4
  • Мнения: 471
Хоп-троп и аз тук и вече сериозно притеснена за Марчето-цял ден ни вест,ни кост.Някой няма ли телефонния номер?

# 5
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Да не ви  изпусна. Иначе... нищо ново.Освен че онези каки от Топлофикация дето ми домъкнаха писмото на вратата и разбиха съня на детето ми ми оклепаха и деня... #Cussing out И аз съм притеснена вече за Марчето... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 991
Какво пък искат тези от Топлофикация, нали уж щели да спират делата, поне аз така чух ... Нещо напоследък ми се струва, че много започнаха да си позволяват всичките. Един тъпанар за 100 лв. вода седнал да ми обяснява, че ще ме съди!  ooooh!

# 7
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Здравейте и от мен  Hug
Дано Марчето да се включи скоро  Praynig
Бонболинка, радвам се много, ще се потвърди резултата и всичко ще е наред  Hug
Люси, за бой си, да знаеш! Стига с тия безумни диети! Има достатъчно режими, с които се яде нормално и се сваля. Не е нормално да караш цял ден със 100 грама жито, най-малкото в този режим основно се приемат въглехидрати, а когато се кара на въглехидрати приема трябва да е на не повече от 3 часа. Като се оправиш хвърли едно око на "Зоната" (има и темичка тука) - яде се предоволно и се сваля също предоволно. Допълнителен плюс е, че при този режим тялото ти се изчиства и се лекува самО. Една моя приятелка свали 13 кг с нея, при това за няколко месеца само и не ги качи като започна да яде пак боклуци  Peace
Аз нощес не спах. Едно, че малката цяла нощ се стряскаше на сън през 10-тина минути, друго, че когато заспиваше и ме унасяше и мен не можех да спя, а бълнувах цяла нощ. Тъкмо бях заспала наистина по едно време - и мъжа се разприказва насън - обясняваше на някакъв работник, че тия болтове не се използват за тази сглобка  Mr. Green Мъчих се сутринта да се донаспя - нъцки. Сега съм като бита с мокър парцал, а малката спи та се носи. Ще я будя, че няма да издържа още една такава нощ...

# 8
  • при късмета
  • Мнения: 24 001
И аз тук,
QueenBee, благодаря   bouquet
bonbolina, радвам се за хубавите резултати
Само хубави новини да споделяме и на всички да е пролетно.
Изгря най-после малко слънце, 2 часа е беснял малкия след градина.
Минах само да се запиша и да погледна дали Марчето е писала, че ще ми превземат компа след малко

# 9
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ехоооо прибрах се
Луси bash и аз да те ступам на свой ред Mr. Green не бива да се прекалява с тези диети, а ти направо задмина всякакви граници с тях ooooh! Особено онази гладната Лунна Thinking ooooh!
Бонболинкааа много се радвам за резултатите Praynig Hug Мари като видя писмо или известие вярвай ми започвам да се стряскам, особено тея от НАП  smile3515
Марчето Hug чакам го  Hug
Аз да се похваля, ами взехме си някои уреди за дома, сега е паднало едно разучаване :blush
:

# 10
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Цял ден се мотам като скъсан вестник в хубавото време,вие си пишете в новата тема,а?  Grinning

Бонболина,радвам се за хубавите резултати
Куин би,нас за 69 кинта ВИКато искаше да води дело.Новата им политика била-над 50 лв сметка,дело.Платих ги онзи ден и вече ще гледам да не минавам 50 лв.Просто нямам навика да ходя всеки месец да плащам вода.

# 11
  • Мнения: 2 169
Честита ни нова темичка, ето ме и мен тук  Hug
Люси, мъжът ти е абсолютно прав!!! След като ти се отразяват толкова зле тия диети, зарязвай ги!  Ти си красива жена, носи си килцата със самочувствие! Здравето е най - важно, не забравяй!!!
И ние се поразходихме днес. Накупихме мартенички, малкия си поигра доволно, а аз намръзнах. Сега ще се сгрея с гореща супичка. После баня и сън за Ванко, а аз ще ви навестя отново  Wink

# 12
  • Мнения: 991
Куин би,нас за 69 кинта ВИКато искаше да води дело.Новата им политика била-над 50 лв сметка,дело.

Да им а*ам на политиката, с извинение!

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 19:19 от QueenBee

# 13
  • UK
  • Мнения: 5 999
Хоп-троп и аз тук и вече сериозно притеснена за Марчето-цял ден ни вест,ни кост.Някой няма ли телефонния номер?


Това е добра идея за телефончетата, много се притесних вече, Марче къде си душко Hug
Момичета моят опит няма да е и през м. март Tired вече се  надявам поне да е през април Praynig то края на годината дойде Close пък аз, още не мога да започна Sad
Обачеее си имам едно ембрионче във фризера Heart Eyes Heart Eyes надявам се, да ги докараме поне до общо 3-4, та да има за 2 опита Praynig
Отивам да вечеряме, мъжа манджичка Mr. Green пък аз, кисело млекце hahaha квасих си едно купешко на БМК Mr. Green ама, много воднисто се получи нещо

# 14
  • Мнения: 991
От какво зависи кога ще започнете, Коконче?

Общи условия

Активация на акаунт