Отговори
# 735
  • Мнения: 1 869
И аз имам въпрос за Огестана, съдържа йод, а аз съм с отстранена щитовидна жлеза. Може ли да се пие? Трябва да звънна на Начев май  newsm78

Питай Начев ,Шътко

# 736
  • София
  • Мнения: 16 691
Tака е, но гледам да ги ограничавам до колкото е възможно. Лошото при тях е в натрупването. Не знам какъв е смисълът да блъскат толкова много оцветители в хапче и то предназначено предимно за бременни и кърмачки? Повечето от тях са забранени в немалко държави в ЕС, Щатите и някои в Австралия. Купих ги, но доста ще се замисля дали си заслужава да ги пия.
а като се замислиш стимулациите и упойките колко са "полезни" Mr. Green Mr. Green

# 737
  • софия
  • Мнения: 9 590
Да, някъде четох колко пъти в живота си една жена може да претърпи стимулация. А като знам, че има момичета с много опити...

# 738
  • София
  • Мнения: 16 691
Да, някъде четох колко пъти в живота си една жена може да претърпи стимулация. А като знам, че има момичета с много опити...
и колко пъти може? Аз знам, че в Турция след 3-тия неуспех, клиниките отказват да ти правят повече опити.

# 739
  • София
  • Мнения: 2 661
Мацки, то е ясно, че почти всичко на което се подлагаме не е много добре за нас, но поне да минимизираме пораженията:) Тия деца все пак трябва да имат здрави майки.
RENITA_81, не се отписвай още. Изчакай кръвния. Желая ти той да е различен Hug

# 740
  • София
  • Мнения: 16 691
Мацки, то е ясно, че почти всичко на което се подлагаме не е много добре за нас, но поне да минимизираме пораженията:) Тия деца все пак трябва да имат здрави майки.
изобщо не мисля, че точно оцветителите са ти най-големия проблем, но ти си прецени, все пак.

# 741
  • софия
  • Мнения: 9 590
Ванче, не помня  Crazy
не повече от 6-7 ми се върти в главата

# 742
  • София
  • Мнения: 16 691
аз имам 2 стимулации и направо хич не ми се тъпче пак с хормони, ама.... Confused Confused

# 743
  • софия
  • Мнения: 9 590
кой ще пусне нова тема?

# 744
  • Мнения: 2 501

Вчера д-р Персенска ми изписа Огестан. Някоя от вас пие ли го?

аз
При Персенска съм.
И инофолик в комбинация с огестана.

# 745
  • София
  • Мнения: 10 704
И аз имам въпрос за Огестана, съдържа йод, а аз съм с отстранена щитовидна жлеза. Може ли да се пие? Трябва да звънна на Начев май  newsm78
Може, на мен Начев ми каза да го пия, имунолозите ми го изписаха,но пък Сигридов каза да не го пия..но ти му се обади де, на Начев...аз точно заради йод-а, но той каза че е малко количество и няма проблем...на теб кой ти го предписа?
аз не съм  с отстранена щитовидна, но съм с хашимото,пия хормон.

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Аз пък съм чела, че няма такава понятие като максимално позволени опити. Всичко зависи от конкретния организъм и преценката на лекаря.

# 747
  • Мнения: 3 404
За Огестана да се вкл=ча и на мен док Персенска ми го изписа(по  точно аз попитах/изпросих(що ли ми трябваше ) та прочетох в листовката,че съдържа йод,и не посмях да си го купя,консултирах се с ендокринолог,(но не с Начев) и тя ми каза да не го пия,понеже съм на тироксин  ,да не съм си обърквала хормоните ,така ми каза.Иначе ще се чуя с него след дни след контролата и ще питм,но ако някой го направи по-рано моля,да сподели.Иначе колко време трябва да се пие Огестана?По 1 на ден ми е дозата.

# 748
  • София
  • Мнения: 10 704
ZVEZDA е нали написах,че Начев ми каза ,че мога да пия Огестан, 2 часа след лтироксина, не знам на каква доза си,но аз съм на 125/150.

# 749
  • Мнения: 203
Здравейте момичета Simple Smile Знаете ли дали по празниците ще работят лекарите в Надежда...и по точно дали д-р Стаменов работи на Гергьовден,че точно тогава се пада да съм на преглед? Благодаря ви предварително   bouquet Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт